Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Znalazlem taki topic na 2p2 i jest on przezabawny, dlatego bylem ciekaw jakie oznaki maja polscy gracze;D Moj przyklad

    Ocenianie dziewczyn podczas rozmowy z kumplami nie w skali 1-10 jak to zazwyczaj bywalo, ale opisujac je jako pocket 22s, pocket 44s, JJs itd.

    Kiedy znajomy proponuje zagadanie do jakiejs dziewczyny, ustosunkowuje sie do tego wyrazajac to tylko w jednym slowie call albo fold

    you?

    edit : aa i jeszcze jedno mi sie przypomnialo, zawsze na wyklady biore sobie kilka czipsow i gdy sie nudze wyciagam je i ucze sie nowych trickow


    haha i po zastanowieniu przypomnialo mi sie jeszcze jedno : czesto uzywam sformulowania bed beat albo ship it w roznych normalnych sytuacjach zyciowych, np. kiedy zaczyna padac deszcz a jestem bez kaptura/parasola mysle sobie ze to straszliwy bed beat i ze dosiegnela mnie wariancja

    dobrym przykladem jest tez kiedy twoja matematyca zaklada konto na forum.pokerzysta.pl i pisze tobie PW bo obawia sie ze nie zdasz matury
    Ostatnio edytowane przez domaz ; 02-02-2010 o 15:56

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez domaz Zobacz posta
    dobrym przykladem jest tez kiedy twoja matematyca zaklada konto na forum.pokerzysta.pl i pisze tobie PW bo obawia sie ze nie zdasz matury
    ze co kurwa?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    haha no jakos rok temu mialem pisac mature, a rzadko bywalem na lekcjach matematyki. a ze to byla matura miedzynarodowa to tez nauczyciele sie bardziej wczuwali.

    moja matematyca zrobila wizje lokalna i uslyszala gdziestam od kogos ze gram duzo w pokera no i zaczela mnie szpiegowac w necie

    no i wyszlo cos takiego

    BankFotek.pl - Darmowy hosting zdjęć, obrazków i fotek, Darmowe albumy na zdjęcia

    ps. mature zdalem

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Nie zapomnę jak siedzieliśmy którejś nocy w Hyatt`cie na stoliku cashowym i siedzący obok mnie Fiszunio zagadał do mnie na ucho:

    - spójrz w stronę wejścia
    - spojrzałem więc i o mało mi oczy nie wypadły z orbit na widok pięknej laseczki wchodzącej do środka .... nic nie powiedziałem a Fiszunio ponownie na ucho:
    - DZIEŃ DOBRY NUTSIE !

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    haahahahahaha ANIAB

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104

    Masakra, to bije wszytko

    Ja na egzaminach ustnych albo jakichs odpytywankach na uczelni przestalem rozumowac merytorycznie. Zamiast szukac odpowiedzi na podstawie wiedzy ktora w mniejszym lub wiekszym stopniu posiadalem zastanawielem sie jakiej odpowiedzi osoba pytajaca sie spodziewa, czy mysli ze ja znam czy nie, co chce osiagnac zadajac takie a nie inne pytanie ewentualnie dlaczego sformulowala je w dany sposob

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A masz namiar na Anię na Naszej Klasie?

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    z tego co wiem, pani Ania nie posiada konta na zadnym portalu spolecznosciowym.

    ciekawi mnie tylko Woland, dlaczego pytasz?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez domaz Zobacz posta
    ciekawi mnie tylko Woland, dlaczego pytasz?
    Już Ty dobrze wiesz

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Woland lubisz MILFy?