Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    2
    Witajcie, ciesze sie, ze trafilem na to forum, bo trudno jest znalezc w internecie dobrą strone na temat pokera w sieci. Chcialem sie zapytac Was, gdzie mozna potrenowac gre? Gdzie moge sie poduczyc, cos moze wygrać, ale nie stracic kasy? I moze jakies porady na sam poczatek?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cześć,
    artykuły pokerowe poczytaj na: PokerTexas.pl , www.poker1.pl
    zainteresuj się darmowym depozytem na http://pl.poker strategy.com [usuń spację], dostajesz tam 50$ za darmo na grę w pokera, ale kasę bedziesz mógł dopiero wypłacić jak wyrobisz określoną ileś punktów.

    Niemniej zanim zaczniesz grać na kasę przeczytaj kilkanaście artykułów właśnie na wspomnianych stronach.

    Zacznij od:
    Bankroll management
    Selekcja rąk
    Rola pozycji w pokerze
    Błędy początkujących
    Gra na niskich limitach - Graj ABC pokera
    Ręce startowe
    Jak analizować własne rozdanie?
    Pot odds

    i innych artykułów w tej sekcji: Pokerowe Strategie

    Po kilkudniowym zapoznaniu się z teorią możesz zacząć grać na kasę z poker strategy. Nie rób tego błędu i nie graj bez wiedzy teoretycznej, bądź pewny że znasz takie pojęcia jak:
    - bankroll management
    - selekcja rąk (przede wszystkim ogranicz rozgrywane ręce tylko do najlepszych)
    - pozycja na stole
    - continuation bet
    - liczenie outów
    - liczenie pot odds
    - podstawy prawdopodobieństwa (jak często trafisz draw do koloru, open ended do strita)
    - kradzież blindów

    wklejaj rozdania na forum, przede wszystkim czytaj działy w których gracze oceniają rozdania innych graczy, czytaj wątki strategiczne.

    Powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 03-02-2010 o 19:52

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1
    Witam serdecznie
    Ja polecam książkę byłego krupiera: Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera
    http://zlotemysli.pl/1311,1/publicat...ny-pokera.html

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    lol społeczność forum.pokerzysta.pl odradza zakupu tej książki oraz zachęca do nieproponowania jej początkującym graczom.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    OMG pawłowicz znowu na forum :/

    insta ban imo

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Na twoim miejscu pograłbym na początku play money, poznasz lepiej soft, utrwalisz zasady gra itp, a poza tym to podpisuję się pod tym co powiedział anoxic, mnie osobiscie na początku bardzo pomogły artykuły z poker1.pl

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    mi osobiscie bardzo pomogl i pomaga topic o strategii gdzie sa analizy rakjak ogarniesz to wszystko o czym napisal anoxic to polecam ogladanie pokera na youtube(sa tam wszelkeij masci filmiki)

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    2
    Dzięki wielkie! Byłem na poker1 i rzeczywiscie jak dla mnie to swietna strona z fajnymi poradami i tekstami. Jeszcze raz dzieki i pewnie jeszcze bede sie angazowal na forum kolejnymi pytaniami

  9. #9
    Do adminów - Może by tak przyklejić post anoxica w tym dziale.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    polecam ogladanie pokera na youtube(sa tam wszelkeij masci filmiki)
    ani ww ksiazka, ani to.

    na 2+2 mozna znalezc troche darmowych filmow gdzie dosc dobrzy gracze pokazuja podstawy strategii. pozniej najlepiej jakis serwis szkoleniowy.

    aha, no i z 2+2 Concept Of The Week bardzo polecam.