Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: [NL20] 22 na CO

  1. #21
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    set/fd/A-trash? generalnie overrprezentuje swoja reke; wiec raczej nie for value a jakis semibleff + ofc nutsy

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Btw z ciekawosci jesli flopnalbys tego seta a nie trafil na turnie to betujac i dostajac raise tez zrzucasz?
    nie trafił karety czy jak? zależy jak leży.


    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    a ktory kumaty wygrywajacy reg obiera linie, ktora zrzuca nizsze sety?
    wypraszam sobie! nie wiem czy kumaty, ale wygrywający to na pewno (i nie 2BB/100) sprowokowałeś mnie...


    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    set/fd/A-trash? generalnie overrprezentuje swoja reke; wiec raczej nie for value a jakis semibleff + ofc nutsy
    fd r u kiddin' me? pograj z jeden dzień na Unibecie
    nutsy to w tym rozdaniu 45, a to wykluczamy, pytanie jak często będzie to set a jak często trash u TAGa? i który TAG obierze linię c/c c/r trafiając A w rozdaniu z innym TAGiem?

    gdzieś przeczytałem, że w long runie w coolerach jest się na zero, nie przyjmuję mojego crazy reada za dogmat, ale wierzę, że i coolery można ominąć. a jeśli nie w tym rozdaniu, to kiedy?

    następnym razem jak będzie identyczna akcja tego typu to się zestakuję i zapłacę 20 euro za ciekawość i Wam wkleję result
    Ostatnio edytowane przez Kasandrito ; 06-02-2010 o 22:05

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ani Ty ani gratek nie zrozumieliscie o co mi chodzi, wiec pewnie jakos zle to napisalem

    chodzi mi o to, ktory wygrywajacy reg odiera linie z nutsem, ktora zrzuci nizszy set, jezeli grajac bet/bet/bet ma stacka w garsci?

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    chodzi mi o to, ktory wygrywajacy reg odiera linie z nutsem, ktora zrzuci nizszy set, jezeli grajac bet/bet/bet ma stacka w garsci?
    chyba lepiej idzie nam komunikacja po angielsku niż po polsku
    linia z nutsem, która zrzuci niższy set... w sensie która zasugerowałaby monstera i doprowadziłaby do takiego hero zrzutu?

    nie wiem. to już Unibet Poker i ichniejsze fantazje. pewnie liczył na jakieś AQ, ew. AJ z którym będę chciał się stakować.

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez thebluff Zobacz posta
    linia z nutsem, która zrzuci niższy set... w sensie która zasugerowałaby monstera i doprowadziłaby do takiego hero zrzutu?
    exactly

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    70k$ pod ev!

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Można śmiało powiedzieć że ten gracz nie ma talentu do pokera i prawdopodobnie mieć go nie będzie

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ja w ogóle nie rozumiem całej tej ręki. O ile setmining pre spoko (chociaż to oczywiście też zależy od villaina, bo w heads up puli nie przeciwko wszystkim villainom setmining jest dobry) to twoja linia wyglądała tak - na flopie zabetowałeś mając czwartą parę (nie wiadomo po co) i przeciwnik sprawdził -> wyindukował od ciebie bet kiedy miałeś gorszą rękę czyli zrobiłeś błąd. Na turn jak złapałeś cały świat i zabetowałeś swój monster układ, to potem go zrzuciłeś - to rozegranie niczego się nie trzyma. ZERO planu.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    dzięki za streszczenie tej ręki na każdym stricie, ale każdy średnio rozgarnięty człowiek sam do tego dojdzie.
    nie będę pisał po co zabetowałem flopa, bo to jakiś dżołk; rywalowi udał się trapping (moim zdaniem) i chwała mu za to.

    gdybym w każdej ręce trzymał się założonego planu od początku do końca i nie starał się modyfikować swojego rozegrania to nie miałbym czego szukać w tej karciance, a sama gra byłaby nudna jak flaki z oliwą z oliwek.