Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 58
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Celem jest zmuszenie się do systematyczności, do zrealizowania założonych celów.
    A nie lepiej zmusic sie do czegos normalnego ? w czym potem bedziech chcial wykorzystac ta systematycznosc ?

    to tak jakbym chcial zmusic sie do systematycznosci w nauce np angielskiego i ustalil sobie wyzwanie by przez tydzien czytac 10 godzin dzienie jakies ksiazki o geografii ;p

    Grajac te 50k rozdań chcę się właśnie dobrze nauczyć szybko i wprawnie korzystać z pomocy huda grajac większa ilość stołów.
    czy zongler ktory chce nauczyc sie zonglowac 8 pileczkami a narazie umie tylko 3, zaczyna cwiczyc z 10 pileczkami naraz ? czy moze etapami dodaje koljne 4ta 5ta 6ta itd ?

    Zacznij grac sobie 4-6 stoly i jak najlepiej korzystac z huda a potem z wprawa dokladaj kolejne stoly

    Bo moim zdaniem takim wyzwaniem nic nie osiagniesz oprocz udowodnienia sobie albo innym ze mozesz zagrac 50k rozdan w 8 dni:P Ale jesli to mialby byc jedyny cel to raczej malo fajnie ;p

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Po problemach z komputerem mam wreszcie laptopa i zagrałem dzisiaj najdłuższa pojedyńcza sesje jak do tej pory w życiu :P, jednak nie radziłem sobie jeszcze w pełni i co jakiś czas sitout'owało mnie ze stołów (gram pół na pół stoły speed/normalne).

    Miałem ja jeszcze pocignać z godzinkę ale jak widać po wykreście wpieprzyłem parę rozdań, instatilt i quit

    Co dziwne, na laptopie jakoś lepiej (wydajniej imo) grało mi się niż na PCcie.




    btw wiem że dla niektórych z was 4k w sesji to nic dla mnie też tak będzie już niedługo

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    SNE to ponad moje siły, może w przyszłym roku...
    serio ?
    przeciez byles grubo ponad pace w styczniu...

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Anoxic jakie masz staty przy takim multitablingu?
    18/11/2 3bet 4

    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    serio ?
    przeciez byles grubo ponad pace w styczniu...
    Dokładnie... Rado nie poddawaj się imo

  5. #35
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    w styczniu...
    Przecież Rado wyrażnie napisał, że w tym roku w styczniu się nie uda (nie udało ),
    ale za rok ? kto wie

    pzdr

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Na pewno zrobię jakiś update, choć to raczej później niż prędzej. Póki co to nie ma co komentować

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    <anoxic> jak szybko leca Ci punkty na Party?
    btw. rozumiem ze winrate $8/100 jest zblizony do tego co robisz na swoich limitach? inczej bys sie chyba nie meczyl sie tym czelendżem
    gl anyway!
    Ostatnio edytowane przez Nemezis25 ; 10-02-2010 o 10:16

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    8$/100? czy 8c?; bo ten 1 to calkiem fajna sprawa ^^

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    8$/100? czy 8c?; bo ten 1 to calkiem fajna sprawa ^^
    $8/100 - rowniez uwazam to za solidny wynik. a skoro mozna wycisnac tyle na automacie NL4 (bez stresu bez ryzyka)- po co pchac sie wyzej?
    EDIT: ekhm...mialem na mysli $8/hour ofc. btw. jesli naprawde duzo kradniesz z buttona to izi 200bb/100
    Ostatnio edytowane przez Nemezis25 ; 10-02-2010 o 11:22

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Też uważam, że 200bb/100 to dosc solidny wynik, nawet na nl4