Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Pozwolę sobie tutaj przerzucić wątek (kontynuacja z głównego wątku pokerstars'a), poker strategy napisało że zwycięzcą była kobieta...
    http://pl.pokerUSUNĄĆstrategy.com/ne...-Special_29417
    Większość twierdzi (śledząc poprzednie wyniki, że to jednak mężczyzna, znany pokerzysta), co Wy na to? Czy rzeczywiście do tej pory możliwe że grał on na mame/siostrę i.t.p ? Jaki miałoby to cel?
    Dla znających jęz. ang - wywiązała się tam ciekawa dyskusja za sprawą "donosu" kogoś z naszych:
    Sunday Milion 2nd place player celofyz33, cheater?! - Poker News - News, Views and Gossip
    Rozumiem, że im ciszej tym lepiej, ale jak tam wywiązała się taka dyskusja, to ciekaw jestem naszego środowiska jak się na to zapatruje...
    Byłem przekonany, że to pomyłka, ale to już pewne, że konto jest otwarte na żeńską płeć...

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Generalnie gruba akcja, nie zycze mu tego ale powinni mu zawiesic konto. Takie sytuacje mialy juz miejsce w przeszlosci na PS. Ciekawe jak to sie skonczy.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Moze ktos skopiowac ten post z 2+2?
    Nie mam teraz dostepu do tego forum. Dzieki Pzdr.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    dzien dobry all,
    wlasnie wstalem, patrząc jak rozwija sie sprawa na 2+2.
    jedyna myśl i konkluzja przy porannej kawie jest:
    który to jest ten "życzliwy"? przeciez tu, na pokerzyscie jest na bank również. heh.
    wstyd, syf, niesmak. i tyle.

    edit, @up. to nie post, to caly wątek.

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Dokładnie.Polska mentalność nie pozwala na akceptację czyjegoś sukcesu na zasadzie sąsiad kupił samochód,mam nadzieję że mu ukradną.Pierwsze o czym pomyślałem po sukcesie Celofyza to że zamiast gratulacji,pojawia się komentarze w stylu ...mógł wygrać ,co za leszcz i pokazywanie że to zwyczajne szczęście po przecież Polak to nieudacznik i nie może.....

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez lis_zamena Zobacz posta
    Moze ktos skopiowac ten post z 2+2?
    Nie mam teraz dostepu do tego forum. Dzieki Pzdr.
    prosze

    Hi.
    At first sorry for my english. As everybody know, there was the biggest Sunday Milion last sunday, 31 of January 2010.
    http://www.pokerstarsblog.com/sm/201...pe-063719.html

    There is a little problem with 2nd place owner, celofyz33 (win $332,540.00).
    In Poland, it is "tabu" thead, nobody wants to talk about it.

    Ok, now some facts.
    On polish forum *************, somebody with "celofyz33" nick wrote some posts. As a woman!
    http://pl.******************/forum/t...?postid=188806 (pl.poker startegy.com)
    This for example, SHE (cause celofyz use female forms) posts about ************* ranking. So its obvious, that celofyz33 is player, who get first deposit bonus from this site - *************. And is is obvious that this accout was created on female name! (because celofyz33 posts on ps forum as a woman). It was about year ago.

    Now I must tell you about famous (in Poland) player, Rafał Arendt, fact_or_fiction. Here is his blog: http://www.polishrounders.org/index....gi/rafalarendt

    Hes now a pretty solid player, became famous in Poland when he final tabled Unibet Open.

    On his blog, he wrote that hes playing poker about year, and in early 2009 his bankroll was only 300-400$. Later he grind much more money, win entry to WSOP ME (but cash out it), and became a NL200 and MTT grinder.
    He wrote about his great sucess: 5th place in 2009 SCOOP ME (low), when he won 15k$.

