Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    6
    Najpierw wybieram metodę, w moim przypadku przelewy24, następnie kwotę- próbowałem 50 dolarów. Potem wyskakuje okienko z moimi danymi, sprawdzam wszystko się zgadza, naciskam dalej i wyskakuje okienko "Niestety nie możemy przetworzyć Twojego depozytu wykonanego za pomocą karty przelewy 24. Najczęściej zdarza się to z powodu niepoprawnego wprowadzania danych" i podany kontakt cashier@fulltilpoker.com. Nie wiecie jak to jest z używaniem polskich znaków, bo miałem wpisane miasto "Częstochowa" i przy próbie wpłaty zmieniło się na "Czstochowa" więc użyłem e zamiast ę lecz dalej to samo.

  2. #12
    Najwyrazniej przelewy24 maja jakis problem, trzeba poczekac.

  3. #13
    Ktos juz to wyjasnil?

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    6
    Sprawdzałem kolejny raz to samo, jakies propozycje?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Odświeżam temat, bo mnie spotkało to samo. Dane się zgadzają, wszystko jest ok, a pojawia się komunikat:
    Twoje zadanie depozytu zostalo odrzucone. Przejrzyj dane personalne na swoim koncie, aby sprawdzic, czy sa one tozsame z informacjami posiadanymi przez Twojego agenta rozliczeniowego. Mozesz skorygowac swoje dane personalne i spróbowac ponownie. Jesli ta próba tez sie nie powiedzie, mozesz wypróbowac inne dostepne metody wplacania srodków.
    Napisałem maila i doczekałem się wiele wyjaśniającej rady, żebym sprawdził swoje dane osobowe. WTF?

    Komuś udało się uporać z problemem?

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    22
    Również mam problem z zaginionym depozytem na FTP. Przelew robiłem 18 maja- napisałem już z 10maili do supportu i dalej nic, czuje się jakbym z botami rozmawiał.

    Przelew robiłem przez Przelewy24 i tam w pierwszej kolejności szukałem pomocy, a w zasadzie drugiej, bo najpierw u supportu FTP. Przelewy24 przelew otrzymało i przesłało do FTP i otrzymali potwierdzenie. FTP twierdzi, że nie dostali. Skontaktowałem się z BOK Przelewy24 z reklamacją.


    Pomaga kilkukrotne dzwonienie do BOK Przelewy24! (od pon do pt do godziny 16)
    Ostatnio edytowane przez goorski ; 30-05-2010 o 23:35 Powód: rozwiazanie problemu