Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: [NL20] 22 na CO

  1. #51
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    player dependent

  2. #52
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez thebluff Zobacz posta
    a villaina nie wrzuciłem do jednego wora z większością w żadnym poście, co do tego slowplaya do którego się upieram to rzeczywiście nie był najwyższych lotów, ale może chłopak miał na mnie staty or whatever.
    Obstawiłeś go na rękę, z którą jego linia jest bardziej donkowa niż z czymkolwiek innym. Jakie niby miałby mieć na Ciebie staty czy ready, żeby taka linia miała sens?

  3. #53
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    kajne anung. przepraszam, ale jestem pijany jak meserdzmit. zaraz przetestuję grę na totalnej fantazji, good luck 2me

  4. #54
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Cytat Zamieszczone przez thebluff Zobacz posta
    mówię Ci/Wam, na Unibecie praktycznie nikt nie rozgrywa agresywnie combodrawów, to jest bardzo specyficzny room. tutaj ludzie uwielbiają agresywnie płacić za drawowanie niż np. 3betować cbeta na flopie.

    dlatego jak widzę tutaj akcję, jak się 5betują (oczywiście miniraisami, bo jak inaczej ) na tęczowym flopie czy turnie, to to muszą być 2 sety. albo jak ktoś zobaczy trzecią kartę w kolorze to już jest przekonany, że rywal ma flusha i check-calluje swoje dwie pary do końca. nie wiem czy to specyfika roomów głównie znanych z bukmacherki i ludzie sobie grają dla jaj (?).
    w sumie powoli mnie to nudzi, zysk zyskiem, no ale... na FTP mam drugiego rolla do gry MTT i sitów, ale może się przerzucą na kesza tam, choć na pewno szok kulturowy byłby spory





    mój zapamiętuje każde stakowanie bo gram 4-6 stołów

    Tak się wtrące. Akurat gram na Unibecie te stawki ( z tym ze SH) i nie wiem skąd ty takie wnioski wyciągnełeś...


    Co do rozdania ja tutaj wkładam stack z powodów wyżej wymienionych przez innych...

  5. #55
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ta panie the bluff moze pojawi sie kolejny topic z mega readem i zrzuceniem seta


  6. #56
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez thebluff Zobacz posta
    kajne anung. przepraszam, ale jestem pijany jak meserdzmit. zaraz przetestuję grę na totalnej fantazji, good luck 2me
    heh, trza było tak od razu, że wątek jest dla funu

    wishimy good luck, ale głównie dla Twojego rolla, już ja i sviestas (i pewnie wielu innych) wiemy co to znaczy gra na totalnej promilowej fantazji

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    fisher ->
    SH a FR to nie ma co porównywać raczej


    Karlos83 ->
    ale był niezły, co?
    po pijaku grałem niczym Hansen i nie zrzucałem nic, może dlatego z tego co widziałem rano sesja +2,5BI

    Aston1906 ->
    dzięki, ja szczerze mówiąc online gram zawsze trzeźwy, co innego live. na szczęście dla rolka nie skończyło się tragicznie