Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Zastanawiam sie tylko czemu tutaj taka cisza na ten temat. Sprawa jest 100x bardziej powazniejsza niz jakies inne gowna na forum. Tam zawsze pelno krzykaczy i napinaczy a tutaj nikt nic nie ma do powiedzenia ?

  2. #12
    ja rowniez nie dostalem zadnego maila do spamu (GMAIL)

    a uzywam innego maila do logowania na MB

    nie uzywalem przelewy24.pl - tylko przekazy bankowe zwykle i raz mTransfer z banku - a reszta to platnosci na/z karty

    dane adresowe jeszcze pol biedy

    problem jest ze skanami dowodow (ktore podobno tez wyplynely) oraz numerami kart kredytowych przypisanmi do konta

    ja mam np 1 karte, 1 konto przypisne do MB oraz kartę moneybookers (zakladam ze jezeli wyplynela baza danych to rowniez numery tych kart)

    i teraz problem jest gdy ktos sobie zrobi uzytek z numerow kart :/

    myslicie ze warto usuwac teraz te karty z MB albo w ogole je likwidowac

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Dostałem spam na gmaila, ale dane adresowe nie były poprawne. Były podobne, ale niepoprawne.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez aster Zobacz posta
    Mam pod sobą 4 konta MB, na 2 na których nigdy nie były uzywane przelewy24 nie dostalem spamu.

    Na dwóch na ktorych depozyty byly robione za pomoca przelewy24 dostalem spam.

    Nie sadze wiec by to bylo moneybookers, predzej przelewy24.
    a miało być bezpiecznie ,bez sensu jest tez zmiana hasła co ruż ,albo to jakaś fama

  5. #15
    zas5tanawia mnie teraz jakie by tu kroki poczynic do karty moneybookers

    pewnie czesc uzytkownikow tutaj takie ma, a jelsi wyciek jest prawdą ktos numery tych kart ewidentnie mozem miec

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez sebolll Zobacz posta
    ja rowniez nie dostalem zadnego maila do spamu (GMAIL)

    a uzywam innego maila do logowania na MB

    nie uzywalem przelewy24.pl - tylko przekazy bankowe zwykle i raz mTransfer z banku - a reszta to platnosci na/z karty

    dane adresowe jeszcze pol biedy

    problem jest ze skanami dowodow (ktore podobno tez wyplynely) oraz numerami kart kredytowych przypisanmi do konta

    ja mam np 1 karte, 1 konto przypisne do MB oraz kartę moneybookers (zakladam ze jezeli wyplynela baza danych to rowniez numery tych kart)

    i teraz problem jest gdy ktos sobie zrobi uzytek z numerow kart :/

    myslicie ze warto usuwac teraz te karty z MB albo w ogole je likwidowac
    Bukmacherzy i pokeroomy (głownie te ze sredniej i niskiej półki) od dawna już sprzedają wasze dane bo to dla nich dodatkowy zysk więc info o wycieku danych to żadna rewelacja nie jest.
    Jeżeli ktoś w to nie wierzy niech zarejestruje się w jakimś krzaku na czystego maila a potem zobaczy jaki spam z kasyn internetowych będzie dostawał nawet ze swoim imieniem i nazwiskiem. A to znaczy że sprzedali nie sam adres mailowy a także dane osobiste.
    Przelewy24 nie potrzebują sprzedawać żadnych danych bo i tak jako pośrednik mają kokosy ze swojej działalności nawet na fraudach nie tracą nie mówiąc o złodziejskich kursach w transakcjach walutowych PLN-$.
    W MB pieniądze są bezpieczne jak w BKO

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Przelewy24 nie potrzebują sprzedawać żadnych danych bo i tak jako pośrednik mają kokosy ze swojej działalności nawet na fraudach nie tracą nie mówiąc o złodziejskich kursach w transakcjach walutowych PLN-$.
    Co nie znaczy, ze nie moze byc wycieku poprzez włam do bazy danych.
    W MB pieniądze są bezpieczne jak w BKO
    -1

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez loser Zobacz posta
    W MB pieniądze są bezpieczne jak w BKO
    Pod koniec ubiegłego roku na moim koncie w MB ktoś dokonał 2 wpłat dwoma różnymi kartami i 2 wypłat do 2 różnych osób, po zaalarmowaniu supportu dostałem informacje zeby sobie zmienic hasło bo ktoś posłużył się moim kontem do wykonania podejrzanych operacji, ciekawy jest natomiast fakt że, konto założyłem sobie jakies 3 lata temu i od tego czasu nie logowałem sie na nie w jaki więc sposób ktoś wszedł w posiadanie mojego hasła i loginu??
    Wniosek jest jeden zabezpieczenia w MB sa do bani przeciez nieprzypadkowo ktos posłużył sie moim nieużywanym od 3 lat kontem do robienia wałków gdyby nie fakt ,że informacje o operacjach na koncie przychodza na maila pewno do dzis bym nie wiedział o tym fakcie.A reakcja samego mb to farsa podobno wszczeli sledztwo ale do dzis mnie nie poinformowali o jego wyniku takze uwazałbym z twierdzeniem ,że kasa jest tam jak w banku.

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Dakota ja myślałem, że Ty już parę lat żyjesz na tym świecie i będziesz pamiętał Leszka Grobelnego
    Bezpieczna Kasa Oszczędności ? Wikipedia, wolna encyklopedia

  10. #20
    Szanowny/a ..........
    Podczas rutynowej kontroli naszego działu ds. bezpieczeństwa pojawiło się podejrzenie, iż Państwa konto Moneybookers mogło być wykorzystywane przez osoby nieupoważnione. Ponieważ bezpieczeństwo jest dla Moneybookers kwestią najważniejszą, tymczasowo zablokowaliśmy transakcje wychodzące na Państwa koncie. Aby rozpocząć procedurę ponownej aktywacji konta należy:

    * Zmienić hasło konta Moneybookers w zakładce Moje konto >> 'Zmiana hasła'.
    ORAZ
    * Zmienić główny adres email w zakładce Moje konto >> Profil >> LISTA ADRESÓW EMAIL.
    Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności i jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, iż bezpieczeństwo jest dla Moneybookers kwestia priorytetową i zobowiązani jesteśmy podjąć wszelkie konieczne środki ostrożności, aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu danych osobowych lub finansowych.

    Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące konta Moneybookers prosimy kierować do zakładki naszego Centrum Obsługi Klienta/ adres email wsparcia / >> Konto/Bezpieczeństwo.

    Jeżeli nie mają Państwo dostępu do swojego konta Moneybookers proszę wybrać opcję 'Jeśli nie pamiętasz hasła, kliknij tutaj' dostępną podczas logowania na naszej witrynie.





    Witam

    Pana sroddki nie zostaly skradzione, ale prosze zalogowac sie, dodac jeszcze jedny e-mail adres i ustawić go jako podstawowy. Prosze jeszcze raz zmienic haslo. Tez prosze przyslac Pana paszport czy karte ID dla razblokowania konta.

    Pozdrawiam,