Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    nie mieszaj anox chodzi o "prawdziwe" muckowanie, czyli ze w HH nie ma wzmianki o tym co ktoś miał. na starsie nie występuje prawdziwe muckowanie na showdownie.
    To może ktoś mi wyajsnic na chlopski rozum, dlaczeg ten wykres na PS akurat jest poprawny ;O? Muckowanie to ukrycie gorszej reki przy SD więc to one musza wplywac na czerwony wykres, z tego co ktos wyzej napisal.

    ???

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Ta nl 10 jest unbeatable, wygrzebalem cos z bazy co prawda sprzed paru miesiecy ale... (wykres bez rakebacku)

    Karlos, jaki room ;> akurat na PSie to prawda ze jest sporo regów daltego najbardzije opłaca się grac w pozno w nocy. Rano rzeczywisice ciezej sie poluje na fishków.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez u731 Zobacz posta
    Jaki wplyw na to ze przy 9 osobowym stole, 8 osob ma vp$p w granicach 10-20, maja moje umiejetnosci? Mimo wszystko nie bede ukrywal ze sa mizerne.




    Przy okazji mam pytanie. Czy pt3 prawidlowo oblicza rake dla p* ?
    Staty wyglądają ok, wrzuć jeszcze wykres all-in ev. Jeśli ten będzie w okolicach zera to niestety ale wychodzi na to że źle grasz w jakichś konkretnych sytuacjach.

    Btw. stosuj table selection i nie graj z regami. Na PS chodzi tyle stolików że da się wybierać te, na których siedzi conajmniej jeden donk z full stackiem.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez u731 Zobacz posta
    Jaki wplyw na to ze przy 9 osobowym stole, 8 osob ma vp$p w granicach 10-20, maja moje umiejetnosci? Mimo wszystko nie bede ukrywal ze sa mizerne.




    Przy okazji mam pytanie. Czy pt3 prawidlowo oblicza rake dla p* ?
    zbyt czesto callujesz gdy powinieneś spasować zarówno przed flopem jak i po

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    To może ktoś mi wyajsnic na chlopski rozum, dlaczeg ten wykres na PS akurat jest poprawny ;O? Muckowanie to ukrycie gorszej reki przy SD więc to one musza wplywac na czerwony wykres, z tego co ktos wyzej napisal.

    ???
    rece w ktorych byl SD i ktoś zmuckował, powinny się liczyć do niebieskiej linii.

    na pokerstars rece te, mimo ze nie pokazane przy stoliku, zapisują się w historii rozdania, a tracker jest w stanie poprawnie policzyć SD/non-SD winnings.

    na niektorych innych roomach (boss, ongame, ...) muckowane rece nie sa zapisywane w historii i wówczas taki wykres można sobie wsadzić w dupe.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Btw. to są staty z NL10 FR? Co to robi w dziale sh?

    Zwiększ 3bet pre poza tym, czyli po prostu więcej 3betuj z pozycji.

    No i trochę mniej limpuj preflop, żeby zmniejszyć ten gap pomiędzy vpip u pfr do np. 16/10.

  7. #27
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    Karlos, jaki room ;> akurat na PSie to prawda ze jest sporo regów daltego najbardzije opłaca się grac w pozno w nocy. Rano rzeczywisice ciezej sie poluje na fishków.
    Z tego co widzę, to grasz na nl 10. Szukanie roomu pod donki ma sens od nl 50, a nawet wyżej.
    Tutaj nie powinno byc żadnego table selection.
    Musisz się uczyć ogrywać "regów" nl 10 i nie ma co od tego uciekać.
    Oczywiście z małym wyjątkiem*.
    Ja z FR przeszedłem na SH i po 15K rąk na nl 25 winrate spadło mi do 6. Gram na Full Tilt, gdzie, jestem przekonany, jest taka sama masa donków i pseudo regularsów jak na PS.
    Z moich obserwacji wynika, że regulars na tych sieciach na tych stawkach to w większości ktoś, kto gra 3 sesje w tygodniu, a nie jedną jak donki.


    * Na tym forum, jak pewnie wiesz, jest/był jeden legendarny reg nl 10. Podobno zarabia tyle, że nie musi wchodzić wyżej.

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    troll, są ludzie którzy na tych stawkach grają dziennie po 5k rozdań. Oczywiście nie trudno się gra przeciwko takim regom z micro, jednak w większości są to nity, a gra przeciwko nitom nie jest zbytnio profitowa. Dlaczego więc nie stosować table selection wyszukując stołów z donkami? Chyba lepiej robić coś co pozwoli nam zwiększyć winrate, niż tego nie robić.

  9. #29
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Dlaczego więc nie stosować table selection wyszukując stołów z donkami? Chyba lepiej robić coś co pozwoli nam zwiększyć winrate, niż tego nie robić.
    Nie wiem. Może to ma sens jak grasz ze 20 stołów.
    Ja gram 6-7 i żadne table selection na nl 25 póki co nie jest mi potrzebne. Na nl 25 na każdym stole znajdzie się jakiś donk, nawet jeżeli z początku wydaje się, że ma normalne statystyki, np często zdarzają się tacy, którzy w obronie albo kradzieży blinda stacka poświęcą.
    Jak chcesz mieć donka na stole, to sam rozpocznij stół.
    Donki kochają się dosiadać a regularsi z tych limitów wolą swoje bezpieczne schematy, niż grę w 2-3.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja nie stosuję jakiegoś wyszukanego table selection, po prostu filtruję stoliki po średniej puli oraz vpip stołu, siadam na 18 stolikach które mają największe te wartości i mniej więcej co pół godziny patrzę czy żaden stolik na którym gram nie zrobił się w międzyczasie stolikiem z vpip 7% i samymi nitami na nim. Jeśli tak, to wywalam takie stoliki (zwykle są to 2-3 stoliki) i dorzucam kolejne z dużą średnią pulą i wysokim vpip.