Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Jaki room??

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    5
    Witam
    Pragnę przywitać wszystkich pokerzystów jako że jestem tu od kilku minut dopiero

    Mam do was takie pytanie:
    gram już jakiś czas na PokerStars ale zachciało mi się pograć na innych roomach z racji tego że na PS siedzą raczej dobrzy gracze i bankroll wzrasta dosyć powoli gram głownie cashowki 5/10
    Na jakich roomach najłatwiej jest wygrywać waszym zdaniem i na jakich roomach warto się zarejestrować ze względu na promocje za pierwsze zarejestrowanie.

    Pozdrawiam i liczę na rady doświadczonych kolegów

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Zaraz zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Grasz regularnie NL1000 i nie orientujesz się nic a nic w temacie pokera online poza PS?

    I jeszcze przy tych stawkach interesują Cię jakieś promocje?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Może chodziło o NL10

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    5
    przepraszam bardzo, faktycznie może wyszedłem (a raczej na pewno) na początkującego gbura
    gram 5/10 ale centów a nie dolarów i tu jest chyba przyczyna naszego nieporozumienia a gram głównie FL i PL ze względu na to że boję się aby przez moje niedoświadczenie na NL nie stracić szybko kasy. Dziennie wychodzę jakieś 2/3$ do przodu co przy kontach jakim niektórzy się tu chwalą jest dosyć małym kapitałem ale mi to odpowiada tylko teraz zacząłem się zastanawiać czy dałbym sobie rade aby to było 20/30$ dziennie
    na PS gram bo mi kiedyś znajomy tak polecił a ja z lenistwa nie szukałem nic innego tylko się zarejestrowałem i gram ze 2h dziennie
    pozdrawiam

  5. #5
    czyli szukasz bardzo dobrego bonuska od pierwszego depozytu + jakieś dodatkowe pierdoły.. koledzy ci doradza

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Bonus od depozytu + dobry rakeback to podstawa aby szybko wyjsc z micro
    Polecalbym boss media ze wzgledu na poziom lub Microgaming (unibet lub ladbrokes).

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Rób kickbacki. Dostajesz wtedy first deposit+kasę od strony, przez którą się zapisałeś. Najlepiej robić sieciowe pokerroomy z np iPoker, Cake itd
    Tylko nie "spal" sobie roomów jak np. Full Tilt, lepiej się tam zapisać na rakeback.
    kickbackbonus.com

  8. #8
    przecież rakeback na NL10 nie istnieje!
    kolego tylko bonusy od pierwszego depozytu + kickback. każdy pokój = 90$ kickback

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    Tylko nie "spal" sobie roomów jak np. Full Tilt, lepiej się tam zapisać na rakeback.
    O co chodzi ze spaleniem pokoju nie rozumiem do końca ??

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    przecież rakeback na NL10 nie istnieje!
    kolego tylko bonusy od pierwszego depozytu + kickback. każdy pokój = 90$ kickback
    A z tym sie nie zgodze,jesli masz dobry deal ,sporo grasz mozna ugrac niezla kase z samego rakebacku