Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 250
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Zupełnie nie rozumiem co wy chcecie od jedenastokrotnego mistrza świata w pokera. Chociaż z drugiej strony IMO Esfandiariego ładnie przeczytał. Chociaż z trzeciej strony Esfandiari taki nitowaty jest to miał łatwo.

    jdx
    Mistrzem swiata byl tylko raz.

    Cale szczescie, ze dostal w dupe, stiltowal i szybko opuscil wizje.
    Jego komentarze po rozdaniach tez zabawne. Generalnie schemat zawsze jest taki sam (w jego mniemaniu): po genialnej grze i doskonalym zczytaniu przeciwnika, kiedy prowadzil na kazdej ulicy, dostaje suckouta na river, od goscia, ktory caly czas luckboxuje na nim
    Naprawde ma olbrzymi problem z ego, skoro siada do grubej, deepstackowej gry na high stakes, bedac najslabszym graczem przy stole.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez yesiu Zobacz posta
    A ja mam takie pytanie nooba. Dlaczego w jednym z pierwszych rozdań Dwan trafiając kolor czeka na turnie i river? Mam jakieś przypuszczenia ale chciałbym usłyszeć to od bardziej kompetentnych osób i nie kompromitować się swoją ewentualną donkową interpretacją ;p.
    Bo bije go kazda reka, ktora go sprawdzi.

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Mistrzem swiata byl tylko raz.
    Aaaaaa, to pewnie dlatego tak go dymają z każdej strony.

    jdx

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Generalnie schemat zawsze jest taki sam (w jego mniemaniu): po genialnej grze i doskonalym zczytaniu przeciwnika, kiedy prowadzil na kazdej ulicy, dostaje suckouta na river, od goscia, ktory caly czas luckboxuje na nim
    Huh chyba sie kumpluja ze stanko bo bardzo podobne wypowiedzi tych prosow

  5. #25
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    30
    Nie żebym bronił Hellmutha bo w grach cash nie jest jakimś ultra-mistrzem, ale kolejny raz miał troche pecha. Szczególnie z Esfandiarim.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a ja jestem rozczarowany tym odcinkiem i ogolnie zmianami w nowej serii

    Nie podoba mi sie ze teraz zamiast 2 komentatora jest Kara Scott jak dla mnie zwlaszcza na samym poczatku ma wkurzajacy glos ;p

    Pozatym nie podobaja mi sie te wstawki komentarze po rozdaniu, a reklama Pokerstarsa i jakas tam historyjka od negrano to juz wogole

    W HSP podobalo mi sie to ze był w sumie taki w miare profesjonalny duzo grali a teraz dodaja coraz wiecej bzdetów zrobi sie tak jak relacje z wsopa ze beda tam co chwila materialy o graczach ktorzy zupelne mnie nie obchodza

    Teraz nawet dodali wyswietlanie jakie outy ma gracz przy allinie ;p Chyba pogram na maksa zmieniaja pod glupkowata amerykanska widownie

    jedyny plus to moze byc sklad zawodnikow

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez Sp1der. Zobacz posta
    Nie żebym bronił Hellmutha bo w grach cash nie jest jakimś ultra-mistrzem, ale kolejny raz miał troche pecha. Szczególnie z Esfandiarim.
    W rozdaniu z Esfadiarim akurat zagrał świetnie i mimo ogromnego pecha stracił minimum, ale wcześniej zagrał kilka razy b.słabo (np AQ na btn). Nie tak powinnien grać właściciel największej liczby bransoletek WSOP. Jeśli nie umie grać keszówek, to niech nie gra, bo imo tylko się kompromituje. Dobrze, że sobie poszedł

    I niech mi ktoś powie, że Kara jest lepsza od AJ! Wiedziałem, że tak będzie, ale teraz to już nie tylko wiem, ale i widzę: duet Benza-Kaplan to był niezastąpiony element tego programu. A teraz Gabe rzuca żartami sam do siebie, nie ma się z kim przekomarzać, a Kara tak naprawdę nic tam nie wnosi. Wolałbym żeby pokazali jedno rozdanie więcej z komentarzami dwóch starych szyderców w tle niż marnują czas antenowy jakimiś rozmowami a'la PAD.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    i Hellmuth sie jeszcze wypowiada, ze moze z Ivey`em grac o 1 albo 2m, gdzie imo na 10/20 online chyba by zwariowal od tych agresywnych megalomaniacs

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jeśli kartą przetargową niektórych z was obrońców PH jest fakt, że posiada on 11 bransoletek, to trzeba dodać że:
    - kiedyś w pokera turniejowego grało się zupełnie inaczej (less aggressive), i gra nawet gra tight passive PH mogła być profitowa
    - w turniejach WSOP grało niewiele osób, np. Doyle Brunson 2x wygrał ME gdzie grało mniej osób niż na turniejach USOP w 2009, także gdy miało się edge nad innymi to można było o wiele łatwiej wygrać
    - PH nadal bardzo dobrze gra w turniejach przeciwko słabym graczom, ale zupełnie nie radził/radzi sobie z dobrymi agresywnymi graczami - nie potrafi się dostosować i przestawić ze swojego tight passive stylu dającego łatwo się wyexploitować
    - PH z tego co widać nie robi sobie nic z tego (^up) i nie planuje zmienić swojego sposobu gry, co niestety nie wróży mu już żadnych bransoletek w turniejach z fieldem większym niż 1k

    tl;dr - poker ewoluował, Phil Helmuth nie

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    daliby tego więcej naraz, a nie po 2 takie pizdryki 20 minutowe