Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: Epec 2010

  1. #41
    No ja rozumie ze sie nerwujesz, mnie przyfarcilo. Ale pamietaj o kilku drobnych kwestiach. Gralismy ze soba na stole na stole juz od wczesnej fazy. Siedziales od zawsze na shorcie, czesto kradles, nawet na limpowanym stole, wyhaczylem u Ciebie kilka nienajmocniejszych rąk (typu Q6o). Wczesniej tez się dales we znaki. To raz a dwa zwroc uwage z znowu ze z tych 35 tysi to zrobiles 150 bo dwa razy Cie podwoilem, i akurat miales dwa monsterki. Na mnie to zarobiłeś, i do mnie to wróciło.

    Nazywasz mnie Fiszem? No ja nie twierdze ze jestem zajebisty w pokera, ale o fiszowaniu to troche przesada. Już samo to ze się tam dostalem, i ze się dotarłem do stolu finalowgo o czyms świadczy. Po za tym gdy Cie sprawdzalem to byłem chipleadem zawodow z 1/3 stacka w grze. Już od półfinałowego stolu byłem bigstakiem wraz z takim potężnym facetem po mojej prawej (mielismy po 120 tys, 670 było w puli, 12-14 graczy zostalo) i jako jedyny podejmowałem z nim gre.
    Ja wiem ze możesz mi przypomniec jak ‘wrocilem z dalekiej podrozy na Kanarach’ (sprzedałem raz suckouta), ale ‘niech pierwszy rzuci kamien ten kto jest bez winy’

    Zreszta ty tez nie pokazles wielkiego pokera, przez pare godzin tylko all-in albo fold. i nie rob sie takim wielkim wedkarzem

  2. #42
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1
    Kto wygrał w Gliwicach?

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    Gralismy ze soba na stole na stole juz od wczesnej fazy. Siedziales od zawsze na shorcie, czesto kradles, nawet na limpowanym stole, wyhaczylem u Ciebie kilka nienajmocniejszych rąk (typu Q6o).
    Bystry z Ciebie obserwator, a widziałeś z jakich pozycji to robiłem? Czy to nie ma zupełnie dla Ciebie znaczenia? Poza tym czym jest limp? Poza (zazwyczaj) oznaką słabości...

    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    To raz a dwa zwroc uwage z znowu ze z tych 35 tysi to zrobiles 150 bo dwa razy Cie podwoilem, i akurat miales dwa monsterki. Na mnie to zarobiłeś, i do mnie to wróciło.
    O ile call z A6 za 36k mogę jeszcze zrozumieć, bo byłem na CO z tymi A,A, a rękę wcześniej też allinowałem się z dealera i pokazałem 9,3o. Więc mogłeś pomyśleć, że faktycznie znowu kradnę. O tyle call 3 bet allina za ponad 70k, mając w Twoim przypadku do dołożenia około 50k, czyli gdzieś 1/4 Twojego stacka z A7o jest idiotyczny i świadczy tylko o tym, iż

    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    Nazywasz mnie Fiszem?
    Tak, nazywam Cię I nawet jeżeli wygrałeś ten turniej, to tego nie zmieni.

    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    Już samo to ze się tam dostalem, i ze się dotarłem do stolu finalowgo o czyms świadczy.
    Mój kolega, który grał pierwszy raz w pokera online w satelicie, a wcześniej grał tylko raz na żywo też się dostał do Gliwic. Naprawdę uważasz to za osiągnięcie ? Jeśli tak, to gratuluje poczucia humoru

    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    Ja wiem ze możesz mi przypomniec jak ‘wrocilem z dalekiej podrozy na Kanarach’ (sprzedałem raz suckouta), ale ‘niech pierwszy rzuci kamien ten kto jest bez winy’
    Akurat w tym rozdaniu z Twoim 6,7 na A,K i A,K miałeś około 42% na zwycięstwo, więc suckoutem bym tego nie nazwał. Po prostu znalazłeś się w odpowiednim rozdaniu z odpowiednią kartą

    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    Zreszta ty tez nie pokazles wielkiego pokera, przez pare godzin tylko all-in albo fold. i nie rob sie takim wielkim wedkarzem
    Ciekawi mnie jak Twoim zdaniem miałem grać, mająć w stacku ciągle około 10bb. Odpowiesz mi?


    I NA KONIEC NAJWAŻNIEJSZE: po takim rozdaniu jak to moje T,T na Twoje 4,4 mówi się zazwyczaj sorry, przepraszam. A nie:"WRESZCIE CIĘ KURWA MAM". No ale świadczy to tylko i wyłącznie o Tobie.

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez Ghost Zobacz posta
    po takim rozdaniu jak to moje T,T na Twoje 4,4 mówi się zazwyczaj sorry, przepraszam. A nie:"WRESZCIE CIĘ KURWA MAM".

    haha good game

  5. #45
    Cytat Zamieszczone przez Ghost Zobacz posta
    I NA KONIEC NAJWAŻNIEJSZE: po takim rozdaniu jak to moje T,T na Twoje 4,4 mówi się zazwyczaj sorry, przepraszam. A nie:"WRESZCIE CIĘ KURWA MAM". No ale świadczy to tylko i wyłącznie o Tobie.
    Przepraszam, za to zachowanie, ponioslo mnie, przeprosiny sa naprawde szczere, mam nadzieje ze je przyjmniesz.

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    lol

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta

    Nazywasz mnie Fiszem? No ja nie twierdze ze jestem zajebisty w pokera, ale o fiszowaniu to troche przesada. Już samo to ze się tam dostalem, i ze się dotarłem do stolu finalowgo o czyms świadczy.
    Uwierz, nie świadczy

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Cytat Zamieszczone przez najs_sc Zobacz posta
    Mój jedyny pocket wczoraj to 77, więc nie ma czego żałować.
    I sprzedałeś kolesiowi z kolorem suckouta na river łapiąc fulla?

    A się zastanawiałem właśnie, który to był ten najs.

    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    Już samo to ze się tam dostalem, i ze się dotarłem do stolu finalowgo o czyms świadczy.
    Umówmy się, jeden turniej i jakiś tam jednorazowy sukces to może być w dużej mierze dzieło przypadku. Ale jeżeli to Ty wygrałeś, to i tak gratuluję.

  9. #49
    jakiego fulla ?

    Moj all in z 77 nie zostal sprawdzony, za to A3 tak, kiedy mialem w stacku 8-10 bb


    Tak więc to nie ja ... a szkoda ...

  10. #50
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Cytat Zamieszczone przez najs_sc Zobacz posta
    jakiego fulla ?

    Moj all in z 77 nie zostal sprawdzony, za to A3 tak, kiedy mialem w stacku 8-10 bb


    Tak więc to nie ja ... a szkoda ...
    A to przepraszam
    Pomyliłem Cię z kolegą w dresowych spodniach.