Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    jdx krótko mówiąc płaci kilkaset-kilka tysięcy (zależy ile gra) dolarow miesiecznie za insta cashout-y , well done sir!
    Bingo.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    A z krzaczorow uzywam UNIBET'u
    Wg mnie unibet to solidna firma, a nie zaden krzaczor.

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja gram na FTP'ie i moj miesieczny rake to okolo 7000$...
    2000 dostaje w postaci RB, iles dodatkowo w bonusach (iron man bonus za 3000 medali) + mid/end of year bonus po 600 dolarow 2x w roku.. +iles tam pkty do sklepiku tez sa warte ale nie chce mi sie tego liczyc Nie narzekam szczerze powiedziawszy. Do tego mam jednorazowy kod z tokena, insta cashout i uznany room.

    Kurak -> moim zdaniem tez Unibet jest uznana firma, ale Microgaming niestety jest krzaczorem i dlatego tam ich zaklasyfikowalem. Mysle ze jaki ongame / ipoker mogli by sporo zyskac sciagajac ich do siebie. No i jak mowie -> robia mi darmowe transfery na konto

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    W ogóle jaki jest sens w przelewaniu całego swojego bankrolla na room z portfela, skoro można przelać tyle ile jest nam potrzebne na spokojną grę, a resztę zostawić, aby w razie potrzeby nie czekać 48h na cashout.

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Wg mnie unibet to solidna firma, a nie zaden krzaczor.
    Unibet to jest Microgaming (dawniej Prima) a więc to nie ma prawa być solidna firma.

    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    W ogóle jaki jest sens w przelewaniu całego swojego bankrolla na room z portfela, skoro można przelać tyle ile jest nam potrzebne na spokojną grę, a resztę zostawić, aby w razie potrzeby nie czekać 48h na cashout.
    No właśnie IMO nie ma sensu. Ja zawsze przelewam 1.5-2 BI*ilość stołów. Natomiast nadwyżki (tzn. wygrane ) wypłacam często na Netellera i ze dwa razy w miesiącu robię cashouta w bankomacie bo na Netellerze też nie warto trzymać kasy.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 27-01-2010 o 15:21

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Unibet używa softu microgaming, ale finansowo sama wszystkim zarzadza, więc nie wiem co ma soft do solidności firmy.

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Unibet to jest Microgaming (dawniej Prima) a więc to nie ma prawa być solidna firma.

    ze dwa razy w miesiącu robię cashouta w bankomacie bo na Netellerze też nie warto trzymać kasy.

    jdx
    Unibet to solidna firma, placaca w UK za licencje itd i o ich stabilnosc sie naprawde nie martwie (inaczej jest z microgaming).


    Jak to jest, ze na netellerze nie wprowadzili jeszcze tokenow a na takich starsach czy ftp tak? Tylko czekac az PS / FTP zrobia wlasne karty i z netka nikt nie bedzie korzystac

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    wypłacam często na Netellera i ze dwa razy w miesiącu robię cashouta w bankomacie bo na Netellerze też nie warto trzymać kasy.
    no to o co chodzi? zamiast 15.01 zrobisz wyplate 2 dni pozniej. Przeciez nie robisz wyplat codziennie...

    A co do grania z rb to problem polega na tym, ze JDX nie ma rb na FTP aha, no i nie lubi nitow

    tak btw to ja nie broni w zadnym wypadku ipokera, ktorego nienawidze

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Owszem, w zasadzie to nie ma żadnego problemu poza takim, że cokolwiek irytuje mnie fakt, że niektóre pokerownie potrafią zrobić szybkie wypłaty a inne, z jakichś tajemniczych powodów, nie potrafią.

    BTW. Chyba w większości pokerowni na wypłatę teoretycznie można czekać do 48h ale w nitPoker to już do 96h. Ale w zasadzie można powiedzieć że nitPoker działa bardzo sprawnie ponieważ kasę otrzymuje się już po 36h.

    jdx

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Chyba w większości pokerowni na wypłatę teoretycznie można czekać do 48h ale w nitPoker to już do 96h. Ale w zasadzie można powiedzieć że nitPoker działa bardzo sprawnie ponieważ kasę otrzymuje się już po 36h.
    Albo pierdolisz głupoty albo grasz na krzakach. Na betfriendsach czekam na wypłatę maks 12h.