Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 250
  1. #231
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Imo w poprzednich sezonach Doyle gral raczej mega solidnego mura, bez wydurniania sie. W tym robi jakies dziwne akcje, calle, slabe blefy, etc. Wiek juz nie ten i ewidentnie forma bardzo spadla.
    Matusowa nigdy nie cenilem, ale jak na goscia, ktory w jakims wywiadzie postawil sie na rowni z Philem Iveyem, to gra on bardzo slabo i prawdopodobnie w nastepnym odcinku wyantuje sie.

  2. #232
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Słaby ten push z AQs, wrzuca 150k żeby wygrać 13k - to nigdy nie będzie EV+ zagranie bo sprawdzony tutaj zostanie przez coś typu JJ+.
    Myślę, że on to już ma w dupie. A siana i tak już mu nie zabraknie.

  3. @anoxic

    HSP to przede wszystkim show i w tym kontekście ten push aż się prosił imo
    Patrząc nawet z perspektywy EV nie rozpatrywałbym tego rozdania w oderwaniu od tego co działo się wcześniej, tu nie można napisać jak należy poprawnie rozegrać AQs i już.
    To zagranie było naturalną odpowiedzią na rozbrykany stół, okazja utemperowania (wyrobienia imageu) była doskonała, poza tym jakie podbicie uważasz za dobre w tej sytuacji? 30-40k? W wypadku reraise od kogoś zarówno fold jak i call-AI wyglądałby weak.
    Biorąc pod uwagę miejsce, czas, przebieg gry i rywali, pan w podeszłym wieku zebrał się jeszcze w sobie i zagrał tak jak chciałem
    To nie jest zwykła anonimowa sesja online a Twój suchy komentarz brzmi jakbyś oceniał właśnie takie zagranie w dziale strategii na forum.

  4. #234
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jeszcze oglądam ten 12 odcinek, chyba nikt mnie do tej pory w HSP nie drażnił jak Matusow. Żenada, kto go w ogóle tam zaprosił ... :/

  5. #235
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Bardzo ciekawy bylem jak zaprezentuje sie ElkY na cashowce. Ma skilla chlopak, wiekszosc rak rozegral perfekcyjnie.

    A co do Mike'a:

    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 03-05-2010 o 14:51

  6. #236
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ale czy cal Elkyego z TT nie był trochę ryzykowny? Przecież bił tam tylko blef.
    A po tym, jak Matusow zrzucił KQs uwierzyłem, że cały jego bankroll leży na stole...

  7. #237
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    No widzisz a durrrr zdziwiony ze tak dlugo mu to zajelo.

  8. #238
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    No ja się nie znam, ale tak jak mówi Gabe, Dwan mógł łatwo mieć walety/damy.

  9. #239
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    hmhmhmh no kto moze wiedziec lepiej. My tutaj czy durr?!