Zobacz wyniki ankiety: Czym jest dla ciebie poker?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • sposob na zycie

    37 37.37%
  • rozrywka plus troche $

    51 51.52%
  • rozrywka

    11 11.11%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Hierarchia wartości i przerwanie rutyny?

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Grindujesz NL4 i wypowiadasz się o świecie pokera jakbyś go znał od podszewki do najwyższych stawek. Do tego twierdzisz, że gdybyś poznał pokera wcześniej to dziś byłbyś bogaty.
    Ja żałuję że nie poznałem pokera wcześniej, wypowiadam się o świecie pokera z tego co czytam na forach, głównie na 2+2. Tam ludzie, nawet autorytety czy to turniejowe czy cashowe, piszą że poziom znacznie się podniósł, po Moneymaker boomie dało się kokosy zarabiać na pokerze grając ABC bo był większy stosunek fishów do regsów, teraz jest na odwrot.

    Btw. to że na danym limicie poziom się podniósł to nie znaczy że dany limit nie można z łatwością pokonać... Nie przekręcajcie moich wypowiedzi.

    eot

    btw. Rado nigdy nie oglądałem filmików coachingowych, w zasadzie mój pierwszy coachingowy film oglądnąłem... wczoraj. Zacząłem grać czytając wcześniej o selekcji rąk, pot oddsach, pozycji i takich tam podstawach. To wystarczy żeby z łatwością wygrywać na nl25
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 10-02-2010 o 17:08

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Zgadzam sie w zupelnosci, poziom sie podniosl, 3 lata temu byl bez porownania nizszy.