Strona 6 z 25 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 250
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Skad wy wiecie ze to byl insta call? Na filmiku jest pokazane ze patrzy w karty i mowi "I call". Przeciez mogl to zrobic po 30 sec zastanowieniu....

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Nie zabetuje, bo co gorszego sprawdzi taki bet? Q9? Betując river Dario może reprezentować missed FD. Wszyscy więdzą, że lubi on grać "dziwne" ręce. Overbet na river byłby dobry. Za szybko ten check zrobił, nawet się nie zastanowił... A co do Daniela to raczej będzie w opałach, bo durrr powiedział insta call po tym all-inie. Może być ciekawie.
    a skad dario mial wiedziec co trzyma eli ? results oriented itt

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Zirytowala mnie ta zapowiedz, trzeba bedzie pamietac, zeby szybciej zakonczyc ogladanie.
    dokladnie ja przewaznie wlasnie nie ogladam tego ale ostatnio tez obejrzalem i juz odbierze mi to troche emocji z ogladania tego rozdania :P

  4. #54
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    co sadzic o foldzie Hansena z AK?

  5. #55
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    co sadzic o foldzie Hansena z AK?
    Wkleję z pokertexas moją opinię:

    Co do AK Hansena… On obstawił Dario na dość mocny zasięg, QQ+? Spodziewałem się 5beta z jego strony, zwłaszcza vs dość szeroki zasięg 4betowania Dario (jakieś 99+, AQ+, może i KQs, sporadyczne blefy z niczym).
    Może jednak nie chciał gamblować mając najczęściej flipa (po 6becie Dario, Gus musi sprawdzić).

  6. #56
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Pewnie przypomniał sobie minę Lederera

  7. #57
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Wkleję z pokertexas moją opinię:

    Co do AK Hansena… On obstawił Dario na dość mocny zasięg, QQ+? Spodziewałem się 5beta z jego strony, zwłaszcza vs dość szeroki zasięg 4betowania Dario (jakieś 99+, AQ+, może i KQs, sporadyczne blefy z niczym).
    Może jednak nie chciał gamblować mając najczęściej flipa (po 6becie Dario, Gus musi sprawdzić).
    Nie no, gus ma tylko opcje allin z tym AK, sam sie zdiwilem jak tight gus gral, i do tego powszechnie wiadomo ze minieri jest lekko swirniety. Szkoda, ze nie wlepil allina, minieri by mial decyzje i nie najlepsze oddsy do callowania z srednia para. A moze jasnowidzial i stwierdzil ze 2 z jego outow sa martwe...

    Poza tym rozdaniem to gra dosc nudna gra byla.

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Opinie o 3 odcinku?

    Nudnawy.

    Nie wiem czemu durrrr zgodził się na run it twice btw.
    Proponujac mu to DN dał do zrozumienia że nie ma made hand a imo nawet jakby miał oesd to lepiej dla TD było wyłożyć raz...

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a co roznica?

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Co za różnica raz czy dwa?

    IMHO gdyby DN miał OESD (ogólnie, rękę drawujaca, może też być fd) to częściej będzie split pot przy 2 wyłożeniach.

    Dobrze myślę?