Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 98
  1. #41
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Czyli jak gram z coach'em to oszukuje? Mniej wiecej tak to wyglada z tego co mowisz...

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Czyli de facto ta kobieta nie grala skorzystala z pomocy , zawsze korzystala , to nie ma znaczenia czy jest pokerzystka czy nie , roznica jest tylko taka ze wszystko odbylo sie online imo ale chyba wiem o co Ci chodzi , tzn ze podal tylko falszywe dane ale nawet jesli to wygrana nie nalezy sie jemu w swietle przepisow PS tylko tej kobiecie , a jesli to jego byla jest ? Miala by prawo zadac tych pieniedzy i tyle jezeli potwierdzialby ze to ona grala , a Rafal nie chcac ich stracic musialby potwierdzic ze nie gral .

    Problemem jest tak naprawde nie wina wg mnie a ewentualna kara za cos takiego bo jezeli nie korzystal z MA to jednak nie jest to cos za co powinien zostac zbanowany lub odebrac mu wygrana

    Wg mnie dobrym rozwianiem byloby przekazanie np 10% na Czerwony Krzyz , zmiana danych i tyle

    eLPe21 : jesli grasz z coachem i mowi Ci jak zagrac w danym spocie to tak bo masz edge nad graczami ale jesli tlumaczy Ci np jakies zagrania albo wyjasni co zrobiles zle po rozdaniu to ok lub jesli robisz seasion review i on Ci mowi gdzie , na kogo i dlaczego powinienes zagrac inaczej to ok

    Oczywiscie to jest moj punkt widzenia i wszystko zalezy od przepisow pokerroomu jesli pozwalaja na to by ktos Ci podpowiadal to ok i zapatrywanie sie na sprawe z etycznego punktu jest rowniez imo bezcelewe bo stwierdzeni czy zrobil zle zalezy od wielu czynnikow jesli jedank w swietle przepisow PS nie mozna tak robic to jest to oszustwo w swietle wyzej wspomnianych przepisow
    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 04-02-2010 o 15:56

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Na poczatku kwestia podstawowa:

    Konto na kobiete
    Grała kobieta
    Wygrała kobieta

    jezeli ktos uwaza inaczej to poprosze o dowody
    beletrystyka tworzona na blogach nie jest dowodem

    -----------------------------------------------------------------

    druga kwestia poboczna:

    Z Regulaminu PS:

    "How many accounts am I allowed to have?
    One. Having more than one account is not allowed and considered as a breach of our Terms of Service.

    Can I share my account with someone else?
    No - it is strictly forbidden to share your account with anyone or to use someone else's account."

    wiec w kwesti legalne nie legalne sprawa jest oczywista i nie podlega dyskusji;
    inna kwestia sa konsekwencje te nie sa opisane wiec zalezą wyłącznie od PSa;

    -------------------------------------------------------------------

    ostatnia kwestia

    moralnośc w pokerze
    facet gra na koncie dziewczyny - naganne czy bez znaczenia?
    nie wiem - zastanawiam sie nad tym

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    Na poczatku kwestia podstawowa:

    Konto na kobiete
    Grała kobieta
    Wygrała kobieta

    jezeli ktos uwaza inaczej to poprosze o dowody
    beletrystyka tworzona na blogach nie jest dowodem

    -----------------------------------------------------------------

    druga kwestia poboczna:

    Z Regulaminu PS:

    "How many accounts am I allowed to have?
    One. Having more than one account is not allowed and considered as a breach of our Terms of Service.

    Can I share my account with someone else?
    No - it is strictly forbidden to share your account with anyone or to use someone else's account."

    wiec w kwesti legalne nie legalne sprawa jest oczywista i nie podlega dyskusji;
    inna kwestia sa konsekwencje te nie sa opisane wiec zalezą wyłącznie od PSa;

    -------------------------------------------------------------------

    ostatnia kwestia

    moralnośc w pokerze
    facet gra na koncie dziewczyny - naganne czy bez znaczenia?
    nie wiem - zastanawiam sie nad tym
    imo +1 o to mi chodzilo :P tylko caly ten szum ze to Rafal , jesli tak jest naprwde napiaslem ze nie ma dowodow na to a jesli sa to wtedy nie jest to ok i tu bronilem swojej racji

