Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 65s => NL_50

  1. #1
    UTG
    720hands
    23/20/3.5/Att To Steal - 30/Fold PF 3bet - 78/Fold F Cb - 43

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.50 BB (4 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (€50.05)
    QEriks (SB) (€79.26)
    UTG (€105.88 )
    Button (€56.70)

    Preflop: QEriks is SB with ,
    UTG bets €1.50, 1 fold, QEriks raises to €5.50, 1 fold, UTG calls €5.50

    Flop: (€11.50) , , (2 players)
    QEriks bets €8.50, UTG calls €8.50

    Turn: (€28.50) (2 players)

    Total pot: €28.50

    I co tu waszym zdaniem robimy na turnie ?? Wydaje mi sie ze zagranie check/fold check/call w zaleznosci od tego jak duzo zabetuje bedzie tu dobre poniewaz mamy dosyc glebokie stacki.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Na początku nie zauważyłem, że macie głębokie stacki i myślałem, że fold pre flop ale tak to jest ok. K to świetna karta do blefu dla ciebie, więc powinieneś betować turn i river. Call na flopie ok, na pewno nie przebicie. Jednak do gry 3bet puli z marginalnymi układami przydaje się jakaś historia z villainem i ready na sposób jego gry także fold pre flop nie jest wcale zły.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    mi sie wydaje, ze deep i oop to b. sredni spot do 3bet bluffu bo dostaniesz calla/4bet bluffa z szerszym zakresem niz zwykle i masz duza pule, ktora bardzo niewygodnie bedzie Ci sie rozgrywac

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    A, źle totalnie odczytałem spot. Myślałem, że hero jest utg W takim razie na pewno jest to zły 3bet pre - byłbym większym jego fanem na stackach 100bb ale przy głębszych stackach dostaniesz częściej call ze względu na implied odds i musisz grać to bez pozycji przeciwko trochę szerszemu zakresowi + lepszy jest dużo 3bet A5s, bo przy stackach 180-200bb deep zaczyna być ważne żeby stackować się faktycznie z nutsem a nie dostać cold deck z kolorem 6 high. As played c/f turn - betując tam reprezentujesz naprawdę wąski range typu KJs/AJ/JJ (zakładając, że nie 3betowałbyś pre innych Jx hands tylko call + AJ/KJ na pewno też czasami tylko call) a na c/c nie masz pot odds + zerowe implied odds jak spadnie trefl na river.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    3-bet PF niefortunny, z powodów o jakich napisali koledzy powyżej. Teraz c/c nie wchodzi w grę. Robisz z ręki face up FD i będziesz tracił blindy na takiej linii + czasem on może mieć Axc/J9c, więc oddsy nie wyglądają tak różowo.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    a mi sie gra do flopa włącznie podoba stol 4 osobowy, bronimy blindow (choc wolalbym 3betowac bedac na BB gdy agresorem jest baton) cbet "rozpaczy" się nie udał.
    teraz jest jakas akcja i problem sie zrobil rzeczywiscie na turnie.
    bet jest słabym pomyslem, właściwie się komitujemy gdy gosc nam zrobi push. więc robimy check. jesli gosc check to mamy darmowy river, jak gosc zrobi nam bet to mamy dwie opcje imo: fold albo all in (never call). tu by sie przydała jakaś znajomosc przeciwnika... jesl nie jest to jakiś wielki murek to robie all in. często weźmiemy tą pule od razu a jak dostaniemy call to raczej mamy jeszcze te 7-9 outs...

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Alutek takie rozegranie pf Ci się podoba? Bronienie SB na UTG 23/20 bez readów, historii? IMO total spew

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    jesl nie jest to jakiś wielki murek to robie all in. często weźmiemy tą pule od razu a jak dostaniemy call to raczej mamy jeszcze te 7-9 outs...
    jak my bedziemy betowac to bedzie skomitowani do pota i bedziemy musieli callowac jego push. jak on bedzie betowal to on nie bedzie skomitowany?

    jesli bedzie betowal turn to 100% bedzie callowal pusha.

    3bet pre totalnie bezsensu imo.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Alutek takie rozegranie pf Ci się podoba? Bronienie SB na UTG 23/20 bez readów, historii? IMO total spew
    4-handed na pasującego częto na 3bety why not?

    imo ch/f T - myślę, że J może być dość często w jego zasięgu