Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witam

    Mam nadzieje, że umieściłem swój temat w dobrym dziale.

    Zamieszczam parę pytań/spraw do Was pokerzystów i użytkowników forum pokerzysta.pl

    1. Gram obecnie 12 stolików NL10 FR na PokerStars. Chciałbym przejść na grę 6-9 stolików NL25 ale nie jestem pewien jakim bankrollem powinienem dysponować.
    2. Czy jest znaczna różnica poziomu graczy między NL10 a NL25 FR na PokerStars ?
    3. Może mi ktoś pomóc przy instalacji oraz konfiguracji PT lub HM ? Połączenie skypem oraz opcja współdzielenia ekranu powinna usprawnić pomoc. Zapłacę za pomoc: przelew bankowy lub dolary na PokerStars.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tonline Zobacz posta
    Witam

    Mam nadzieje, że umieściłem swój temat w dobrym dziale.

    Zamieszczam parę pytań/spraw do Was pokerzystów i użytkowników forum pokerzysta.pl

    1. Gram obecnie 12 stolików NL10 FR na PokerStars. Chciałbym przejść na grę 6-9 stolików NL25 ale nie jestem pewien jakim bankrollem powinienem dysponować.
    2. Czy jest znaczna różnica poziomu graczy między NL10 a NL25 FR na PokerStars ?
    3. Może mi ktoś pomóc przy instalacji oraz konfiguracji PT lub HM ? Połączenie skypem oraz opcja współdzielenia ekranu powinna usprawnić pomoc. Zapłacę za pomoc: przelew bankowy lub dolary na PokerStars.

    Pozdrawiam
    1. Przyjmuje się, że na FR bezpieczny bankroll to 20 buy-inów.
    3. A próbowałeś tutoriali na stronach PT/HEM? Oni naprawdę mają dobrą dokumentację.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    1/Nie wiem jak Ci idzie gra ale 20 Bi na 9-12 stołów moim zdaniem za mało ja bym mimo wszystko próbował przy 30bi
    2. nie wiem
    3. tak jak wyzej bardzo łatwo z FAQ

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    1/Nie wiem jak Ci idzie gra ale 20 Bi na 9-12 stołów moim zdaniem za mało ja bym mimo wszystko próbował przy 30bi
    Moim zdaniem decydująca jest samodyscyplina. Powiem szczerze - od początku mojej przygody z pokerem (NL2) bankroll management na poziomie 20BI zacząłem przestrzegać na NL50. Wcześniej grałem z mniejszą liczbą BI. Ale trzonem takiej gry jest to, że przy niebezpiecznej stracie natychmiast schodzimy niżej. Bez żadnego "ale".

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Może mi leży takie coś na psychice ale dla mnie 20bi to mimo wszystko za mało nie umiał bym grać chyba A-game

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Tonline Zobacz posta
    Witam

    Mam nadzieje, że umieściłem swój temat w dobrym dziale.

    Zamieszczam parę pytań/spraw do Was pokerzystów i użytkowników forum pokerzysta.pl

    1. Gram obecnie 12 stolików NL10 FR na PokerStars. Chciałbym przejść na grę 6-9 stolików NL25 ale nie jestem pewien jakim bankrollem powinienem dysponować.
    2. Czy jest znaczna różnica poziomu graczy między NL10 a NL25 FR na PokerStars ?
    3. Może mi ktoś pomóc przy instalacji oraz konfiguracji PT lub HM ? Połączenie skypem oraz opcja współdzielenia ekranu powinna usprawnić pomoc. Zapłacę za pomoc: przelew bankowy lub dolary na PokerStars.

    Pozdrawiam
    na tym etapie 25-30; im wyzej tym generalnie wiecej potrzeba, bo przeciwnicy sa lepsi, winrate mniejszy i nie mozna podejmowac decyzji minimalizujacych ryzyko

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Tez jestem zdania, ze 20 bi to za malo. Ja sie komfortowo czuje przy 30+ ale ja to jestem bankroll nit

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Tez jestem zdania, ze 20 bi to za malo. Ja sie komfortowo czuje przy 30+ ale ja to jestem bankroll nit
    Hmm, co kraj to obyczaj

    Ja się zaczynam niekomfortowo czuć jak mi wyskakuje komunikat, że autouzupełnianie stacka nie ma skąd kasy wziąć

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja obecnie gram gram na kilku setkach BI Ale komfort mam non stop

    Ale u mnie to jest praca nad skillem obecnie od grudnia

    Ja bedac poczatkujacym bym przyjal 3-4bi / na kazdy grany stol.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    1.Osobiscie gram na 100BI, tutaj polecalbym 35-40BI, rowniez zalezy od stylu Twojej gry
    2. Przypuszczam, ze jakas tam poczujesz
    3. FAQ + jest sporo tematow na forum