    Now please look at this:
    http://www.pokerprolabs.com/A359C57E...809782ED8.aspx
    celofyz33 ? celofyz33 Poker Player Rankings on Poker Stars

    Sunday Milion 2nd place owner is Rafał Arendt, playing as celofyz33 on pokerstars. But probably this account is opened as FEMALE.
    I guess he opens this account to get 50$ ************* bonus. Or maybe it is his friend/girlfriend/sister account?


    In Poland everybody knows that Rafał Arendt is celofyz33, and that he wins over 300k$ in last Sunday Milion. But he never and nowhere wrote about it. When smb is telling "hey, but on ************* celofyz33 write as a female", than gets response like "stfu".

    What do you think about it?

    btw. I'm asking about this on his blog at PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu ! but nobody gives me any answer.

    Mark.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    omg brak słów

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU[/YOUTUBE]

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Ja sadze ze zakladanie kolejnego watku o tym nie jest dobrym pomsylem. Kogo to obchodzi czy to kobieta wygrala czy ktos na jej koncie przeciez i tak nikt nie udowodni ze ten ktos (mezczyzna w domysle) gral na koncie swojej... (kogokolwiek) blokowanie konta... z jakiej racji jesli jest na kobiete to prosze bardzo kobieta sie wypowie ze ona to wygrala i "chuj" nas to powinno obchodzic... takze prosze wszystkich "zyczliwych" i tych mniej... dajcie chlopakowi, dziewczynie spokoj. Bo zamiast robic nagonke powinnismy sie cieszyc ze wreszcie jakis polak, polka odniosl(-la) taki sukces.
    Przepraszam za troche wulgarny jezyk ale jak wysze te kolejne posty to mnie ch... strzela.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Pozwolę sobie tutaj przerzucić wątek , poker strategy napisało że zwycięzcą była kobieta...
    Rozumiem, że im ciszej tym lepiej, ale jak tam wywiązała się taka dyskusja, to ciekaw jestem naszego środowiska jak się na to zapatruje...
    Byłem przekonany, że to pomyłka, ale to już pewne, że konto jest otwarte na żeńską płeć...
    Piszesz, że im ciszej tym lepiej... a sam zakładasz odrębny wątek w tym celu. Chcesz brać udział w dyskusji i bawić się w detektywa wypowiedź się na forum 2+2.
    Nie rozumiem tej polskiej mentalności. Czy to wynika z zazdrości czy z faktu, że Polacy uwielbiają wszelkie ploteczki... Od tego jest Pudelek, Kozaczek, Fakt i Super Express oraz połowa programów w TV. Czy pokerzysta.pl też musi być zaśmiecany?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    Ja sadze ze zakladanie kolejnego watku o tym nie jest dobrym pomsylem.
    Jest to o ile sie orientuje jedyny wątek na polskim forum, więc nie jest to "kolejny"

    Kogo to obchodzi czy to kobieta wygrala czy ktos na jej koncie przeciez i tak nikt nie udowodni ze ten ktos (mezczyzna w domysle) gral na koncie swojej... (kogokolwiek) blokowanie konta... z jakiej racji jesli jest na kobiete to prosze bardzo kobieta sie wypowie ze ona to wygrala i "chuj" nas to powinno obchodzic... takze prosze wszystkich "zyczliwych" i tych mniej... dajcie chlopakowi, dziewczynie spokoj. Bo zamiast robic nagonke powinnismy sie cieszyc ze wreszcie jakis polak, polka odniosl(-la) taki sukces.
    Mnie to akurat obchodzi - jaki sens jest grać na czyimść koncie gdy się jest dorosłym? rozumiem 16-latek na koncie mamy... może tym razem grała kobieta, ale wcześniej grał mężczyzna - i taka rotacja też jest sprzeczna z regulaminem.
    To nie jest zadna nagonka, konstruktywny wątek jest tutaj EV+ dla wszystkich jako ostrzeżenie.
    Najlepiej, jakby sam zwycięzca uciął spekulacje na swoim blogu...