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    "I only want to hear the truth"
    Też trochę mi gul skoczył jak przeczytałem, że koleś gra rok. Jednak taka zagrywka marvinie, to jest straszne dno. Rety. Pewnie nawet nie wiesz jak straszne. Az mi sie smutno robi jak to czytam, a nie robi się często. Ktoś chce komuś innemu zabrać kasę, która może zmienić jego życie, jednocześnie robiąc z siebie łajze . Wyciera sobie przy tym gębe "prawdą". Trzeba pomyśleć następnym razem, bo z czegoś takiego mogą tylko złe rzeczy wyjść. Wiem, że nie jestem wywoływanym ważnym graczem, ale może oni sie nie wypowiadają bo nie ma o czym. Na mój rozum nie ma kwestii. Nie ma oszustwa i nie ma jak sie uczepić, nawet jeśli niektórym strasznie zależy.
    Podpisuje się też pod postem Domasza. Nie srajmy do własnego gniazda. Nie nazywajmy się pogardliwie polaczkami, nie przypisujmy sobie przeróżnych negatywnych cech wspólnych wszystkim ludziom.

  6. #46
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Ja, tak jak i wielu pewnie z was ( znam kilku z tego forum ) posiadam konta na różnych roomach pozakładanych na byłe, obecne czy bóg wie jakie dziewczyny z różnych powodów. Niektórzy zakładają bo rakeback, niektórzy bo nie chcą ( wstydzą się ? ) aby ich grę podglądał ktoś w danym turnieju. Nawet jak łamie tym regulamin to i tak mi nikt nie udowodni, że to ja siedziałem przed monitorem na koncie swojej laski. Wygrywam kasę na jej koncie, przelewam ( sprzedaje ) innym użytkownikom poprzez transfer to buddy i wszystko w temacie. Liczy się, że ktoś przykozaczył, pociagnął, pokazał magie umiejetnosci w danym turnieju.

    Znam sporo przypadków kiedy dobry polski PRO wygrywał za danego gracza pakiet na EPT grając na jego koncie i nie było żadnych problemów. A można przecież sprawdzić po IP kto grał z czyjego konta w danej chwili.

    Więc takie pier.....nie o dupie Maryni nie ma sensu.
    Gracz wygrał, trzeba pogratulowac i tyle, chyba, że zazdrość zjada niektórych.

  7. #47
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Niektorzy to jednak debile sa. Legalisci kurwa sie znalezli
    Biedni gracze mysleli ze graja z jakas starsza pania, a tak na prawde byl to jej syn Wygral najlepszy, drugi byl pokerzysta zaslugujacy na drugie miejsce itd.. reszta byla gorsza wiec przegrala z zawodnikami ktorzy byli wyzej. Nikt nikogo nie oszukal.

    Sciagacie mp3 z inernetu? Sciagacie, no to sza.

    Temat do zamkniecia

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta

    Sciagacie mp3 z inernetu? Sciagacie, no to sza.
    tego nie możesz być pewien

  9. #49
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    ostatnia kwestia

    moralnośc w pokerze
    facet gra na koncie dziewczyny - naganne czy bez znaczenia?
    nie wiem - zastanawiam sie nad tym
    imo totalnie bez znaczenia. nikt na tym nie ucierpiał, nikt nie został oszukany. tzw znikoma szkodliwosc

    obv to nie odnosi sie do sytuacji kiedy drugie konto mialby zarejestrowane w tym samym turnieju or sth, to juz jest zupelnie inna bajka

  10. #50
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Ta cała dyskusja jest g.... warta, wygrał Polak/Polka, i super, świetna wiadomości - najwyzsza (???) wygrana online w historii

    Niestety zbedne i durne gadanie jest tylko i wylacznie poprzez zazdrosc, nie rozumiem jak ktos moze "donosic"...

    Kiedys z dosc podobna sytuacja spotkalem sie kilka lat temu zagranica, jak postanowilem pojechac i zarobic... jak zobaczylem co tam sie dzieje po miesiacu sie spakowalem i wyjechalem w cholere..

    autentyczna sytuacja, spotykaja sie dwaj Polacy w Anglii,
    - gdzie robisz ?
    - tutaj i tutaj w fabryce
    - ile zarabiasz ?
    - 8 euro na godzine..
    - aha, ok fajnie ze ci sie uklada

    Ten drugi "pytajacy", na drugi dzien pojechal do tej fabryki i poszedl do jakiegos tam supervisora, "slyszalem ze pracuje tutaj Polak, zarabia 8 euro, ja bede pracowal 2 x lepiej za 6 euro..." i zwolnili biednego Polaka ktory zarabial 8 euro..