Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 250
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    i jeszcze te bezsensowne pogadanki w taksowce ;//

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Akurat ta historyjka Negreanu spoko byla, nie przeszkadza to w zupelnosci.

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    - PH nadal bardzo dobrze gra w turniejach przeciwko słabym graczom, ale zupełnie nie radził/radzi sobie z dobrymi agresywnymi graczami - nie potrafi się dostosować i przestawić ze swojego tight passive stylu dającego łatwo się wyexploitować
    - PH z tego co widać nie robi sobie nic z tego (^up) i nie planuje zmienić swojego sposobu gry, co niestety nie wróży mu już żadnych bransoletek w turniejach z fieldem większym niż 1k
    z tego co wiem phil zdobyl bransoletke w 2006 i 2007 roku chyba ze ty twierdzisz ze od tego czasu dakonala sie jakas rewolucja w strategii holdema

    Pozatym mowisz ze PH sobie radzi dobrze ze slabymi graczami a z lepszymi juz nie NO I CHYBA O TO CHODZI BY jak najczesciej grac ze slabszymi ??

    Powiesz np Durrr czy Patrick Antonius czy kto tam jeszcze swietnie radza sobie w grze z najlepszymi ale jakos w turniejach nie umieja pokonac slabszych ?


    Moim zdaniem po prostu Phil jest graczem turniejowym i nikt nie zaprzeczy ze dobrze wychodzi na tym

    A ze w cashach kiepsko wypada coz.... Nie wiem jak wyglada jego bilans w grach cashowych ale chyba nie byl by na tyle glupi by ciagle grac i ciagle przegrywac ?

    A jeszce apropo stylu tight pasive widziales jego gre na ostatnim wsopie chyba to było cos innego

    Wiec poprostu napisz ze go nie lubisz zamiast probowac szukac argumentow jaki to on beznadziejny jest i nie dostosowany do realiow dzisiejszego pokera

    Amen ;p

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jest mi on obojętny Lubię jak występuje w tego typu telewizyjnych show cashowych, ktoś musi być dawcą.

    A co do jego gry turniejowej, well... oglądałeś np. relacje z ostatniego WSOPE? Np. jak grał w duecie z Danielem Negranu? To co zrobił z KJ mając 3 czy tam 4bb to było koszmarne i cała US team mu to sugerował.

    W main evencie też nie błyszczał, potracił żetony chcąc pokazać że potrafi callować z 3cią parą, potem wysuckoutował gościa będąc na allinie trafiając 4outera, następnie call na river z ace-king high vs fish, wg mnie całe te rozdanie zagrał źle, flat call z AKs z pozycji preflop itd. Sam call na riverze już nie byłby taki super hero gdyby jednak fish miał tam chociaż 5tą parę. Tylko nie mówcie mi to że to był soul read.

    Mogę przyjąć zakład o 100 czy 200$ że PH w 2010 nie zdobędzie żadnej bransoletki oraz że nie będzie na FT żadnego turnieju z fieldem 1000+
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 16-02-2010 o 19:51

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Helmuth is tall i to w zasadzie wyczerpuje temat

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    z tego co wiem phil zdobyl bransoletke w 2006 i 2007 roku chyba ze ty twierdzisz ze od tego czasu dakonala sie jakas rewolucja w strategii holdema
    imo dokonala

    Pozatym mowisz ze PH sobie radzi dobrze ze slabymi graczami a z lepszymi juz nie NO I CHYBA O TO CHODZI BY jak najczesciej grac ze slabszymi ??
    nie o tym tu mowimy
    Powiesz np Durrr czy Patrick Antonius czy kto tam jeszcze swietnie radza sobie w grze z najlepszymi ale jakos w turniejach nie umieja pokonac slabszych ?
    nie chce im sie. Iveyowi sie chcialo w tym roku i zle na tym nie wyszedl
    Moim zdaniem po prostu Phil jest graczem turniejowym i nikt nie zaprzeczy ze dobrze wychodzi na tym

    A ze w cashach kiepsko wypada coz.... Nie wiem jak wyglada jego bilans w grach cashowych ale chyba nie byl by na tyle glupi by ciagle grac i ciagle przegrywac ?
    egoegoego

    Aston +1

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    z tego co wiem phil zdobyl bransoletke w 2006 i 2007 roku chyba ze ty twierdzisz ze od tego czasu dakonala sie jakas rewolucja w strategii holdema
    Oczywiście, że się dokonała.

    Wtedy idiotą i fiszem był gracz, który mówił dużo call i mało raise.

    A teraz jest odwrotnie.
    Ty jesteś dziadek Sebkrol i nie chce Ci się forum czytać, to tego nie wiesz.

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Helmuth is tall i to w zasadzie wyczerpuje temat
    taaaa, oplułem monitor haha

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tja "AJ we miss u", + nie podoba mi sie ze ta klientka schodzi do nich na wzor PAD [L.T. moze bo wyglada za mocno ]... Ciezko bedzie im przegonic million dollar cash game...