Strona 14 z 25 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 250
  1. #131
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    tylko wydaje Ci sie, ze masz slusznosc bo sobie morde biednymi dzieciakami wycierasz jak wiekszosc tego zaklamanego/glupiego spoleczenstwa.
    \
    ani razu NIC nie wspomniałem o żadnych dzieciakach w swoim poście więc nie wiem skąd ten zarzut. kocham dzieci i na pewno sobie nigdy nimi mordy nie wycieram, poza tym nie widzę nic złego w zachęcaniu ludzi do wspierania fundacji charytatywnych.

    acha, chyba, że chodzi Ci o zwrot którego użyłem, czyli "wypluć kasę" - ale ja to rozumiem jako pozbycie się bezpowrotnie pewnej kwoty pieniędzy zakładając, że ma się ich dużo
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 16-03-2010 o 14:19

  2. #132
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Raki raise flop dla informacji? Raise flop z combo drawem as semi bluff

    Durrrr nie odpala tutaj 2nd czy 3rd barrela gdy drawy się skompletują. Barreluje tylko blanki.
    Tak ? Jestes pewien ? bo ja nie do konca . CO wskazuje na to ze PI ma draw ? Call pre czy call flop ? zauwaz ze oni byli prawie 1k BB deep i chcesz sie stackowac z combo drawem vs set/strit ? to po co raisujesz ? semi blef na turnie moglby imo zagrac jesli ocenia go na slaba reke i to imo mocniej wyglada

  3. #133
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mam sobie combo draw, raisuję flopa i wywalam u villaina wszystkie blefy których ma tam sporo i wygrywam pulę bez sd.

    W przypadku calla gram c/f turn.

  4. #134
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Durrrr nie odpala tutaj 2nd czy 3rd barrela gdy drawy się skompletują. Barreluje tylko blanki.
    Ty to wiesz, ale czy durrrr to wie? Ivey jak widać tego nie wiedział :/

  5. #135
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Słabe. To co nie można już podyskutować o rozdaniach graczy lepszych ode mnie? Tak jakbym nie mógł skomentować np. jak jakiś piłkarz nie trafił do pustej bramki z 2 metrów - więc nie mogę tego komentować bo nie gram tak dobrze w piłkę?

    To tylko moje zdanie jako donka. Nie wiedzac jakie dokładnie karty ma durrrr, wiem że może mieć tam prawie atc, każda parę, broadwaye, suited connectory/gappery od 32s poczawszy.

    Z całym tym zasięgiem durrrr zagra cbet flop - więc robię tutaj raise chcac wygrać pulę bez sd - durrrr zrzuca tutaj prawie wszystkie swoje blefy. Zostawia semiblefy z FD np. ale nas to nie interesuje bo mamy nut FD.

    W przypadku foldu durrrra - cieszymy się.
    W przypadku calla durrrra:

    a) gdy spada karta dajaca nam strita/kolor - cieszymy się i tutaj już możemy... zaczekać Bet też nie jest zły.

    Gdy spada blank, a wiemy że Dwan wyrzucił duża część blefów więc w jego zasięgu pozostały: strit, sety, 2 pary, jakieś semiblefy typu gutshot + fd, których się nie boimy:

    b) możemy zaczekać - Dwan często także tutaj zaczeka jeśli ma rękę typu 2 pary nie chcac powiększyć puli do gigantycznych rozmiarów.

    c) możemy tutaj kontynuować agresję i zabetować ponownie zmuszajac Dwana do wyrzucenia wszystkiego prócz strita i setów vs które dalej mamy niemało eq z naszym combo drawem.

    W przypadku foldu durrrra - cieszymy się.
    W przypadku calla durrrra:

    a) gdy na river spadnie karta dajaca nam strita/kolor - cieszymy się i możemy vbetować.

    b) Na blank riverze to niestety jest c/f bo calle przez 2 uliczki durrrra świadcza że ma tam nutsa albo seta. Rzadko dwie pary. Jeśli jednak nie ma nutsa, czyli strita, jest duża szansa na to że zagra check behind.

    Ktoś się nie zgadza?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 16-03-2010 o 16:40

  6. #136
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja co do tego rozdania mam troche inną konecepcję, na pewno nie dokońca poparawną. Mianowicie Dwan squezzuje tutaj bardzo szeroko. Ale jesli np gra tak ze srednimi kartami, typu Jt, to ta karta trafia flop. Ofc Dwan zamienia ją w blef, ale Ivey robiąc mega hero calla i tak jest gorszy. Moim zdaniem Ivey nie miał zamiaru sprawdzac(choc kto wie), chcił pomęczyć Dwana co chwile sięgając po żetony. Jak dla mnie to ten widok Dwana bezcenny, z drugiej strony znaja sie dobrze i nawzajem ale jednak nie ma mowy żeby to Ivey callował

  7. #137
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Słabe. To co nie można już podyskutować o rozdaniach graczy lepszych ode mnie? Tak jakbym nie mógł skomentować np. jak jakiś piłkarz nie trafił do pustej bramki z 2 metrów - więc nie mogę tego komentować bo nie gram tak dobrze w piłkę?

    To tylko moje zdanie jako donka. Nie wiedzac jakie dokładnie karty ma durrrr, wiem że może mieć tam prawie atc, każda parę, broadwaye, suited connectory/gappery od 32s poczawszy.

    Z całym tym zasięgiem durrrr zagra cbet flop - więc robię tutaj raise chcac wygrać pulę bez sd - durrrr zrzuca tutaj prawie wszystkie swoje blefy. Zostawia semiblefy z FD np. ale nas to nie interesuje bo mamy nut FD.

    W przypadku foldu durrrra - cieszymy się.
    W przypadku calla durrrra:
    Ok, a co robisz (jako PI) na 3bet flop durrra?

  8. #138
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    pewnie fold ... a durrr wiedzac ze on moze raisowac moze tez 3betowac luzniej wkoncu sa 1000bb deep

  9. #139
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Davvid Zobacz posta
    Ok, a co robisz (jako PI) na 3bet flop durrra?
    3bet durrrra jest tutaj mało prawdopodobny, jakbym był 100-200bb deep to grałbym 4bet push jako PI. No ale będąc tak bardzo deep to musiałbym się zastanowić I spasować.

  10. #140
    Czyli raise PI z combo drawem wychodzi na to, że nie ma sensu (< float), nie sądzisz?