Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1


    Są to statystyki z 5 osobowych stołów. Możecie powiedzieć czy któraś z poszczególnych statystyk powinna być "inna".

    THX

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    To jest z ongame?

    Wg mnie zbyt agresywnie grasz - AF, AFq za duze.

    Za duzo flopow cbetujesz - masz 77%, jakbys zszedl do 70% by bylo lepiej. atnio na ongame tez mialem taki problem. Zszedlem z cbetem jakies 10% a jego skutecznosc pozostala na takim samym poziomie!! (niskim ) Dzieki temu oszczedzam na cbetach z air/bez equity a oni nadal za duzo calluje kiedy to jest bardziej value bet niz blef.

    Masz moze statystyke f cbet success? bo u mnie bylo to ok 50% po zmniejszego cbeta jest 51% wiec roznica zadna oprocz tego ze nie wrzucam kasy do potow, ktore mnie nie interesuja...

    Do tego probka dosc spora a masz 4b 7% ?

    EDIT: bez ladu i skladu ale na kacu
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 07-02-2010 o 18:31

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Imo staty bardzo poprawne. Szkoda, ze nie pochwaliles sie winratem.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    To jest z ongame?

    Wg mnie zbyt agresywnie grasz - AF, AFq za duze.

    Za duzo flopow cbetujesz - masz 77%, jakbys zszedl do 70% by bylo lepiej. atnio na ongame tez mialem taki problem. Zszedlem z cbetem jakies 10% a jego skutecznosc pozostala na takim samym poziomie!! (niskim ) Dzieki temu oszczedzam na cbetach z air/bez equity a oni nadal za duzo calluje kiedy to jest bardziej value bet niz blef.

    Masz moze statystyke f cbet success? bo u mnie bylo to ok 50% po zmniejszego cbeta jest 51% wiec roznica zadna oprocz tego ze nie wrzucam kasy do potow, ktore mnie nie interesuja...

    Do tego probka dosc spora a masz 4b 7% ?

    EDIT: bez ladu i skladu ale na kacu
    Gram na BossMedia

    Hmm, tylko skąd bierze się takie wysokie AF, i AFq u mnie, jakie zagrania to zwiększają ?? Bo jak widać nie raisuje wcale dużo flopów.

    F Cbet succes chyba nie ma w PT3, chyba że nie wiem gdzie znaleźć

    Co nie tak z 4betem ??

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    AF - to z tego co kojarze nie chodzi o czeste raisowanie, a raczej stosunkowo rzadko callujesz, a jak raisujesz to duzo w stosunku do puli. Wyglada to tak, jakbys czekal na mocna reke i jak juz ja dorwiesz to cisniesz ostro. AFq chyba nie jest jakis specjalnie duzy, zreszta nie zawracalbym sobie tym wskaznikiem specjalnie glowy.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    AF - to z tego co kojarze nie chodzi o czeste raisowanie, a raczej stosunkowo rzadko callujesz, a jak raisujesz to duzo w stosunku do puli. Wyglada to tak, jakbys czekal na mocna reke i jak juz ja dorwiesz to cisniesz ostro. AFq chyba nie jest jakis specjalnie duzy, zreszta nie zawracalbym sobie tym wskaznikiem specjalnie glowy.
    Moze chodzi o 3betowanie Donk-betów. Wtedy by sie zgadzało

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Znajdz AF dla poszczegolnych ulic, gdzies to powinno byc, wtedy bedziesz wiedzial wiecej.
    Jednak z tego co patrze wielkosc raise/beta nie ma znaczenia ale czestotliwosc wystepowania.
    The aggression factor is defined as: (Bet % + Raise %) / Call %
    i jest rowniez defuniowany dla poszczegolnych ulic, czesto betujesz i raisujesz, rzadko callujesz.
    Jak widac fold nei ma tu nic do rzeczy, takze wysoki AF moze miec zarowno totalny nit jak i mega loose player.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Korzystasz moze z PT Table? Ostatnio po aktualizacji softu przestało działać u mnie na bossie Pozdr.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Qeriks Zobacz posta
    Gram na BossMedia

    Hmm, tylko skąd bierze się takie wysokie AF, i AFq u mnie, jakie zagrania to zwiększają ?? Bo jak widać nie raisuje wcale dużo flopów.

    F Cbet succes chyba nie ma w PT3, chyba że nie wiem gdzie znaleźć

    Co nie tak z 4betem ??
    Tyle samo rak 4betujesz co 3betujesz? (bo wskazniki takie same)

    PokerStove pokazuje mi range 88+, AQo+, ATs+, KTs+ to chyba zbyt duzo jak na moje oko?

    Jak mozesz przefiltruj baze zeby miec tylko 4betowane poty i zobacz jakie masz z nich wyniki...

    Wysokie AF bierze sie stad, ze prawdopodobnie za duzo foldujesz albo raisujesz rak, ktore nadaja sie do calla. W pierwszym przypadku mozesz foldowac lepsza reke, w drugim nie maksymalizujesz value wyciaganego z gorszej reki villaina (np raisujac maniaka, ktory spokojnie pusci na Ciebie 3 barele z 2nd pair).

    Nie wiem jak jest z foldem do cbeta u mnie jest on troche mniejszy w ostatnich kilkunastu tys rozdan. Moze powinienes probowac wiecej floatowac na dobrych boardach z jakimis pocketami kolesi, ktorzy maja duzy cbet?

    Jaki masz winrate?

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Tyle samo rak 4betujesz co 3betujesz? (bo wskazniki takie same)

    PokerStove pokazuje mi range 88+, AQo+, ATs+, KTs+ to chyba zbyt duzo jak na moje oko?
    Źle rozumujesz. 3bet pre=7 to nie to samo co 4bet=7. Tak w skrócie to gdy ktoś OP'a 3betuje to 4betuje on w 7% tutaj (a w reszcie folduje/calluje)