Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 250
  1. #121
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja piernicze, jestem pod wrażeniem gry Dwana w ostatnim rozdaniu, ale zestrachany to on był. A też sie Negranu głupio wewalił z tym A9 na Elezre i stracił czesc kasy

  2. #122
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy odcinek, do tego zabawny, really +++
    popieram. najmilsza dla oka laika obserwatora widzacego karty byla akcja Eli vs Daniel, kiedy karty wybierali sobie do pokazywania sympatycznie, bezstresowo generalnie

  3. #123
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta

    Ale nie ujmujac, cohones chlopak ma.
    myślę, że najpierw to trzeba mieć gruby portfel, żeby sobie na takie zagranie pozwolić, a dopiero potem odwagę

  4. #124
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    jak sie nie ma portfela zeby sobie pozwolic, to glupota jest siadac przy tym stole

  5. #125
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Niezła gra Iveya, że niby sprawdzić chciał;]
    ja sie zastanawiałem wpierw, czy on się nie zastanawia nad raisem. w sensie że dopuszczał myśl że dwan blefuje, ale on nie bije blefu, bo dwan ma np 77 czy coś. a la zagranie Marcello z challenge'u durrrra

  6. #126
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    jak dla mnie to kolesie już są zepsuci kompletnie, nie mają co robić z forsą i lubią się z tym obnosić, to wszystko. Dwana to tylko kręci, że jest tak bogaty, że wypluje milion znanemu graczowi, który tak naprawdę będzie przez ten rok jak jego sługus, tym bardziej że jak sam mówisz dla niego milion to nie tak dużo jak nam się wydaje. miliony ludzi na świecie głoduje i zamiast wypluć trochę większej kasy na jakąś fundację, to oni walą głupa dla zrobienia show. dla mnie to jest żenada, brak klasy i szacunku dla pieniędzy.
    ta kurwa przeliczmy caly $ tego swiata na inkubatory dla dzieciakow. generalnie widac, ze totalnie nie masz pojecia co mowisz, tylko wydaje Ci sie, ze masz slusznosc bo sobie morde biednymi dzieciakami wycierasz jak wiekszosc tego zaklamanego/glupiego spoleczenstwa.
    PS a z Ivey`a to taki best player in the world jak ze mnie gwiazda skoków narciarskich, jak ktoś w ME w końcowej fazie turnieju pasuje wygranego flusha za 2 M $ przy stacku 9 M $ to jest conajwyżej przeciętnym, dobrym graczem, których nie brakuje. dał na to dowód i nie ma się co spierać, każdy widział, że dał d..y na maksa. gdyby to zrobił ktoś mało znany to zaraz by wszyscy mówili - biggest donk ever.
    \

    i tak doszedl do FT

    zreszta, co jak co, ale odbieranie klasy Iveyowi powinno zaslugiwac najwyzej na wzruszenie ramion

    myślę, że najpierw to trzeba mieć gruby portfel, żeby sobie na takie zagranie pozwolić, a dopiero potem odwagę
    znowu jakies kompleksy?

    generalnie +1 uczniak, odnosnie raise kombinowalem dokladnie tak samo ];

  7. #127
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    riase flop/turn anyone?

  8. #128
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    warto zwrócić uwagę, że jedną z kart Dwana w tym rozdaniu była ósemka pik, czyli ta sama karta, która dałaby kolor Iveyowi w WSOP ME w tym nieszczęsnym rozdaniu. dla większości z Was to bez znaczenia, ale są też ludzie, którzy nieco mniej racjonalnie postrzegają pokera live i warto o tym pamiętać i właśnie do nich kieruję swój post.

  9. #129
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    raise flop dla infrmacji ?? lol

    durr moze miec tam wszystko od seta/strita po 3 high kazda z tych rak by tak gral imo float byl wg >>> raise , znajac karty wydaje sie to oczywiste ( raise ) , PI ma montera ofc ale jesli durrr nic nie ma to i tak nie wyplaci a tak napewno bedzie 2nd i moze 3rd barrelowal a equity reki bardzo dobre i jak trafi na turnie czy river to bedzie wiekszy pot niz na flopie , raisujac bedzie wiedzial ze albo jest w plecy albo durrr nic nie ma :P

  10. #130
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Raki raise flop dla informacji? Raise flop z combo drawem as semi bluff

    Durrrr nie odpala tutaj 2nd czy 3rd barrela gdy drawy się skompletują. Barreluje tylko blanki.