Strona 18 z 25 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 250
  1. #171
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Z TV widać, że zarobić więcej nie mógł, przy stole mógł jednak sporo stracić rozgrywając rękę w taki sposób. Tak naprawdę to nie on zapracował tylko Veldhuis przepuścił kasę w tym rozdaniu. Chciał poczuć się jak durrrr i jedynie pokazał jaka przepaść go od Dwana dzieli bo durrrr wie co robi i wie kiedy, jak i przeciw komu grać. Online nie brakuje kretynów którzy chcą być jak durrrr i myślą, że wystarczy ostro cisnąc by wszystkich kiwać, ale HSP to inna bajka. Durrrr znacznie podniósł poprzeczkę i widać, że HSP przerasta ponad połowę graczy Daniel, Barry czy Antonio tylko zajmują miejsca o "królu" Hellmuth'cie i turystach którzy przy stole czuja się równie komfortowo jak z głową pod gilotyną nie wspominając. Z HSP trzeba się oswoić, ilu graczy debiutując tam byłoby w stanie grać swoje A-game? Nie można iść tam z 1BI i nadzieją. Podobała mi się gra Minieriego który czuje się coraz pewniej w tym gronie i myślę, że niebawem zagości tam na dłużej.

    Nie mówię, że to są donki tylko, że HSP to niekoniecznie miejsce dla nich - to ma być show i akcja, gra na najwyższym poziomie gdzie maja miejsce niesamowite blefy, ready i calle. Nikt nie chce oglądać magika który sprawia że znika makaron czy kida opłakującego kolejnego niesamowitego badbeata. Co najwyżej można z przyjemnością oglądać porazki PH i to jak dzielnie największy i najlepszy PRO sobie z porażkami radzi
    +1

    Nie wiem na jakiej zasadzie był dobierany skład HSP6, ale
    Veldhuis, Esfandiari i ten blond szwed to jakaś pomyłka. Veldhuis praktycznie nic nie gra, a jak już zagra to chyba nie do końca wie co robić. Po magic man'nie widać za to, że chyba ogólny skład stołu go przerasta (bo chyba nie stawki...a może) i w żaden sposób nie może się przebić. Dzwiwi mnie także gra Daniela, który również sprawia wrażenie jakiegoś przytłoczonego całą grą. Co do Dwana to nie mam pytań. Jego timing, presja na przeciwnikach powala. No i zero respektu dla Ivego

  2. #172
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ta bo Wy wiecie co raszi gra albo czego nie gra ...

  3. #173
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Tak naprawdę to nie on zapracował tylko Veldhuis przepuścił kasę w tym rozdaniu. Chciał poczuć się jak durrrr i jedynie pokazał jaka przepaść go od Dwana dzieli bo durrrr wie co robi i wie kiedy, jak i przeciw komu grać.
    Lol;D
    Durrr pewnie zagrałby c/f bo wiedziałby, że Robl ma tutaj seta. Jedno rozdanie świadczy o tym, że Veldhuis to spewy retard?
    to ma być show
    Chcesz show to sobie Tanie z Gwiazdami obejrzyj. To jest po prostu gra w pokera na najwyższe stawki pokazywane w telewizji i nikt tam nie będzie robił calli z 5para i check raise na wszystkich streetach tylko dlatego, że ktoś sobie chce szoł obejrzeć.

  4. #174
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    [/QUOTE]
    Chcesz show to sobie Tanie z Gwiazdami obejrzyj. To jest po prostu gra w pokera na najwyższe stawki pokazywane w telewizji i nikt tam nie będzie robił calli z 5para i check raise na wszystkich streetach tylko dlatego, że ktoś sobie chce szoł obejrzeć.[/QUOTE]

    Chybe sam nei wiesz co piszesz...Tak, to ma być show, szalone calle, sick bleffy i t p... A tak poważnie jak sam zauważyłeś to jest poker w telewizji robiony dla kogoś za coś. Dzięku graniu ABC można być pewnym jedynie tego, że więcej zaproszenia się tam nie dostanie.


    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ta bo Wy wiecie co raszi gra albo czego nie gra ...
    Komentuje się to co się widzi... Nie podlega dyskusji, że jest on świetnym graczem, ale...w HSP nie gra i nie powiesz, że jest inaczej chybe, że oglądamy dwa różne HSP

  5. #175
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    lol..
    przecież tym:
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Durrr pewnie zagrałby c/f bo wiedziałby, że Robl ma tutaj seta. Jedno rozdanie świadczy o tym, że Veldhuis to spewy retard?
    właśnie potwierdziłeś moje słowa, a nie je obaliles
    Tak naprawdę to nie on zapracował tylko Veldhuis przepuścił kasę w tym rozdaniu. Chciał poczuć się jak durrrr i jedynie pokazał jaka przepaść go od Dwana dzieli bo durrrr wie co robi i wie kiedy, jak i przeciw komu grać.
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Chcesz show to sobie Tanie z Gwiazdami obejrzyj.
    Może dla Ciebie to show, dla mnie to odpad (zresztą jak 90% produkcji TV).

