Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: AKo preflop

  1. #1
    Gruby turniej online 1M gwarantowane (nie gram takich ale przedarłem się przez 2, albo nawet 3 satelity), mamy około 27K blindy 250/500 ante 50. A więc tak: gościu przed cutoffem raise 3xbb (nie pamiętam jego stacka, ale na bank był mniejszy maks 20K) do 1,5K, gościu na CO reraise do 6K (stack 30K), ja na buttonie z . Jakie wasze propozycje?
    Ostatnio edytowane przez Woytas ; 07-02-2010 o 11:30

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mimo iż masz pozycję to call tutaj nie jest dobry gdyż nie wiesz co zrobią blindy i pierwotny raiser. Jak dla mnie fold. Trochę za dużo mamy żeby wsuwać all-ina, nawet na coinflipa.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    bez statystyk to sobie mozesz...
    ale tez folduje jak cos

  4. #4
    normalnie w podobnej sytuacji wsuwam AI, chyba ze 3bettor jest murkiem. tutaj raczej bym spasowal, przez wielkosc tego 3betu. wydaje mi sie, ze AA czy KK jest przez to mniej prawdopodobne (choc nie niemozliwe), ale praktycznie nigdy nie jest to light 3bet. ale jesli push tutaj jest bledem, to napewno nie wielkim

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Wszystko zależy od tego, jak goście grali wcześniej.

    Bez takiej informacji, ponieważ wszyscy siedzicie na późnych pozycjach, to all-in na ich potencjalne zasięgi nie wydaje mi się błędem.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dla mnie w tej sytuacji jedynym racjonalnym zagraniem jest shove. W 10% fold, jeśli mamy ready, że 3betor jest tight. Rozmiar 3beta świadczy o słabości gracza-rzadko zdarza się, żeby czterokrotnie przebijać pierwotnego raisera. Przy naszym stacku mamy również spore folding equity. Ważny jest też nasz image na stole. Jeśli jesteśmy tight, tym bardziej zasadne jest takie zagranie. Najgorszy w tym momencie jest call. Nie mamy do tego stacka.
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 15-04-2010 o 22:47