Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Witam

    mam pytanie do osób które już wypłacały jakieś większe sumy z swojego bankrolla, jestem zmuszony wypłacić 5000PLN co daje jakies 1750$, czy spokojnie moge na raz wyplacic to z bankomatu poprzez karte netteler ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    karta net+ ma limit afair 250EUR/day

  3. #3
    to ma ktoś w takim razie jakąś inną metode? czy trzeba jednak wyplacac to ratami ; /

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    chyba ten limit jest większy niż 250€
    2,5k pln na pewno wypłacałem

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    racja, jest 750EUR, sprawdziłem na stronie

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    na dwie wyplaty z z karty netka to sie dzieli w $ max jest bodajze 1000 na dzien

  7. #7
    a myslicie ze moge miec jakies nieprzyjemnosci z tego tytulu ze wplacam ktorys raz z rzedu na konto bankowe jakies 4000 euro ? chodzi mi o skarbowke czy co tam, dodam ze jestem bezrobotny nie chcialbym miec problemow zadnych, prosze o odpowiedz

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    podobno aktywność ludzi w banku którzy zajmują się transakcjami jest dość mała więc statystycznie masz duże szanse że Cię nie złapią. Poza tym monitorowane są (powinny być według prawa) transakcje zdaje się 40k i większe więc tutaj też Ci nic nie grozi. Jednak na Twoim miejscu zrezygnowałbym z tych praktyk. Dostępne są karty bankomatowe (zarówno na Neteller jak i Moneybookers) a ich wyrobienie kosztuje niewiele (10E Moneybookers) lub wcale (Neteller). Mając taką kartę jesteś prawie anonimowy.
    pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    5k to sobie na konto wyplac.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    A ja sobie ostatnio z ojcem gadalem i przyszedl mi do glowy taki pomysl:
    Wyplata kasy bezposrednio do ojca na konto i zgloszenie tej kwoty w US jako darowizna od syna (nieopodatkowana) Ja, jako nie przebywajacy w PL grac moge, darowizne ojcu tez moge dac.

    Ktos widzi braki przepisowo - podatkowe w moim toku myslenia? Jestem w stanie udowodnic ze przebywam w anglii. Mysle ze tutaj by wystarczyl bilet lotniczy + rachunek za hotel ze w uk sie bylo zeby zrobic taka wyplate. Wiem ze troche offtopicowo, ale nie wiedzialem gdzie to wcisnac