    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    To jest po prostu gra w pokera na najwyższe stawki pokazywane w telewizji i nikt tam nie będzie robił calli z 5para i check raise na wszystkich streetach tylko dlatego, że ktoś sobie chce szoł obejrzeć.
    O kasę to oni sobie mogą pograć z donkami w Vegas, którzy chcą i maja za co zabawić się z najlepszymi. Czy którykolwiek dobry pokerzysta gra dla kasy z lepszymi? W HSP chodzi tylko o ego, o to by udowodnić innym, że jest się lepszym od nich i by pokazać to widzom(całemu światu). Wlasnie dlatego HSP to nie miejsce dla tych którzy chca sie pokazac, ale nie wiedza co robić ani z ragsami ani z nutsami. I nie dla tych dla których $200k niby leżą na stole, ale tak jakby leżały w pancernym sejfie. Nigdy na wysoki poziom nie wejdzie ktos kto nie zrozumie, że czasem trzeba blefować za $300k, a czasem nie warto dokładać $10k. Durrrr to rozumie i świetnie wykonuje, a dla wielu HSP będzie jedynie epizodem który chwały im nie przyniesie. Akurat ja fanboyem Dwana nie jestem i długo nie moglem się do niego przekonać. Ale klasę takiego zawodnika trzeba docenić bo przebojem wszedł na szczyt i nie tylko się na nim utrzymał, ale mocno się na nim rozpycha i z pewnoscia nie bedzie kometą która przeleci i szybko zgaśnie. IMO po Iveyu to obecnie #2 cash game.

  6. #176
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Domelozo Zobacz posta




    Komentuje się to co się widzi... Nie podlega dyskusji, że jest on świetnym graczem, ale...w HSP nie gra i nie powiesz, że jest inaczej chybe, że oglądamy dwa różne HSP
    ale ja powstrzymuje sie o komentarzy, bo jest mi obcy gameflow na tego typu stawkach i kazdemu przecietnemu userowi radze dokladnie to samo.

    Tak Ty jak i ja jestesmy o mile odlegli od tego, co oni mysla odnosnie zakresow reprezentowanych przez calle/checki/bety/raisy itp i imo nalezy to uszanowac

  7. #177
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Eee tam, można się pobawić w analizę rozdań z HSP:
    • Dla zabawy
    • Żeby poćwiczyć wielopoziomowe myślenie itp.

    Nawet jak nam ta analiza nie wyjdzie tak jak powinna, to co z tego?

  8. Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ale ja powstrzymuje sie o komentarzy [...] i kazdemu przecietnemu userowi radze dokladnie to samo.[...]
    Czy żeby móc komentować pojedynek bokserski wagi ciężkiej trzeba samemu mieć na koncie powalenie kilku osiłków?
    Bez tego nie można stwierdzić, że Gołota w walce z Tysonem miał pełne gacie i służył jako worek?
    Zobacz jak chłopaki namiętnie komentują w zbocznicy kopankę z wszystkich lig.
    Ilu z nich gra choćby w naszej dennej pierwszej lidze?

    Śmiem twierdzić, że to właśnie użytkownicy forów pokerowych są najbardziej uprawnieni by komentować HSP. Co nie znaczy, że mają rację
    Ty natomiast krytykując ich za próby dyskusji racji nie masz na pewno.
    Wręcz trzeba im za to dziękować, bo dyskusji o pokerze na tym forum POKEROWYM ze świecą szukać.

  9. #179
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Jedno rozdanie świadczy o tym, że Veldhuis to spewy retard?
    Ja pamiętam kilka jego rozdań z ostatniego WSOP ME i tam grał jak typowy retard - blefował gdy nic nie miał i slołplejował gdy trafił monstera. Co IMO przy jego ultra aggro stylu jest objawem kompletnego retard-ostwa. Przecież m.in. po to gra się aggro aby przeciwnicy nie uwierzyli i dobrze opłacili monstera gdy w sam raz go trafimy.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ta bo Wy wiecie co raszi gra albo czego nie gra ...
    O ile pamiętam, to z pół roku temu na TLPoker była dyskusja z której wynikało, że ów dżentelmen jest podobnoż busto.

    jdx

  10. #180
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Akurat z WSOP ME pamiętaj sporo jego bardzo efektownych i, co ważniejsze, udanych blefów.