Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Ivey tutaj niestety pokazał po raz kolejny swoje lekko amatorskie podejście do tematu, bo na końcu w wywiadzie powiedział, że miał "second best hand", a jego ręka nie była drugą tylko trzecią najmocniejszą z możliwych (pominął 2,6)

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    wow po 24 godzinnej cashowce, wjebaniu pota ponad miliona dolcow tak niesamowicie sie pomylil w wywiadzie przeprowadzonym na goraco, rzeczywiscie czyni to z niego mega fisha. LOL

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    imo fold pre flop


    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 29-01-2010 o 19:18

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    Ivey tutaj niestety pokazał po raz kolejny swoje lekko amatorskie podejście do tematu, bo na końcu w wywiadzie powiedział, że miał "second best hand", a jego ręka nie była drugą tylko trzecią najmocniejszą z możliwych (pominął 2,6)
    no ale ciężko żeby Dwan tak rozegrał 62...

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    4
    "Second best hand" nie znaczy to samo co "second nuts".
    Jakby mial 2,7, to caly czas by mial "second best hand". Jak sa 2 osoby w rozdaniu i ktorys z nich wygra, to ten drogi ma zawsze "second best hand".

    A tak na marginesie, to gralem kiedys z Andrew Feldmanem i nawet wygralem ponad 1000£ od niego. Mowili mi kolesie ze to jakis pro, ale nie wiedzialem, ze kolo gra tak grubo. Na nizszych stawkach jest duuuzo bardziej agresywny, bo tam byl jakis spiety .

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Zbytnio nie znam teoretycznego pokera, więc jak coś to proszę o deliaktne wytłumaczenie, ale co ma jakiś Andrew Feldmanem do tej puli Iveya i Dwana ?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    Zbytnio nie znam teoretycznego pokera, więc jak coś to proszę o deliaktne wytłumaczenie, ale co ma jakiś Andrew Feldmanem do tej puli Iveya i Dwana ?
    Nie wiem ale ja kiedyś grałem z Oliwierem Janiakiem na stole w MTT na PS. Wygrałem od niego pulę 300$ grając raise preflop i cbet flop. Długo myślał i spasował.

    Mówili mi że to jakiś celebryta ale na stole nie było tego widać, nie wiedziałem że jest tak znany. Na stole siedział cicho a ponoć w TV lubi dużo mówić.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    Zbytnio nie znam teoretycznego pokera, więc jak coś to proszę o deliaktne wytłumaczenie, ale co ma jakiś Andrew Feldmanem do tej puli Iveya i Dwana ?
    Absolutnie nic.
    Dodalem to "na marginesie", bo milo sie zaskoczylem widzac, ze gralem z kolesiem, ktory zostal zaproszony do tego programu, a wczesniej nie wiedzialem kto to jest. Ale nie zjaralem sie za bardzo, bo grywalem z duzo lepszymi graczami.
    Zawsze to wieksza satysfakcja ograc Oliwiera Janiakia, niz popierdolic glupio na forum.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Chodzi o to, ze ja napisałem posta zanim obejrzałem filmik
    Pozniej się kapnałem dopiero, ze typ siedzial z nimi przy stole

    Nie ogladałem całego ( tylko tę akcję z Philem i Tomem ), ale wydaje mi sie ze ten kolo z ktorym grales zrobił jakiś hit and run