Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Chciałbym opisać kilka kwestii dotyczących tego poker roomu bo już czasami nie wytrzymuje i muszę się wyżalić

    Dla tych którzy nie wiedzą to byłem od zawsze raczej graczem LIVE a gry w internecie praktycznie nie tykałem. Od października ubiegłego roku postanowiłem zacząć budować roll w necie i znalazłem ciekawą ofertę dla krótkich turniejów na tobet. Zacząłem tam grać, poznawać specyfikę roomu itd. Od razu okazało się, że tamtejsi gracze na micro stawkach do wybitnych nie należą. Nawet dzisiaj nie denerwuje się tym, że w tamtym czasie sporo moich lepszych rąk przegrywało z 1,2,3 outerami bo wiedziałem że wariancja odda mi co moje i tak zawsze było. W połączeniu z Ligą Gotówkową oraz RakeBackiem wychodził całkiem zajebisty profit. Problemy zaczęły się kiedy to tobet miewał jakieś zawieszki roomu i wypierdzielało cały soft. Już wtedy dowiedziałem się, że na live chacie pracują jakieś jeb...e głąby co nie pokończyli podstawówki. Brak znajomości tematu pokerowego, liczne błędy stylistyczne i ort. to jest wszystko na porządku dziennym u tej bandy debili. Oczywiście brak odpowiedzi na meile, bo po co mają mi zwracać buy iny które wje...em przez ich zawiechę serwera. Grałem wtedy setami po 6 sitów, więc strata nie była jakaś duża. Później przyszły problemy z tym iż nie widziałem czasami swoich hole cards a czasami widząc je nie widziałem flopa ! Oczywiście nie powtarzało się to zbyt często, ale jednak. Oczywiście znów wycieczka na live chat i dopytywanie się. Zawsze zaręczają , ze skontaktują się z microgaming, ale ja jakoś nigdy odpowiedzi nie dostawałem. Grałem jednak tam cały czas bo ten room dawał mi stały dochód. Robiłem sobie oczywiście jakieś przerwy jak miałem downswing, ale problemy cały czas w jakichś tam odstępach czasu się pojawiają. Kolejne straty buy inów, kolejne sity kiedy to nie widzę hole cards już mnie zaczęły po prostu wku...ć. Zrobiłem sobie ponad miesięczną przerwę z myślą , że jak wrócę to będzie git. Pomyliłem się ku..a po raz sto pięćdziesiąty Znów identyczne problemy , znów nie ma wzmianki na stronie głównej o problemach technicznych , znów te same jeb....e głąby na live chacie i te same zaręczenia , że skontaktują się z microgaming i wszystko uregulują. Przechodził ktoś taką gehennę ? Dodam, że grałem sporo także na unibecie ( ta sama sieć ) i takich problemów nie miałem < hmm >

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Nie przechodzilem takiej gehenny, ale nie rozumiem jednej rzeczy. To po co tak dlugo grales na tym roomie, po kiego grzyba robiles tyle podejsc?

    Po prostu olalbym ten room i znalazl sobie jakas ciekawa oferte rakebackowa. Nie sadze zeby tobet az tak wybitnie nagradzal, ze nie daloby sie znalezc czegos lepszego.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Wyjątkowo małą ilością gry ( bo nie lubie godzinami siedziec przed kompem ) można wycisnąć dobrą kase z tej ligi. Nigdzie nie spotkałem takiej oferty. Wszystko z tego wzgledu , że to nowy room i mało osob narazie jest tam podpietych. Na swoich stawkach spotykałem przez cały dzień tylko dwóch , trzech regów. Z którymi wymienialismy sie miejscami w top3 Ja dalej nie chce rezygnowac z tego roomu, ale chyba kolejnego podejscia juz nie zrobie i znajde inną ciekawą oferte

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    No i tak jak się spodziewałem ... postanowiłem wypłacić całego rolla z tej firmy.

    Kilkanaście dni wcześniej rozmawiając na live chacie oznajmiłem kobiecie, że chcę od tego momentu realizować wpłaty oraz wypłaty poprzez konto bankowe. Kobieta się zgodziła i wszystko miało cykać na tip top. Zleciłem, więc wypłatę całego rolla dwa dni temu.

    Wypłacałem tam sporo razy i żadna wypłata nie trwała dłuzej niż jeden dzień. Wczoraj zapytałem gdzie kasa i napisali, że będzie za kilka godzin. Dzisiaj napisałem gdzie kasa i znów, że za kilka godzin. Po kilku godzinach meil : uprzejmie informujemy ble ble ble , że wypłata może być tylko poprzez moneybookers ! Ku....a mać przecież napisałem im, że kasuje konto i żeby mi przekierowali transakcje na bank.

    Mało tego, po tym meilu nie cofnęli mi wypłaty na konto głowne żeby zlecić ją poprzez MB, tylko wisi sobie u nich z komentarzem : w toku !

    Nie wiem już co mam myśleć :/

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Po ponad godzinnej walce na live chacie i dwóch dniach czekania na wypłate poprzez bank udało mi się wygryźć nie małą sumę spowrotem na konto główne w celu wypłaty poprzez money bookers. Ciekawe co mnie jeszcze czeka po drodze ;/

    Nie musze chyba dodawac , że chciałem wystartować od lutego z rollem na nowym roomie w wyścigu sit and go. Teraz to mogę powąchać du..ę konkurencji w tabeli :/
    Ostatnio edytowane przez prawiczek ; 03-02-2010 o 13:41

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    ... Tobet realizuje wypłaty na konta Moneybookers od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Staramy się zrealizować każdą wypłatę jak najszybciej, jednak może minąć kilka godzin, zanim środki znajdą się na Twoim koncie Moneybookers....

    To cytat z terms and condition

    A więc czekam już od 4 lutego i codziennie zaręczają: " mam nadzieje, że dzisiaj Pan dostanie swoje pieniądze "

    Please Help

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    toshit

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    I dlatego nie gra sie na krzakach mimo ofert tematow juz bylo wiele