Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 250
  1. #221
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jak dla mnie dość ciekawy i parę śmiesznych tekstów, do tego kolejny odcinek zapowiada się naprawdę interesująco.
    Jak w poprzedniej serii było widać że Phil Laak odstaje poziomem to tak samo teraz Daniel ( no chyba, że ma szczęście w złych momentach ).

  2. #222
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    jak dla mnie grał zwykłego value beta, a nie po rece twierdzi ze obstawiał ze daniel zrzuci middle flusha
    Nie sadze, zeby wymyslal po rece taka bajeczke. To raczej nie jest w stylu pokerzystow, zwlaszcza, gdy wszystko konczy sie dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Igas ; 12-04-2010 o 19:11

  3. #223
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No właśnie, czy ktoś przypadkiem wie co się stało z moim ulubionym serwisem torrentowym?
    Jakby co, to znow serwis ruszyl.

  4. #224
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Też mi się nie bardzo chce wierzyć, że Benyamine intencjonalnie "blefował for value". Ale jeśli tak faktycznie było, to nice play, sir

  5. #225
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez stempel Zobacz posta
    Jakby co, to znow serwis ruszyl.
    Wiemy, wiemy. Od wczoraj, gdzieś od godziny 14 naszego czasu.

  6. #226
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jezeli debil z ssfr ( ja ) wpadl na to juz po tym jak to zagral, to on by tez byl w stanie

  7. #227
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    10

  8. #228
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Wyszło pare fajnych niuansów.Ogólnie ciekawy, kilka dobrych pul. Dwan chyba boi sie blefowac Elezre, dzięki czemu Eli ma niezły polew z niego . Matusow gra chyba tylko zeby przetrwać, jest mega nudny.

  9. Niezły odcinek.
    Mnie najbardziej rozbawiła sytuacja po trzech straddlach, jak Doyle zastanawiał się co zrobić ze swoim AQs,
    pomyślałem wtedy - no pokaż młodzieży starą szkołę i wysuń całość! A on buch

  10. #230
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Doyle gra radosnego pokera? Przecież on zawsze w ten sposób grał w HSP.
    Słaby ten push z AQs, wrzuca 150k żeby wygrać 13k - to nigdy nie będzie EV+ zagranie bo sprawdzony tutaj zostanie przez coś typu JJ+.