Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: AQo ~40bb deep

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Poker Stars Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t25 - 9 players - View hand 520781
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    InspectahAce (BTN): t9489 M = 8.43
    wiper222 (SB): t8525 M = 7.58
    rrobert333 (BB): t12176 M = 10.82
    Teijeiro (UTG): t15835 M = 14.08
    deschaar (UTG+1): t2200 M = 1.96
    IRunLucky (UTG+2): t12870 M = 11.44
    Raventhon (MP1): t35020 M = 31.13
    HERO (MP2): t26082 M = 23.18
    xGCEx (CO): t23276 M = 20.69

    Pre Flop: (t1125)
    3 folds, Raventhon raises to t1200, HERO calls t1200, 4 folds

    Flop: (t3525) (2 players)
    Raventhon bets t1965, HERO calls t1965

    Turn: (t7455) (2 players)
    Raventhon checks, HERO ?

    HERO - AQo, supernova freeroll 1kk$; struktura i wartosc podobna do SM
    bet - value
    check - check/raise stawia nas przed trudnym wyborem

    argumenty za jednym lub drugim?
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 06-02-2010 o 21:36

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    bet it for value all day long ;> no chyba ze przeciwnik jest ultra tricky, bo w sumie nic o nim nie wiemy. wyciagasz value z A8/A9/AT/AJ, fd, moze nawet KQ/KJ bedzie chcialo obejrzec rivera. po c/r raczej fold, villain nie gra c/r for value z niczym gorszym, a do blefu to nie jest najlepszy spot
    Ostatnio edytowane przez peterrr ; 06-02-2010 o 21:44

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Można i tak i tak - ja bym tutaj mniej więcej w 60% betował, w 40% czekał.
    Argumenty i za jednym i za drugim przecież znasz.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no tak, tylko czy miksujesz to na podstawie okreslonych readow, czy po prostu grasz to, na co masz w tej chwili ochote?

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Miksuję na podstawie readów i historii, bez nich miksuję mniej więcej w podanych proporcjach.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    btw ten sam turniej, kilka osób do bubla, blindy 1250/2500 + ante.

    TAG (13/13 ale zrobil sie aktywniejszy w okolicy bubble) raisuje z MP do około 3bb. siedzimy na CO i trzymamy AK, mając 23bb. czy to jest easy push? tak mi się wydaje, ale dodałoby mi spokoju ducha potwierdzenie od kogoś znającego się na grze turniejowej.

    EDIT: otwierajacy ma ok. 50bb w stacku

    dzięki.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Na razie masz zdanie nooba: ja pushuję.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Królewicz, sam na każdym kroku powtarzasz, żeby nie bet/foldować z ręką, która ma showdown value, więc najpierw należy odpowiedzieć na to pytanie: co robimy gdy dostaniemy ch/r na turnie? Twój bet to byłoby pewnie z 4.5-5k, jego rirejz do 13k, więc musisz pushować. Po takiej linii vilaina wątpię abyśmy często byli tu z przodu, dlatego lepiej poczekać turn i na river sprawdzić jego beta, lub samemu valuebetować z 1/2 pota gdy poczeka.
    Gość minraisował pf, ale tak AA,KK grają donki, a nie wiem czy w tym turnieju tacy są obecni. Jego linia po flopie pasowałaby do tych rąk - lekki cbet i ch/r turn z nadzieją na floating.
    Może mieć tu coś słabego, ale lepiej dać mu za darmo river i szansę zablefowania jeśli nic nie trafi, niż głowić się czy ch/r nas z czymś gorszym.

    @uczniak, easy push. Skoro gość zrobił się aktywny to pewnie próbuje wykorzystać to, że ludzie się boją, więc jego zakres jest szeroki.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Problem jest taki, że jak gramy check nasza ręką jest face up i imo na river będziemy mieli mega ciężką decyzję co zrobićbo pewnie spotkamy się z mega value betem a możę nawet c/r. Główny problem po naszym checku będzie taki, że rywal będzie miał łątwośćobrania linii na river tak by maksymalnie utrudnić nam życie...Tym bardziej, że w mojej opinii po check turn on na river z AJ będzie mga często grał c/f bo z jego strony powiedz mi co on bije w momencie kiedy grasz taką linią ?? Imo mało rąk będzie grało tutaj ch turn c/c river. Już częściej imo ujrzysz od kumatego gracza ch turn c/r river.

    Pytanie jest takie jak często będzie floatował w tym spocie. Imo jeżeli często to ja tutaj all time betuje. Dlatego, że skoro floatujesz tutaj z air to Twój value range tutaj rónież musi betować. Nie wiem jak grywasz w takich spotach ale ja tutaj gram bet turn i w zależności od historii z danym gościem decyduje czy shove czy fold na turnie. Imo częściej dostaniesz c/c turn z AJ/AT aniżeli c/c river z tym samym bo po ch turn dokładnie tutaj Twój range wygląda na to co masz i jeżeli grasz value na river to zawsze to będzie tutaj AJ/AQ.