Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja korzystam z Holdemowego Table scannera
    Szukam osob z najwiekszym Vpip i z najgorszym profitem a jak nie mialem to robilem tak jak anoxic

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Ja korzystam z Holdemowego Table scannera
    Szukam osob z najwiekszym Vpip i z najgorszym profitem a jak nie mialem to robilem tak jak anoxic
    Ja nawet nie wiem co to ten table scanner?

    A w Poker Trackerze najnowszym jest coś takiego?

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Sorry Troll ale imo piszesz brednie, tableselection jest zasadny na kazdym limicie (no moze poza nl2/4). To, ze Ty lubisz marnowac czas wymieniajac sie drobniakami z regami grajacymi almost perfect preflop to nie znaczy, ze jest to dobra droga. Dodatkowo wyuczenie sie tego na nizszych limitach tworzy nawyk przy przechodzeniu wyzej.

    Co do wykresu to jest laczony z roznych roomow (ps/ftp/everest/ongame mostly).

    Co do statow pana u731 to wcale nie sa dobre (po co tyle callujesz? przyjmij zasade, ze to co masz callowac raisuj), dodatkowo zwieksz steala.

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Karlos w jaki sposób połączyć wykresy z kilku roomów?

    No i +1 odnośnie table selection. Zupełnie nie rozumiem dlaczego mamy nie robić czegoś, co pomoże zwiększyć nasze winrate. Ja nawet na NL4 stosowałem z dobrym skutkiem

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Tworzysz aliasa w holdem managerze i podpinasz po niego nicki z odpowiednich roomow (zakladka options -> player aliases).

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    rece w ktorych byl SD i ktoś zmuckował, powinny się liczyć do niebieskiej linii.

    na pokerstars rece te, mimo ze nie pokazane przy stoliku, zapisują się w historii rozdania, a tracker jest w stanie poprawnie policzyć SD/non-SD winnings.

    na niektorych innych roomach (boss, ongame, ...) muckowane rece nie sa zapisywane w historii i wówczas taki wykres można sobie wsadzić w dupe.
    to na bossie i ongame muckowane rece zalicza do SD?
    przeciez to pokertracker rorganicza kiedy byl showdown a kiedy nie, wiec to nie powinno miec najmniejszego znaczenia.

    wracajac do meritum, czy spadajaca czerwona linia na tych limiatach jest nieunikniona ? warsaw na swoim blogu pisal ze stara sie robic z tego wykresu ja najbardziej plaska linie, tyle ze na, wiadomo, sporo wyższych limitach.

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    wracajac do meritum, czy spadajaca czerwona linia na tych limiatach jest nieunikniona ? warsaw na swoim blogu pisal ze stara sie robic z tego wykresu ja najbardziej plaska linie, tyle ze na, wiadomo, sporo wyższych limitach.
    Oczywiście że spadająca czerwona linia nie jest nieunikniona, nawet na micro. Tylko jeśli chcesz poprawić swoje non-sd winnings musisz liczyć się z tym, że pogorszysz w pewnym stopniu swoje sd winnings. Dla przykładu żeby "podnieść" czerwoną linię trzeba zacząć więcej 3betować, floatować, c/r bluffować, odpalać 2nd i 3rd barrele -> umiejętne stosowanie tego typu zagrań podniesie Twoje non-sd winnings ale czasami Twoje 3rd barrel blefy będą sprawdzane na riverze, floaty nie będą się udawać itd. w ten sposób pogorszysz wygrane na showdownie.

    Najważniejsza jest zielona linia, jeśli ona pnie się do góry nie staraj się na siłę poprawić czerwonej linii, bo to nie ma sensu.

    No i ważna sprawa, pomimo że czerwoną linię można mieć powyżej 0 grając micro sh, to o wiele łatwiej jest to zrobić grając trochę wyższe limity. Tak od NL50. Na NL10 przeciwnicy mogą po prostu nie rozumieć Twoich blefów typu c/r bluff, float i w ten sposób będziesz tracił niepotrzebnie kasę. Nie ma sensu tyle blefować na micro żeby tylko poprawić red line.