Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    haha this!

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Fold, poza tym pre flop tylko limp z middle position na 2 lvlu. Wielu może się nie zgodzić z tą teorią

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Fold, poza tym pre flop tylko limp z middle position na 2 lvlu. Wielu może się nie zgodzić z tą teorią
    lol@limp

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    lol@limp
    A dlaczego nie ? To nie jest reka premmium na tym lvlu. Nie mamy pozycji, jezeli dostaniemy przebicie to tak czy siak bedzie trzeba to zrzucic. Ogladamy tanio flopa jak jest dobrze to podbicie, jak nie to wycofujemy sie niskim kosztem. Jaka jest twoja teoria?

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Ja na I-III lvl tez raczej limpuje, ale na V lvl w turnieju za dolara nie wiem czy bym nawet nie pushnal ;]

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    A dlaczego nie ? To nie jest reka premmium na tym lvlu. Nie mamy pozycji, jezeli dostaniemy przebicie to tak czy siak bedzie trzeba to zrzucic. Ogladamy tanio flopa jak jest dobrze to podbicie, jak nie to wycofujemy sie niskim kosztem. Jaka jest twoja teoria?
    Moja teoria jest taka że każdy kumaty gracz jeśli zauważy że często limpujemy to zacznie nas izolować.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Z tym, że grając 9man na 1-2 lvlu limpuje średnio 5-6 graczy w rozdaniu i sprawdzają standardowe podbicia 3xbb z b. szerokim zakresem, więc pozostaję przy swoim