Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Okay, grinding będzie dziś wznowiony na laptopie :P

  2. #22
    malo wymagajace te wyzwanie ja gralem cash 2 dni i to sie zdrowo opierdzielajac, moze ze 4 sesyjki i pyklo z 11k rozdan.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dla mnie to bardzo dużo.
    1) gram full ringi
    2) gram na roomie na którym nie można grać na więcej niż 18 stołach na raz.

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    anoxic Ty w ogole spisz ?? pozdro i powodzenia, see you next saturday
    perfect Inglish jak mowilem FC i CIA :d i certyfikat kaskadera

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    malo wymagajace te wyzwanie ja gralem cash 2 dni i to sie zdrowo opierdzielajac, moze ze 4 sesyjki i pyklo z 11k rozdan.
    A miałem nic nie pisać... Jeszcze jak gralem FR, to 12.000 rozdań walnałem w jednej sesji nie odchodzac od kompa na bodajże 24 stołach na PS Na szczęście zmadrzałem i uważam, że poprzez takie granie na pewno skilla się nie podniesie i wcale nie jest tak, że im więcej stołów, tym zyski większe...Teraz spokojnie sobie grywam na 4 stolikach, mam czas na szczegółowe notatki i analizę przeciwników. Lepiej poza tym czuje się grę, nie ma ruchów jak robot
    Natomiast, jeżeli to wyzwanie ma zmotywować do regularnej gry o czym pisze anoxic, to jestem jak najbardziej za gl <beer>

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Lol przecież pisałem że niektórzy walą 50k rozdań w jeden dzień. Dla mnie jednak tyle rozdań na miesiąc to dużo. Z resztą nie będę się tłumaczył jutro wrzucę update.

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Ja dzisiaj taktycznie 17,200 rozdań. Doszedłbym do 20k ale jednak się wyśpię po wczorajszych walkach u Jacka Danielsa

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    sne chase? gl if y

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    SNE to ponad moje siły, może w przyszłym roku...

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Anoxic jakie masz staty przy takim multitablingu?

    Ja bym sobie tak dla odmiany czasami chętnie pomultitablingował i tak sie zastanawiam czy cash cz sng? Znaczy gdzie można łatwiej łatwiej być na +