Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Szkoly Pokerowe

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    16
    Chcialbym sie dowiedziec czy znacie moze adresy stron, ktore oferuja ogladanie filmow szkoleniowych. Cos jak szkola pokerowa.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    IntelliPoker

    nikt nic nie pisze ale chyba dzisiaj wystartowali z polską wersją.
    Ostatnio edytowane przez Gajowy ; 29-01-2010 o 00:00

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Plus, że za darmo. Jak zaczną umieszczać jeszcze filmiki i głębsze strategie, to już będzie całkiem super

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Plus, że za darmo. Jak zaczną umieszczać jeszcze filmiki i głębsze strategie, to już będzie całkiem super
    Obawiam się że "za darmo" wyklucza "głębsze strategie". Podobnie jak w serwisie szortstakstrategy.com

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Obawiam się że "za darmo" wyklucza "głębsze strategie". Podobnie jak w serwisie szortstakstrategy.com
    Nie wiem jak funkcjonują w zagranicznych wersjach ale myślę, że przyda się taka strona w zakładkach.

    menfis jak masz trochę kasy to zobacz na POKER VT - Virtual Training With The Pros - smietanka prosów w dobrej oprawie.

    Zobacz tez www.youngturks.pl - Warsaw za darmo zamieścił kilka bardzo fajnych filmów instruktażowych dla graczy MTT.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    AdamBB podobno otwiera szkole pokerową. Razem z Wojtkiem112.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    AdamBB podobno otwiera szkole pokerową. Razem z Wojtkiem112.

    Pewnie nie dam rady zapłacić wpisowego.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Gajowy Zobacz posta
    Nie wiem jak funkcjonują w zagranicznych wersjach ale myślę, że przyda się taka strona w zakładkach.

    menfis jak masz trochę kasy to zobacz na POKER VT - Virtual Training With The Pros - smietanka prosów w dobrej oprawie.

    Zobacz tez Blog pokerowy - Holdem - Poker Bonus - Rakeback - Strategia pokerowa - Warsaw za darmo zamieścił kilka bardzo fajnych filmów instruktażowych dla graczy MTT.
    nie widziałem tego filmiku Warsawa. Widziałem natomiast filmik testowy na unipoker zdaje się tomsona i jest też na wysokim poziomie (jak na darmowe).

    Rozmawiamy o dwóch różnych rodzajach szkółach - jedne "szkolą" za darmo ale klient ładuje im do kieszeni część rakebacku a za drugie płaci się pieniądze z góry.

    Ta cała intelipoker zalicza się do tej pierwszej grupy szkół (razem ze szkołą szortstakstratedżi.kom, pokerroomschool.com, itp) i stąd moje przekonanie o jej jakości. Oczywiście mam znikome informacje na jej temat i swój sąd wydaje w oparciu o nie (no bo o cóż by innego) i wydaje mi się że jako szkoła "darmowa" będzie na takim poziomie jak szortstakstratedżi.kom daleko ustępując wcześniej wymienionych przez Karlosa83, a także płatnym szkołom unipoker.pl i youngturks.pl

    menfis, jak zaczynasz z pokerem to obojętnie jakie filmiki z obojętnie jakiej szkoły (darmowej) przydadzą Ci się ale jak jesteś już gdzieś na NL100+ może nawet NL50 to lepiej wyjdziesz na tym jak skorzystasz z tych które wymienił Karlos83 no i oczywiście z naszych poleskich unipoker.pl i youngturks.pl

    pozdro

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    16
    Znaczy nie gram cash games tylko sng i mtt i wlasnie w tym kierunku mam zamiar sie ksztalcic. Podstawy juz znam rollem jakims dysponuje tylko to nie idzie w zbyt szybkim tempie i chodzi mi wlansie to szkoly ktore juz zaczynaja wprowadzac bardziej zaawansowane tajniki gry. Dzieki za wszystkie posty wyzej. Pozdrawiam.