Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja podobnie jak kolega sviestas również mam konto na MB od jakichś 5 lat ale nigdy nie przeprowadzałem tak żadnej poważniejszej operacji. Jedyna operacja to był jakiś przelew na kilkadziesiąt groszy z karty lub z rachunku bankowego w celu weryfikacji.

    jdx

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Mogę się tylko podpiąć do wątku, gdyż też dostałem takiego maila.
    Adres e-mail nadawcy:
    Josh Wasinski - Prize Centre <bonusman@jangomail.com>

    Korzystam z MB, co nie znaczy, że to od nich wyciekła informacja. Na to konto mailowe mam zarejestrowane też konta z kilku roomów, a oprócz tego jeszcze Allegro i Ebay.

    Może jest na forum jakiś sprytny informatyk, który dostał takiego maila i może coś więcej powiedzieć o jego rzeczywistym pochodzeniu?

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    dostalem z tego samego "Josh Wasinski - Prize Centre <bonusman@jangomail.com>"

  4. Ja uważam, że to MB. Też dostałem maila z moimi danymi a na Moneybookers mam unikalne dane adresowe , ktorych nie podawałem nigdzie indziej. Podawali tą sprawę na "wykopie" , może znalezli zrodło ?

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    BE CAREFUL OF EMAILS FROM bonusman at jangomail.com WITH A PROMISE OF FREE MONEY AND KEEP ALL YOU WANT – YOU WIN – AND YOU DONT GET ANYTHING – NOTHING IN T&C’s and they keep you on a call that IS RERCORDED AND TRY FIND EVERY EXCUSE TO GET YOU OFF THE PHONE, THEY TRY TO FIND A REASON AND AFTER 45MIN ON THE CALL STILL COULD NOT FIND ONE VALID REASON TO PAY OUT WINNING

    BE VERY WARY OF THE FOLLOWING SITES AND PARTNERS

    This e-mail was sent by bonusman, located at Beaufort House, PO BOX 437, Road Town, Tortola 10111 (BVI).

    DONT BOTHER READING THEIR TERMS AND CONDITIONS AS THEY DONT APPPLY AND THEY MAKE IT UP AS THEY GO ALONG

    SPEAK TO A FRENCH PERSON WITH A HEAVY ACCENT HIS NAME IS JOHN, THATS NOT HIS REAL NAME – HI MANAGER IS IN A MEETING – ACTUALLY HIS MANAGER WONT COME TO THE PHONE AS IT IS ALL A FRAUD

    THIS IS THEIR TELEPHONE NUMBER 0800 917 1545 UK

    FRANCE = 0800 917 181 – CANADA = 1 866 312 7466

    DENMARK +8088 4574 INTL – 1 888 942 7466

    BE WARY OF SIGNING UP THEY WILL NOT PAY OUT

    THEY SAY THEY ARE REGISTERED IN AUSTRALIA ??????????????? YEA RIGHT!

    you have been warned



    Read more: Internet Gambling Regulation and Enforcement Act of 2007

  6. #36
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Moneybookers stanowczo dementuje wyciek danych, przelewy24 tez, a takze ze nie udstepniiali swojego logotypu dla tych reklam.

    Nie ma sie co stresowac, przeciez posiadajac TOKEN - nie ma szans aby byl włam na konto.

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    a jak ruskie hakery zrobia Ci wjazd na chate ?

  8. #38
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    a jak ruskie hakery zrobia Ci wjazd na chate ?
    moga wpadac smialo

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    tez dostalem mejla od ckasyna bonusman? juz moze wiadomo jak sie sprawa rozwinela?