Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 250
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    jasne, że mogą robić z kasą co chcą, tylko niech to robią sobie prywatnie między sobą np. na imprezie towarzyskiej w domu u Dwana, a nie na oczach wielu ludzi, którzy to oglądają. więc dopóki robią to na moich oczach, mam prawo się do tego ustosunkować. swoją drogą Ivey przegra pewnie ten prop bet i potem w wywiadzie powie, że " ach, ten stek tak super wyglądał, że nie mogłem się oprzeć, kosztowało mnie to milion $, ale cóż" i widać będzie po nim, że specjalnie się tym nie przejmnie jeżeli tak będzie. pozatym ten zakład to pic na wodę tak naprawdę, chyba, że ktoś będzie monitorować Ivey`a lub jego przełyk 24 h na dobę. albo może planują z Dwanem spędzić ten rok razem ?

    a co do samego odcinka HSP to fajne było jak dealer pokazał wszystkim tego asa pik Minieri też nawet nieźle grał, Daniel jak zwykle pecha ma bidak.

    zresztą nigdy nie lubiłem ani Dwana, ani Ivey`a - teraz tylko dostałem potwierdzenie tego jacy są naprawdę. zagraliby lepiej grubego pota w tym HSOP, byłoby z tego więcej pożytku.
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 08-03-2010 o 14:34

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    @anoxic: sushi to rybsko i wegetarianie moga to jesc.

  3. #103
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    (...) albo może planują z Dwanem spędzić ten rok razem ? (...)
    Może to właśnie o to chodziło Dwanowi

    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    @anoxic: sushi to rybsko i wegetarianie moga to jesc.
    Jarosze tak, wegetarianie nie.

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    zresztą nigdy nie lubiłem ani Dwana, ani Ivey`a
    zazdrość czy co?

    durrrr & Ivey ftw

    Zupełnie nie wiem co w tym złego że założyli się o bańkę podczas programu telewizyjnego. Maja kasę i na co ja wydaja to tylko ich sprawa. A że w HSP chodzi głównie o show to producenci zapewne ciesza się gdy w ich programie dochodzi do ustalenia takich zakładów.

  5. #105
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta

    PS a z Ivey`a to taki best player in the world jak ze mnie gwiazda skoków narciarskich, jak ktoś w ME w końcowej fazie turnieju pasuje wygranego flusha za 2 M $ przy stacku 9 M $ to jest conajwyżej przeciętnym, dobrym graczem, których nie brakuje.
    Jedna jaskółka wiosny nie czyni, myśle że dobrymi foldami zarobił w życiu tyle samo co betami.

    Widziałeś HSP, w którym Doyle sfoldował zwycięski kolor vs Gold? Wszyscy Ci powiedzą, że Doyle widział, że Gold jest pewny, że jest lepszy, dlatego zrzucił. I był to idealny przykład jakie Doyle ma zajebiste ready.

    Pozdrawiam

  6. #106
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Co do tego prob betu, to nie jedzenie miesa przez rok, dla kogos, kto wczesniej jadl normalnie mieso - moze byc nie lada wyczynem. Organizm pozniej bedzie sie domagal miesa. JEdyne co mnie zaciekawilo, to to co powiedzial limperfish, ze Ivey moze pozwolic sobie na kucharzy, ktorzy mu ustala jakas super-duper diete, hmmm...


    Poza tym Ivey dobrze wiedzial, ze to nie jest latwe dlatego chcial jakas konkretna sume wynegocjowac, zeby mu sie oplacalo.


    Co do Durrra, to juz nie jestem taki pewien, czy on moze sobie pozwalic na takie grube bety. Nawet nie chcial slyszec o 2mln, nawet o 1,5mln. Wydaje mi sie, ze ta kasa dla Toma nie jest tak "lekka" jak dla Phila. I chyba tylko dlatego Dwan sie zgodzil na 1 mln, bo wiedzial, ze jest duza szansa na to, ze Ivey powie po prostu "What the heck!".


    ofc to tylko moje przemyslenia i jak ktos sie nie zgadza, to spoks. Bo klocenie sie o cos, o czym mozemy jedynie spekulowac, to jakas farsa...

  7. #107
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Co do zakładu to dokładnie chodzi o niejedzienie :mięsa,kurczaka,ryby.
    Tak jakby kurczak nie był mięsem

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    dokladnie to chodzi o 'everything that can move'

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    zazdrość czy co?

    durrrr & Ivey ftw
    gdyby to była zazdrość, to musiałbym też nie lubić przynajmniej 100 innych graczy
    po prostu ich nie lubię, nie wiem czemu, czasem to się czuje po prostu, nie wiem dlaczego

    edit: jeszcze dodam tylko, że nie lubię Antoniusa i Brunsona. poza tą czwórką nie mam już żadnych pokerowych antypatii, no chyba, że mi ktoś podpadnie na czacie w online, ale to już anonimowo.

    acha i jeszcze Fergussona nie lubię
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 16-03-2010 o 14:12

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nowy odcinek już dostępny: HSP6 e05

    WOW! Warty oglądnięcia