Zobacz wyniki ankiety: Jakie dodatkowe turnieje?

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 2xPLO(frez 6max,1a1a), 1x8-game, 1xTurbo (unlimited rebuy)

    28 46.67%
  • 2xPLO(frez 6max,1a1a), 1x8-game, 1xTurbo (unlimited rebuy), 1x 5card draw

    6 10.00%
  • 3xPLO(frez 6max,1r1a, HU), 1x8-game, 1xTurbo (unlimited rebuy)

    11 18.33%
  • 3xPLO(frez 6max,1r1a, HU), 1x8-game, 1xTurbo (unlimited rebuy), 1x 5Card draw

    5 8.33%
  • 2xPLO(frez 6max, 1r1a), 1xPLO8 (frez 6max), 1x8-game, 1xTurbo (unlimited rebuy)

    10 16.67%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Myślę, że pownieneś dodać do ankiety możliwość gry tylko holdem.
    Osobiscie zamiast PLO wolałbym 2-7 lud 7card stud
    Wolałbyś osobiście. Ja natomiast obiektywnie starałem się ułożyć harmonogram turniejów biorąc pod uwagę popularność danej odmiany pokera na forum pokerzysta.pl które nie jest forum holdemowym tylko pokerowym.

    Proszę:



    Czy to wystarczający dowód na jako taką popularność omahy na naszym forum?

    Inne odmiany, czyli dla przykładu wspomniane przez ciebie 2-7 lub 7card stud nie są takie popularne, ale jako że również ktoś w nie gra to zaproponowałem turniej 8-game.



    Geez, nigdy wszystkim nie dogodzisz.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja np. woalbym 90%holdem 10% 5 card draw allleee nie jestem dupa i nie bede narzekal,wrecz przeciwnie,troszke poszperalempoczytalem o tej wariancji i jak bedzie Omaha to tez z checia zagram

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    ja np. woalbym 90%holdem 10% 5 card draw allleee nie jestem dupa i nie bede narzekal,wrecz przeciwnie,troszke poszperalempoczytalem o tej wariancji i jak bedzie Omaha to tez z checia zagram
    To się nazywa dobre podejście.
    Brawo.

  4. #14
    W sumie jak będzie podział 12/3 he/plo to chętnie zagram. 3 turki omahy oleję i tyle

    Racja, w ankiecie brakuje opcji - only he.

    I dobrze ktoś wcześniej wspomniał. Mieszanie może drastycznie wpłynąć na frekwencję. Zresztą, co ja tam wiem
    Ostatnio edytowane przez najs_sc ; 29-01-2010 o 23:25

  5. #15
    a gdzie RAZZ?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez mkestragar Zobacz posta
    a gdzie RAZZ?
    W 8-game.

  7. #17
    dobry pomysł
    coraz wiekszy nacisk jest na wszechstronnosc graczy wiec taka formula dale duze pole dopopisu

  8. #18
    oby jak najmniej takich "dopopisów"

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Co to znaczy ze, ktos nie umie grac w inne gry??Przeciez 8-game to kwintesencja pokera jak mamy wyłonic najlepszego gracza skoro bedziemy grac wyłacznie NHL?To nie ma byc liga dla holdemowców tylko dla pokerzystów jak ktos nie umie grac w inne odmiany to niech sie nauczy albo nie gra.To forum nie nazywa sie NLH tylko pokerzysta.Proponuje dodac jeszcze razza i studa.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Co to znaczy ze, ktos nie umie grac w inne gry??Przeciez 8-game to kwintesencja pokera jak mamy wyłonic najlepszego gracza skoro bedziemy grac wyłacznie NHL?To nie ma byc liga dla holdemowców tylko dla pokerzystów jak ktos nie umie grac w inne odmiany to niech sie nauczy albo nie gra.To forum nie nazywa sie NLH tylko pokerzysta.Proponuje dodac jeszcze razza i studa.
    Razz i stud są zawarte w 8-game.

    Jak już pisałem harmonogram ustalałem biorąc pod uwagę popularność danej odmiany pokera na naszym forum. Osobnego razza ani studa na pewno nie będzie. Nie przesadzajmy w drugą stronę bo zupełnie nikt ze będzie grał w turniejach razza. Z resztą postu się zgadzam, dobry pokerzysta nie ogranicza się do jednej odmiany