Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    3
    Witam,
    Od niedawna gram na na stołach shorthanded io chciałbym prosić bardziej doświadczonych graczy o ocenę moich statystyk z Nl 10 i 25. Oto one:
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wygląda bardzo ładnie ale ja się nie znam na 6max.

    btw. jak wyglądają twoje showdown i non-showdown winnings? Grasz bardzo agresywnie po flopie nie wiem czy na NL10 nie aż zbyt agresywnie (często callują cię z drugą parą?)

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    3
    No nie wyglądają dobrze są pod kreską, po ładnym początku od ok 5 tyś rozdań lecę cały czas w dól, dlatego min. wklejam statystki może na ich podstawie coś poradzicie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wg mnie pewnie za dużo blefujesz po flopie, 2nd (3rd) barrelujesz nietrafione AQ, AK na przykład? Na tych stawkach to nie przejdzie i stosować powinno się bardzo rzadko.

    W ogóle wyeliminował bym blefowanie inne niż cbety i bardzo sporadyczne 2nd barrele które są oczywiście wymierzone w konkretnych graczy na których masz notki/staty że luźno callują cbety.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    za bardzo tight imo i nie wiedac jak grasz na poznych pozycjach

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    tak, poluźniłbym trochę grę preflop, masz bardzo dobre staty na full ring

  7. #7
    Staty wygladaja niezle, ale imo AF zbyt wysoki miedzy 2-3 i bedzie ok. a to oznacza mniej raisowania wiecej calli, ale tego (spotow w ktorych lepiej callnac niz raisnac bo np. tylko lepsze rece sprawdza a slabsze wyrzucisz z rozdania a tak bys mogl wiekszy value ze swojej reki wyciagnac dzieki callowi niz raisowi) musisz szukac robiac session review na podstawie pojedzynczych rozdan- tutaj analizuj gre. Analiza samych ,,suchych,, stats nic nie da- musisz to laczyc z analiza sesji- poszczegolnych rak.

    Czy za tight mysle ze nie vpip i pfr sa w porzadku to zalezy tez jak sie czujesz mozesz poluzniac oczywiscie, jezeli sie czujesz na silach, ale att to steal jest 26 wiec domniemam ze z poznych pozycji otwirasz dosyc szeroko wiec jest ok. Imo skorzystaj z mojej rady powyzej na poczatek.

    Aaa no i probka dosyc mala, wiec to ze idziesz w dol moze byc spowodowane gorszym okresm w polaczeniu z gorsza gra- byc moze, wiec analizuj sesje to jest najlepsza rada narazie.
    Ostatnio edytowane przez Dibo ; 29-01-2010 o 19:39

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Staty wygladaja dobrze wiec nie duzo bym zmienial (moze troche zwiekszyc steala) i skupil sie na grze.

    Co do non-showdown winnings nie wiem czy na kazdym roomie jest to dobrze wyliczane grajac na ftp/party/ps czerwona kreske mialem powyzej 0. Natomiast na innych roomach ongame/everest ciagle jechala ona w dol a styl gry wszedzie byl podobny.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Załóż sobie filtr jak wyglądają twoje zyski w 3bet potach. 3betujesz dość sporo i jest taka możliwość, że właśnie w tych pulach tracisz pieniądze.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    3
    Dzięki wszystkim za rady, postaram się do nich zastosować. Rzeczywiście chyba trochę za dużo 3betuje i gram chyba za agresywnie na flopie i czasem cbetuje niepotrzebnie nietrafione drołowate flopy.

    Poza tym przegrywam wszystkie alliny pre z big stakami (gdy mam asy lub króle zawsze ktos łapnie coś lepszego ) nie mogę wygrać żadnej większej puli od jakiegoś czasu, gdy już coś trafie to albo wszyscy pasują albo dochodzi coś lepszego zwłaszcza na riwerze a gram na pokerstars

    Pozdro i dzięki raz jeszcze.