Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ostatnio dłużej grałem tam gdzieś w sierpniu i postanowiłem pograć trochę teraz. No to sobie pograłem i zleciłem dwa cashouty na Netellera - ostatni wczoraj około 23:15. No i za każdym razem trzeba, kurwa, czekać jakieś 36-48h na kasę. A przed chwilą pograłem sobie na PS, zleciłem cashout, no i "klik" i kasa już jest na Netelerze. Tutaj PS się poprawił (być może w wyniku presji ze strony FTP) bo gdy ostatnio tam grałem to ze dwie godziny trzeba było czekać na kasę. W każdym bądź razie jak ma ten pieprzony nitPoker się rozwijać jak oni nie potrafią sobie poradzić z szybkimi cashoutami. W dodatku chcą skanów dokumentów (niby dla mojego bezpieczeństwa, hehe) podczas gdy PS/FTP podczas naszej ponad 4-letniej współpracy nigdy nie żądał ode mnie takich rzeczy i wszystko jest OK. A kiedyś robiłem tam depozyty/cashouty również za pomocą karty.

    jdx

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    lol nie przezywaj tak.
    w zdecydowanej wiekszosci roomow na wyplate czeka sie do 48 godzin.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    No bo zdecydowana większość to mniejsze lub większe krzaczory. A ja w takich nie gram zbyt często. W zasadzie to gram tylko w pokerowniach z top 4 (wśród których nitPoker jest największym krzaczorem ) i jestem przyzwyczajony do pewnych standardów. Poza tym to chyba nie krzaki wyznaczają standardy na tym rynku.

    jdx

    BTW. Weekly Online Poker Traffic Update 1/24/2010
    Jakimś dziwnym trafem te "najgorsze" pokerownie ciągle zyskują a te "najlepsze" tracą.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Gdyby te mniejsze roomy mialy kase na reklame to tez by liczba graczy w nich wzratala.
    Czy ty myslisz ze room majacy 300 graczy ma taka kase na reklame jak PS czy FTP?
    Jak ci sa potrzebne wyplaty w pare minut to graj tam gdzie masz takie wyplaty.
    Mi nie sa potrzebne, wiec gram tam gdzie mam dobrego deala.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Jak ci sa potrzebne wyplaty w pare minut to graj tam gdzie masz takie wyplaty.
    Mi nie sa potrzebne, wiec gram tam gdzie mam dobrego deala.
    +100.

    JDX jebie iPoker na czym świat stoi po czym tam gra... Graj sobie za free na PS, ja wolę grać za miesięczną pensję na iPoker i poczekać trochę na wypłatę. Dla każdego coś miłęgo.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    +100.

    JDX jebie iPoker na czym świat stoi po czym tam gra... Graj sobie za free na PS, ja wolę grać za miesięczną pensję na iPoker i poczekać trochę na wypłatę. Dla każdego coś miłęgo.

    Jak Ci nie wsytd OSZUKIWAC POLAKOW !!!!!!!!!! ZLODZIEJU !!!!!!!!!!!!























    ( kto czytal watek o graniu w pracy zrozumie )

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    Jak Ci nie wsytd OSZUKIWAC POLAKOW !!!!!!!!!! ZLODZIEJU !!!!!!!!!!!!
    Wstyd mi!

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ok, ruch w duzych roomach rosnie, w mniejszych nie zawsze. Ale czy to znaczy, ze sa najlepsze? Czy najlepszych bukiem jest bwin czy bet-at-home? Golym okiem widac, ze nie. na przyklad taki pinnacle ma o wiele lepsze kursy, ale nie jest w Polsce rozreklamowany i malo kto tam gra. Roomy czy buki ladujace duza kase w reklame robia to kosztem tak naprawde graczy, trzeba zrobic skromniejsze promocje zeby miec kase na reklame. Produkty reklamowane czesto w telewizji - ich cena to nie tylko czysta jakosc, to rowniez ladnych kilka kilkanascie procent na reklame, wliczone w cene.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Gdyby te mniejsze roomy mialy kase na reklame to tez by liczba graczy w nich wzratala.
    Czy ty myslisz ze room majacy 300 graczy ma taka kase na reklame jak PS czy FTP?
    Gdy Pan Heniek uruchamia pizzerię lub warsztat samochodowy to musi (a przynajmniej powinien) zdawać sobie sprawę że będzie musiał inwestować kasę również w reklamę. I że pewnie na początku do tego całego interesu będzie dokładał. Więc musi mieć kasę z jakiegoś źródła (np. kredytu) która pozwoli u się utrzymać przez jakiś czas. Poza tym co mnie to, jako klienta, obchodzi? Ponadto jakoś nie mogę dopatrzyć się logicznego związku pomiędzy ilością graczy a szybkością realizacji cashoutów. Szczególnie że wpłaty są realizowane natychmiastowo.

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Jak ci sa potrzebne wyplaty w pare minut to graj tam gdzie masz takie wyplaty.
    Mi nie sa potrzebne, wiec gram tam gdzie mam dobrego deala.
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    +100.

    JDX jebie iPoker na czym świat stoi po czym tam gra... Graj sobie za free na PS, ja wolę grać za miesięczną pensję na iPoker i poczekać trochę na wypłatę. Dla każdego coś miłęgo.
    Wy to chyba jesteście zadowoleni gdy w ogóle pokerownia raczy wam oddać kasę, nie wnikając już w takie szczegóły jak szybko to zrobi. No ale ja to już jestem taki wygodnicki że wolę pójść do "drogiego" spożywczaka za przysłowiowym rogiem do którego mam 2 minuty pieszo niż zapierdalać przez pół miasta do centrum handlowego aby kupić np. masło o 50 groszy taniej.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 27-01-2010 o 12:14

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Wy to chyba jesteście zadowoleni gdy w ogóle pokerownia raczy wam oddać kasę, nie wnikając już w takie szczegóły jak szybko to zrobi.
    Przyznaję szczerze, że 24h oczekiwania na kasę lekko blednie w moich oczach w konfrontacji z kilkuset euro co miesiąc, których PS by mi nie dało.