Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Nie wiem ale ja kiedyś grałem z Oliwierem Janiakiem na stole w MTT na PS. Wygrałem od niego pulę 300$ grając raise preflop i cbet flop. Długo myślał i spasował.

    Mówili mi że to jakiś celebryta ale na stole nie było tego widać, nie wiedziałem że jest tak znany. Na stole siedział cicho a ponoć w TV lubi dużo mówić.

    hahahahahahahahaa

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    hahahahahahahahaa
    +1

    odpowiadać na pytanie "nie wiem" tylko dlatego by nawiązać do gry z "celebrytą" gdzie
    wygrał żywe $ w pojedynczej ręce MTT. anoxic to było przed czy po tym jak udzielałeś pomocy na forum za 100zl? A ten wielki MTT w którym grałeś z tym "celebrytą" to nie był czasem ten mocno reklamowany na forum turniej w którym startowali sami pro dla darmowej gazetki?

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    weeskacz, czy Ty masz problemy z załapaniem ironii?
    Czy ty na prawdę myślisz że ja tego posta napisałem na serio?

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Co ktoś inny sobie myśli nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia, zresztą nie wygląda na to byś poświęcał wiele czasu na analizowaniu tego.

    Pytanie tylko czy Twój autopilot jest na tyle dobry by poradzić sobie z tyloma stolikami do ilu się dosiadasz czy może za szybko klikasz "post reply" by tylko utrzymać obecny poziom 4.38ppd

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie wiem o co Ci chodzi, napisałem tego posta dla jaj, alutek załapał ironię, Ty nie (przeczytałeś chociaż cały watek żeby zobaczyć do czego ów post się odnosi?)

    Acha, jesli dla ciebie pisanie 4,4 posta na dzień to przesada/spam/floodowanie to przepraszam, ale uważam że na siłę próbujesz się mnie uczepić (już nie pierwszy raz). Nie wiedziałem że wypowiadanie się w średnio 4 watkach na dzień na forum to coś złego.

    Zdecydowana większość (pewnie ponad 70%) z moich postów jest napisana w dziale strategii bo jestem poczatkujacym graczem i chcę się czegoś nauczyć. Siedzę na forum gdy gram w pokera więc czytam je na bieżaco.

    Jak na siłę chcesz się dopierolić to już się nie musisz wysilać bo leję na to i nie mam zamiaru ci odpisywać na zaczepki.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 02-02-2010 o 00:10

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    jak widać są na tym forum jeszcze większe gwiazdy niż Dwan i Ivey

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Wiem do czego się odniosłeś. Tylko, że nie wiem w jakim celu ktoś mający tutaj konto od ponad 3 lat, a przez ten napisał 2 posty miałby chcieć nagle "zaistnieć" historyjką. Dla mnie raczej zrozumiałe jest iż zobaczył rozgrywkę, skojarzył sobie gracza z którym kiedyś zagrał i zwyczajnie o tym wspomniał.

    Ty natomiast próbując go wykpić ośmieszyłeś sam siebie. I tutaj dostrzegam wyraźnie ironię.

    ale nie ma sensu tego dalej ciągnąc z mojej strony to koniec
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 02-02-2010 o 00:46

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    dżyzys......
    anoxic napisał śmiesznego, ironicznego posta, który rozbawił mnie bardziej niż 90% dowcipów.... czy jest sens weeskacz doszukiwac się w tym jakiegos drugiego dna???
    czy to ma znaczenie czy chciał kogoś ośmieszyć czy też chciał rozbawić czytających? mi się wydaje , że zdecydowanie bardziej to drugie, ale nawet jeśli uważasz inaczej to nie rozumiem Twojej potrzeby do prostowania ludzi na jedyną słuszą wg Ciebie drogę w prawie kazdym wątku na który trafię. szanuję Cie i w wielu sprawach się z Tobą zgadzam, ale żyj i daj żyć innym....

    ps. gdyby to ze mnie ktoś na tak wesoło zażartował to na pewno bym sie nie obraził. bo dobra ironia jest domeną inteligentnych ludzi i jak ktoś jest inteligentny to bedzie potrafił to docenić i co najwyżej ładnie zripostuje.

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    imo smieszne w tym wszystkim jest to, ze komentatorzy doszukuja sie tutaj genialnego folda u Iveya, podczas gdy jest to instafistpumpcallnotevenclose i nie ma co rozwazac w ogole ;D

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Bo prawda jest taka, ze to typowy cooler i tyle, wiec zamiast rozpisywac sie na ten temat, poruszone w tym watku zostaly inne, bardziej zajmujace tematy. Dla mnie na przyklad temat Oliwiera Janiaka jest tematem rzeka i dobrze, ze nawet na tym forum znalzla sie o nim wzmianka Zawsze chcialem byc taki jak on, niestety z reguly krotko mysle, jak ktos do mnie zac-betuje, wiec jeszcze sporo mi do niego brakuje, przynajmniej w pokerowym rzemiosle
    Ostatnio edytowane przez Igas ; 02-02-2010 o 13:39