Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: List od party

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Dostałem dzisiaj list od party informujący o jakiejs tam najnowszej promocji Hit or Run chyba. Dostałem do tego zdrapke z moimi kartami i kartami wspólnymi. Za jakiś układ dostaje sie kase, ja mam 2 pair czyli dostaje 10$. I teraz czy to sie odsyła i dają kase na konto????? Czy ktos już takie cos dostał??? Chętnie bym zagrał z mini barnkrollen na party??

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    tez dostalem, wejdz na konto na party i do bonusow a wszystko latwo znajdziesz

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    tez dostalem list, ale nie moge sie zalogowac, a jak probuje skorzystac z przypomnienia hasla to wyskakuje ze mojego maila/nicku nie ma w ich bazie lol usuneli mi konto czy co?

  4. #4
    Też miałem problemy z przypomnieniem hasła, też pisali że mejla nie ma w bazie...a jak metodą prób i błędów trafiłem stary login\hasło to i mejl okazało się że jest ;]

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Jeśli kompletnie nie pamiętasz hasła, możesz spróbować zadzwonić na bezpłatny numer 0800 cośtam (niestety nie mam zapisanego, powinna być gdzieś informacja przy próbie logowania) i odzyskać telefonicznie. Jest parę języków do wyboru, polskiego niet.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    tylko ze wydaje mi sie ze na 99% wpisuje dobre haslo i login.
    ale w takim razie zadzwonie sobie do nich i zapytam co jest grane