Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Zakładam sobie tutaj temat, żeby się zmobilizować do systematycznej gry, mam zamiar rozegrać 50k rozdań w 8 dni na FR NL4 na party poker. A w następnym miesiącu to samo będę chciał zrobić na NL25. Zacznę od NL4 ponieważ nigdy nie grałem aż tak mocnego multitablingu i nie chcę popłynąć grając moje NL25.

    To ma być taka forma zabawy nie jakiś wielki czelendż

    Tak więc zaczynam grę dzisiaj, 5 lutego o godzinie 20:00
    i rozegrać 50k rozdań mam do dnia 13 lutego do godziny 20:00.

    "Wyzwanie" zostanie anulowane jeśli trafię do szpitala lub odłączą mi neta na dłużej niż 1 dzień.

    Będę sobie tutaj wrzucał updaty. Temat ten powstał żebym się mobilizował, bo jak sam sobie to powiem to z dużym prawdopodobieństwem tego bym nie zrobił

    Mój "rekord" do tej pory do 50k rozdąń... ale w miesiąc.

    Startuję od:


    Więc 13 lutego o 18:00 muszę mieć przynajmniej 82,652 rąk.
    No i oczywiście plus z gry ale to chyba oczywiste że będzie


    Wiem że dla niektórych to nic, w końcu rekord świata to ponad 50k rozdań w ciągu dnia, jednak dla mnie to będzie dobry wynik i być może zmobilizuje mnie do grania takich ilości rozdań na NL25, może nie w ciągu 8 dni ale 2 tygodni np.

    Pozdro.

    inb4 "lol donk" itd, haters gonna gate
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 05-02-2010 o 18:01

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Good luck.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ile stołów?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    GL

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    12-18 stołów w zależności od predyspozycji w danej chwili. Wiadomo jak się obudzę, wypiję kawę, trochę poćwiczę fizycznie to mogę grać 18 stołów (max na party), a jak zrobię się zmęczony to zmniejszę do 12.

    Jest tylko taki problem że w okolicach 3-7 w nocy/nad ranem, chodzi tylko około 8 stołów NL4 FR.

    Btw. przesunęłem start na godzinę 20:00 i to już ostateczna godzina startu i zakończenia, bo teraz nie mogę grać muszę porobić kilka rzeczy w domu.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 05-02-2010 o 18:01

  6. #6
    Anoxic GL.

    Tylko czemu ma to sluzyc, natrzaskanie takiej ilosci rak... napewno nie podniesieniu umiejetnosci, a ja raczej na tym bym sie skupil niz na takich ,,maratonach,,. Raczej stawiac sobie za cel grindowanie na coraz wyzszych stawkach niz tluczenie 18 stolow na autopilocie po nascie godzin dizennie popelniajac MASE bledow.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Celem jest zmuszenie się do systematyczności, do zrealizowania założonych celów. Na pewno nie będę grał tyle rak po tym wyzwaniu bo to nie będzie miało sensu. Niemniej jednak wszystko to ma swoje pozytywy, otóż na przykład do tej pory ciężko było mi grajc multitabling dokładnie przygladać się statystykom graczy, miałem z tym problem, gdy dostawałem 3beta czy jakiś c/r na turnie to zanim przenalizowałem z kim mam do czynienia to już na 7 innych stołach wyskakiwała akcja. Grajac te 50k rozdań chcę się właśnie dobrze nauczyć szybko i wprawnie korzystać z pomocy huda grajac większa ilość stołów.
    Po takim sprawdzianie na pewno szybciej mi się będzie myślało podczas gry na codzień.

    Ok pierwsza sesja za mna, chciałem zobaczyć ile średnio będę robił rak na godzinę:





    Postaram się dołożyć jeszcze z 2 stoły, tylko przy tej ilości komputer mi muli :/ Ta dodatkowa ramka na party poker odpowiedzialna za monitorowanie akcji na wszystkich stołach na raz (przy stackingu, opisałem to tutaj) zajmuje dużo pamięci chyba :/

    A przyzwyczaiłem się do tego i wolę to bardziej od kaskady. No cóż najwięcej pogram więcej godzin :P


    Ręka sesji hahahah http://www.pokerhand.org/?5157391
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 05-02-2010 o 20:59

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Zakładam sobie tutaj temat, żeby się zmobilizować do systematycznej gry, mam zamiar rozegrać 50k rozdań w 8 dni na FR NL4 na party poker.
    Tak więc zaczynam grę dzisiaj, 5 lutego o godzinie 20:00
    i rozegrać 50k rozdań mam do dnia 13 lutego do godziny 20:00.


    Mój "rekord" do tej pory do 50k rozdąń... ale w miesiąc.
    lol czyli chcesz ogarnac cos co normalnie u Ciebie zajmuje miech w 8 dni...GL

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    lol czyli chcesz ogarnac cos co normalnie u Ciebie zajmuje miech w 8 dni...GL
    Takie rzeczy są możliwe... Poprzednio miesiąc zajęło mi odkurzenie samochodu, a ostatnio po odpowiedniej mobilizacji potrwało to 1,5 godziny
    Grunt to mobilizacja, a z tego co zrozumiałem to o to chodzi w tym wyzwaniu.
    GL

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Co do handa sesji to za małe podbiecie pf. GL