Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 63
  1. #51
    no chłopaki nie wygłupiajcie się

  2. #52
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Altmark napisz ze zartowales!!!
    Ostatnio edytowane przez gengis ; 25-02-2010 o 16:30

  3. #53
    Cytat Zamieszczone przez gengis Zobacz posta
    Altmark napisz ze zartowales!!!
    Niestety decyzja jest nieodwołalna.

    Mam nadzieję, że miło spędzaliście sobotnie popołudnia grając w turniejach organizowanych przez WLPS. Dokładaliśmy wszelkich starań aby nasze spotkania nie były zmarnowanym czasem, ale okazją do rozwijania umiejętności i odpoczynku (dla większości) po ciężkim tygodniu pracy.

  4. #54
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Ciężka sprawa... Byłem na kilku turniejach, zawsze miło będę wspominał turnieje przez was organizowane. Dobrą robotę chłopaki odwalali. Szkoda... Jakaś zmasowana akcja w weekend? Dziwne to wszystko.
    Ostatnio edytowane przez amciek ; 25-02-2010 o 18:13

  5. #55
    Cytat Zamieszczone przez amciek Zobacz posta
    Ciężka sprawa... Byłem na kilku turniejach, zawsze miło będę wspominał turnieje przez was organizowane. Dobrą robotę chłopaki odwalali. Szkoda... Jakaś zmasowana akcja w weekend? Dziwne to wszystko.

    Pytania się nie pojawią, bo nie ma problemu mastersa. Dziękujemy za docenienie ligi
    Ostatnio edytowane przez altmark ; 25-02-2010 o 18:18

  6. #56
    moze jednak zawiazujemy stowarzyszenie?

  7. #57
    Stowarzyszenie niestety niczego nie zmienia

  8. #58
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    I dupa zbita... ciekawe kiedy pozamykaja nastepne ligi, za niedlugo sie okaze ze w ogole nie bedzie mozna grac....

  9. #59
    Witam,

    Pilne!

    urlich, rufy, pimp071, kuba, piotrek1616, kureks, Lu, Karina proszeni o sprawdzenie maila
    Ostatnio edytowane przez altmark ; 04-03-2010 o 11:35

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    9
    Witam.
    Z góry przepraszam jeśli jestem niedoinformowany.
    Chciałbym się dowiedzieć czy uczęszczając w tej lidze, będę otrzymywał punkty rankingowe na stronie Polskiej Federacji Pokera Sportowego.
    Jeśli nie to czy znacie inne ligi tego typu gdzie można otrzymywac owe punkty.
    Pochodzę z okolic Wroclawia.

    mail kontaktowy : piotr_sarnecki@o2.pl

    Pozdrawiam