Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Właśnie pojawił się news na:

    Groźny wyciek danych adresowych polskich internautów

    Poszedł spam (też dostałem), zawierający nasze dane adresowe.

    Dodatkowo strona MB jest niedostępna. Ale to jeszcze nic. Ktoś w komentach napisał, że zdążył się zalogować i odnotował zniknięcie $ z karty.

    :/

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Przed chwila loogawlem sie na moneybokers i chodzila.

  3. #3
    Też przed momentem się zalogowałem. Siano nie ruszone. Zmieniam hasło.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    maila tez dostalem, moneybookers dziala non stop.

    ludzie pisza, ze nie maja kont na mb a dostali go rowniez.

    moze jakis room sprzedal dane? moze jakis bukmacher?

  5. #5
    Właśnie nic pewnego, że wyciekło z moneybookers.

    Wyciek danych adresowych polskich internautów! Winne moneybookers.com? -- Niebezpiecznik.pl --

    Proponuję przeczytać w tym i wcześniejszym linku wszystkie komentarze.

    Mam oddzielny mail do logowania na moneybookers i tam żadnego spamu nie dostałem. Spam przyszedł na mail używany u buków, w kafejkach pokerowych, przelewy24, dotpay, ukash i tym podobne.

    Do tego na zagranicznych stronach cisza w tym temacie (przynajmniej ja się nie doszukałem), a więc trochę dziwne jakby tylko dane polskich użytkowników z moneybookers wyciekły.

    Na przykład moja dziewczyna też dostała ten spam, konta na moneybookers nie ma, ale raz miała styczność z ich płatnościami gdy wykupywała abonament na skype.

    Nie zdziwiłbym się jakby jednak dane wyciekły z jakiegoś polskiego portalu ...

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    czy to może mieć jakikolwiek związek z ustawą hazardową ?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Tez dostalem spam, myslalem ze to jakies kasynko sprzedalo na hardcora moje dane, ale widze ze grubsza sprawa - watpie aby to bylo mb bo dlaczego wyciekly by tylko polskie dane? obstawiam jednak przelewy24 badz dotpay.pl

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Torun
    Posty
    29
    pasiek ja też dostałem maila, a z dotpay.pl nie korzystam

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Dostałem ten spam tylko na jeden adres, którego używałem np. do doładowywania telefonu przez neta. Na maila, którego używam w roomach i MB spamu nie dostałem.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Mam pod sobą 4 konta MB, na 2 na których nigdy nie były uzywane przelewy24 nie dostalem spamu.

    Na dwóch na ktorych depozyty byly robione za pomoca przelewy24 dostalem spam.

    Nie sadze wiec by to bylo moneybookers, predzej przelewy24.