Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Jakby co pisać na priv u mnie wchodzi w grę Wawa i Kraków.

  2. #22
    Witam,
    Mam wolne miejsce do pokoju 2 osobowego na Górnej Wildzie 87/9 (POZNAŃ) Dostępne od zaraz, 310 zł na miesiąc plus rachunki
    (w okolicach 90zł) Net 6 mega. Umieściłem te ogłoszenie tutaj ponieważ z wystarczającą dużą liczbą przykrusów mieszkałem
    i stwierdziłem iż najlepiej by było zamieszkać z jakimś pokerzystą który ma poukładane w głowie Sam gram w pokera
    od 3 lat ale tylko i wyłącznie rekreacyjnie i ewentualnie jakieś ligi studenckie więc pro ze mnie żaden ale zawsze
    mogę być pomocny do wysłuchania bad beatów i opowieści na temat fishy.
    Jedyne co oczekuje od przyszłego współlokatora to porządku i zorganizowania,
    skarpetki obok laptopa, nieumyte gary i gadające pomidory z zielonym kożuchem nie będą akceptowane
    Namiary :
    tel. 607545748
    GG 7318082


    Pozdrawiam,
    Gustaffos

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    No są jacyś chętni na Warszawę? Ja mam internat wojskowy do końca sierpnia..przydało by się gdzieś jednak mieszkać

  4. #24
    Podbijam temat. Od konca wrzesnia ide na studia do wrocka i nic narazie nie mam. Jakby ktos mial jakies propozycje niech pisze na priv

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    UP! Ktos atakuje Krakow od pazdziernika ?

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    od stycznia chętnie zamieszkam z pokerowcami, poznań, najchętniej centrum, czekam na propozycje.

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    ja będę szukał ekipy od lipca 2011 do wspólnego mieszkania pokerowego w Krakowie

    Będę szukał mieszkania bardzo dużego ( 120-150m2 + duży taras).

    Szukam 4-5 osób, aby koszta nie przekraszały 1000 pln / osobę / msc. Celem jest przejebany apartament i conajmniej 5 pokojów, aczkolwiek jeśli nie znajdę dobrej ekipy to znajdzie się coś mniejszego

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    Poznań centrum, najlepiej dwupokojowe czyli 4 osoby, góra

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    krk
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    ja będę szukał ekipy od lipca 2011 do wspólnego mieszkania pokerowego w Krakowie

    Będę szukał mieszkania bardzo dużego ( 120-150m2 + duży taras).

    Szukam 4-5 osób, aby koszta nie przekraszały 1000 pln / osobę / msc. Celem jest przejebany apartament i conajmniej 5 pokojów, aczkolwiek jeśli nie znajdę dobrej ekipy to znajdzie się coś mniejszego
    a jakie grasz stawki?
    czy Twoje sn są outed?

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Posty
    12
    Szukam aktualnie czegoś w Wawie, za bardzo irytują mnie już dojazdy a i tak nie wykluczone że skupię się na pokerze bo na studiach nie idzie Jak coś uderzać prv