Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 98
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez fafalo007 Zobacz posta
    Czy uwielbiasz wszystkie ploteczki, zazdrościsz etc. ??
    Nie cierpię generalizowania, jak jakiś baran się głupio wypowie na 2+2, zaraz się obrywa wszystkim Polakom. Chillout przy setkach ludzi, którzy POZYTYWNIE zazdroszczą i szczerze gratulują ciesząc się z sukcesów rodaka, zawsze się znajdzie czarna owca nie tylko w Polsce, bo przecież każdy jest pokerowym masta i każdy zagrałby lepiej z takimi kartami
    Generalizowanie to jedna sprawa (też nie lubię). I nie mówię w tym wypadku o "baranie", który założył temat na 2+2 tylko o rzeszy "baranów", którzy wypowiadają się tutaj czując sensacje, bawiąc się w detektywów i tak naprawdę wnikając w temat, który w żaden sposób ich nie dotyczy.
    Nie można po prostu pogratulować wyniku? Czy to kobiecie czy mężczyźnie? A wyjaśnianie ewentualnych błędów, oszustw czy niedomówień zostawić właściwym osobom?

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jeszcze raz dopowiem: przedluzam tylko watek z podforum pokerstars aby tam nie zasmiecac - strategy/2+2 opisalo wszystko wiec nie rozumiem ze to niby ja sie sie interesuje nie swoimi sprawami, ale rozumiem co miales na mysli.
    A tak zaśmiecasz tutaj;p
    Niedługo będzie o tym wątek na forum onetu bo znajdzie się ktoś kto będzie chciał tylko 'przedłużyć watek'.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta
    Nie można po prostu pogratulować wyniku? Czy to kobiecie czy mężczyźnie? A wyjaśnianie ewentualnych błędów, oszustw czy niedomówień zostawić właściwym osobom?
    Mój błąd, że mam trochę charakter detektywa, wszedzie szumią o wyniku - oczywiście wielkie gratulacje i sorry, za "wnikanie". Chyba czas zamknąć wątek bo wypowiadają się tylko 'przypadkowe' osoby - nikt ze znanych graczy nie chce zabrać głosu.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    zgadzam się, że tutaj pozostaje tylko pogratulować świetnego występu, a pytanie raczej brzmi czy w świetle nowej ustawy hazardowej takie wygrane są w ogóle bezpieczne ? czy może jemu/jej się udało się to zrobić w ostatniej chwili kiedy to jeszcze jest możliwe i bezpieczne ?
    poza tym, wypłata takiej kasy też pewnie długo potrwa, a do tego czasu ustawa o internetowym hazardzie może już wejść w życie

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Chyba czas zamknąć wątek bo wypowiadają się tylko 'przypadkowe' osoby - nikt ze znanych graczy nie chce zabrać głosu.


    Ciekawe na opinii których znanych graczy tak Ci zależało...

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta


    Ciekawe na opinii których znanych graczy tak Ci zależało...
    Rzeczywiście, naiwny byłem - jak już wspomniałem wszyscy po prostu nabierają wody w usta.

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta
    Nie można po prostu pogratulować wyniku? Czy to kobiecie czy mężczyźnie? A wyjaśnianie ewentualnych błędów, oszustw czy niedomówień zostawić właściwym osobom?
    +1

    Można, nawet trzeba !!! A jak będą chcieli zabrać laury to bronić jak lwy rodaka !

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Co poniektorzy na sile probuja zbagatelizwac sprawe. Od tego jest forum, zeby rozmawiac na rozne tematy. Jesli kogos przerasta mozliwosc dyskusji, to proponuje tego nie robic.
    A generalizowanie, ze Polacy lubia to, czy tamto, to nasuwa mi sie tylko jeden komentarz - "kazdy ocenia po sobie".

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Rzeczywiście, naiwny byłem - jak już wspomniałem wszyscy po prostu nabierają wody w usta.

    A moze kazdy ma to w dupie i szkoda im czasu na pisanie glupot tutaj?

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    niepotrzebny temat imo

    ciekawe jak wy byście się czuli gdyby wam ktoś taki numer wywinął, a posiadalibyście np. 2 konta na jakimś roomie, a bo przy pierwszej rejestracji byliście młodzi i głupi i nie wzięliście rakebacku (np. na full tilt), a potem zaczęliście grindować tam i szkoda wam było traconej kasy, więc hop siup konto na siostre, luckboxujemy FTOPS i nagle kapa, bo ktoś podkapował że mamy 2 konta.

    Mam nadzieję że Rafał dostanie swoją kasę i ew. zbanują mu tylko konto na PS. Załozy sobie na siebie fact_or_fiction i wygra następny razem WCOOP

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Mnie to akurat obchodzi - jaki sens jest grać na czyimść koncie gdy się jest dorosłym? rozumiem 16-latek na koncie mamy...
    No deposit bonusy kolego. Mógł nie chcieć sobie "szmacić" (brak rb, brak sign up bonusów) konta na ps/ftp a potrzebował zbudować rolla, więc przypisał go do poker strategy.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 04-02-2010 o 13:56