Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 63
  1. #31
    ale coś mi się zdaje, że "czółko" zrobi furorę i to sporą na cashowkach

    A może jeden z turniejów zamiast holdema zagrać w "czółko" co wy na to?

  2. #32
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    25
    Po ochlonieciu i przeanalizowaniu dzisiejszego turnieju stwierdza sie iz:

    primo: organizatorzy w duchu propagowania pokera....powinni zaprzestac gry

    po drugie primo: jak oni mnie oszukali

    P.S "czółko" aka "oczko" FcJanka jest zajebiste, i cos czuje ze mozemy stac sie potega w tej odmianie

    Chyba mnie tilt zlapal

  3. #33
    Zatem dzisiaj w Tawernie oczko czyli czółko rządzi

  4. #34
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    25
    a i po trzecie primo: Ale URRUWALLLLLLLLLLL ALE TO BYLOOOOOOOOOO

  5. #35
    A Pietruh to się wziął i wczoraj nachlał

  6. #36
    Po tej kolecje jedno wiemy na pewno,w poniedziałek wysłamy Pawciowi z PokerTexas maila z wnioskiem o dopisanie nowych haseł do alternatywnego słownika pokera .

    Pierwsza propozycja to online - alternatywne określenie zamiaru zagrania za wszystkie żetony autorstwa niejakiego Darka vel. Szajby. Określenie online okazyjnie jest też nazywane "all in".

    Kolejne pojęcie, to ale urwał! Okrzyk uznania dla zagrania gracza, który w rozdaniu odebrał znaczną część żetonów przeciwnika, wyrażane przez innych graczy znajdujących się przy pokerowym stole.

    Na marginesie dodam, że określenie "ale urwał" było dominującym pokerowym zwrotem podczas sobotniego turnieju.

    Co do samej rozgrywki, to w pierwszej kolejce wzięły udział 42 osoby.Bardzo cieszy fakt, że pojawiło się kilka nowych osób, co znaczy, że mimo idiotycznych przepisów, poker w Polsce nadal się rozwija i cieszy zainteresowaniem graczy.

    Inauguracja sezonu obfitowała w wiele ciekawych zagrań. Z pewnością warte opisania jest rozdanie, w którym Łysy oddał znaczną częśc swojego stacka Birdsowi, póżniejszemu zwycięzcy kolejki. Na flopie AAT Łysy zagrywa online, na co dostaje call od A6 Birdsa. W tym momencie uradowany callem Łysy z pewnością jest spojny o swojego monstera... do czasu. Na turn już spada 6, a co było dalej obejrzyjcie sami.



    O dużym pechu może też mówić Pietruh (pozdrowienia ślę ) Na finałowym stole, przy flopie 88K Kazus zagrywa all in z KQ, Pietruch bez zastanowienia calluje pokazując T8. Niestety dla Pietruha beret sprzyjał organizatorowi i już na turnie spada król. River przynosi jeszcze damę kompletując Kazusowi fulla i skracając tym samym Pietrucha do ultra shorta. Ale urwał!

    Jeszcze tylko dodam, że apel Pietruha - "organizatorzy w duchu propagowania pokera....powinni zaprzestac gry" nie zostanie wysłuchany

    Równolegle z finałowym stołem odbyła się inna ciekawa rozgrywka, którą należałoby chyba określić mianem towarzyskiej gry integracyjnej, czyli czółko. widok bezcenny i kupa śmiechu. Myślę, że niebawem zorganizujemy turniej w tej formule i zaprosimy Polsat

    Wracając do finałowego, to zwycięzcą pierwszej kolejki został Birds85 pokonując w heads upie Urlicha, finalistę Main Eventu poprzedniej edycji.

    Już dzisiaj zapraszamy na następną kolejkę, która odbędzie się w sobotę o godz. 11.
    Ostatnio edytowane przez altmark ; 07-02-2010 o 20:11

  7. #37
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    5
    "Ale urwał" inspirowane ponoć tym: YouTube - Kultowe: ale urwał, ale to było dobre.. Polskie drogi zimą.. / Winter Accident... ,polecam
    Jeszcze jedno mi się przypomniało, na moje podbicie do 180 ktoś powiedział: "180? Nie ma takiego bicia! , koniec imprezy , dobranoc" co z kolej wywodzi się stąd:
    http://www.youtube.com/watch?v=nKm7srESH3E

    Jak można zobaczyć niżej , ale urwał przyjęło się nie tylko w pokerze :
    http://www.youtube.com/watch?v=-e-Z0aVRQVU
    http://www.youtube.com/watch?v=XeTNqgvuqYg
    http://www.youtube.com/watch?v=oR8LZYksWsM
    Ostatnio edytowane przez luks111 ; 07-02-2010 o 20:53

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez luks111 Zobacz posta
    Filmik rewelacyjny Ostrzeżenie "12%" nikogo nie przestraszyło <;

  9. #39
    Zapraszamy w sobotę o godz. 11 na 2 kolejkę BetClic WLPS.




    W tym tygodniu do wygrania karty Modiano, książka Halhamera oraz koszulka Pokerstars.
    Nagrody fundują: BetClic, sklep Gamblerstore.pl oraz Pokerstars.

    Do zobaczenia na lidze,

    J.

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Tak przy okazji, na te bonusy od betclicka są ustalone jakieś konkretne warunki obrotu, czy coś? Czy można je sobie po prostu wypłacić?