Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: [NL20] 22 na CO

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    takie cuś z casha.

    kumaty gracz z UTG+2 (dobre bet sizingi, nie gra z trashem -> ale też nie jakiś agresor) raisuje do 0,8e (4BB), ja z
    na CO decyduje się na call. reszta fold, w puli 1,9 euro.


    wyjeżdża flop

    UTG robi szybki czek, ja betuje za 1,1e i jest call. w puli 4,1 euro.


    turn , czyli mam seta

    UTG znowu czeka, ja gram za 2,3 euro i dostaję insta raise'a do 7 euro.


    po minucie zrzucam.


    moim zdaniem ręka ogarniającego rywala jest tutaj na maksa spolaryzowana i sprowadza się tylko do AA, ew. 99. typowy 'prawie udany' slowplay moim zdaniem, nikt nie obierałby linii c/c na flopie i c/r turn z kartami typu AK AQ, szczególnie na flushdrawowatym boardzie.

    co myślicie?
    niedawno miałem podobną akcję i rywal identycznie rozegrał seta K na tęczowym i bezpiecznym boardzie (c/r turn) i poszły staki, tym razem (wydaje mi się) nie dałem się nabrać

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Snap shove. A sprowadzanie range`u kumatego typa tylko do setow w takiej sytuacji to jakis lol.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    ta, all in
    i ciekawe jak to grasz ze masz czas na myslenie minute bo nigdzie nie ma takiego timebanku na cashach

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez thebluff Zobacz posta
    po minucie zrzucam.
    O mein got...

    Poza tym podawaj stacki i statsy grających.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    na Unibecie jest
    a jak ktoś tam gra to wie, że specyfiką tego roomu oprócz graczy scary-tight-passive jest również wszechobecny kult slowplaya.

    także będę obstawał przy swoim crazy readzie, lol czy nie lol, żadne inne ręce mi nie pasowały do tego TAGa i coś mi się wydaję, że 20 ojrasków zostało w kieszonce dzięki boskiemu foldowi. z czutką nie wygrasz, nie?

    ps. na co byście go tutaj obstawili?
    przypominam, że room to Unibet a nie FTP

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    O mein got...

    Poza tym podawaj stacki i statsy grających.
    dzięki, ale nie przesadzajmy z tym 'got', dopóki nie wygram EPT to bym tak siebie nie nazwał

    staki startowe, statsami nie dysponuję, bo chwilowo jestem poza moim miejscem gry, a tutaj kaszani mi się PT3.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jeśli miałeś takiego boskiego reada, to po co betowałeś turn? Wiesz, że zrzucisz na raise i betujesz?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jeśli miałeś takiego boskiego reada, to po co betowałeś turn? Wiesz, że zrzucisz na raise i betujesz?
    bo przeczekanie turna na tym stole jest słabe, a ja chcę akcji i budowania pota. chcę jego pieniędzy!!!

    niemniej linia c/c i c/r nie pasuję mi tutaj do niczego innego poza coolerem akurat w tym przypadku i z tym graczem (jeszcze raz sorry za brak statsów). mam świadomość, że fold jest tutaj dyskusyjny, dlaczego założyłem ten wątek, bo chcę dyskusji

    nie należę do osób, która grzecznie się składa na każdy przejaw agresji rywala, po prostu jestem ciekaw czy ktokolwiek byłby w stanie tutaj zrzucić tego seta czy większość włącza 'izi shove no brainer'a.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Pytanie w jakim celu sprawdzasz raise z 22 od kumatego gracza? Żeby je wyrzucić po trafieniu seta?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Pytanie w jakim celu sprawdzasz raise z 22 od kumatego gracza? Żeby je wyrzucić po trafieniu seta?
    bo kupuję sobie dzięki temu pozycję i mogę zobaczyć co się będzie działo po flopie, to chyba claro?