Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59
  1. #11
    zgadam się z Igas-em, bardzo dobra odpowiedz.

    Poza tym by nawiązać do tematu, to chilli poker to też iPoker, a wypłata idzie w krótszym czasie. O dziwo jak tam grałem, raz leciało 2dni i jak anulowałem wypłatę i zleciłem jeszcze raz, to kasa była w 12h..

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Najdziwniejsze jest to ze gdyby nie owe deale gra w pokera nie byla by dla was oplacalna . Ja imo jestem zwollenikiem gry na duzym roomie tak jak jdx bo czuje sie bezpieczniej a jesli dojde do takiego etapu ze bede stale wygrywajacym graczem to jednak 5 minutowy cashout >>> niz czekanie na rb bonus raz w miesiacu

    A mowiac ze wolisz miesiaczna pensje raz na miesiac niz mozliwosc szybkiego cashoutu jest imo dziwne ( biore pod uwage ze np z samej gry zarabiam tyle co Twoja miesieczna pensja z rb ) bo ja zrobie to wtedy kiedy potrzebuje a Ty musisz czekac jak nie 24h to do konca miesiaca .
    Dodatkowo cenie sobie bezpieczenstwo jakie gwarantuje mi PS/FTP a nie jak np VictorChandler ktory moze odmowic mi gry na jego " skorce " lol

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    A mowiac ze wolisz miesiaczna pensje raz na miesiac niz mozliwosc szybkiego cashoutu jest imo dziwne ( biore pod uwage ze np z samej gry zarabiam tyle co Twoja miesieczna pensja z rb ) bo ja zrobie to wtedy kiedy potrzebuje a Ty musisz czekac jak nie 24h to do konca miesiaca
    Ale czemu zakładasz, że Ci co mają deala nie zarabiają z gry? Dlaczego nie mogę zarabiać z gry tyle co Ty PLUS mieć jeszcze rakeback?

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No ale ja to już jestem taki wygodnicki że wolę pójść do "drogiego" spożywczaka za przysłowiowym rogiem do którego mam 2 minuty pieszo niż zapierdalać przez pół miasta do centrum handlowego aby kupić np. masło o 50 groszy taniej.
    jdx
    Mam tak samo, do dzis pamietam jak do galerii dominikanskiej we wrocq poszedlem po 2 jablka (dla mnie i lubej). Oczywiscie wszedlem do sklepu z owocami po drodze, sprzedawanymi po sztuce 'bo szybciej' zamiast isc 30 metrow dalej do alberta i stac w kolejce
    Jak to mi luba wypominala, za 2 jablka zaplacilem pewnie tyle, ile w albercie bym zaplacil za kilogram Ale mialem je od razu, nie musialem czekac a bylem 'na randce' we wrocq.


    A z krzaczorow uzywam UNIBET'u -> mam darmowe wyplaty na konto bankowe wiec nie musze placic netkowi za przelewy Wiec wplacam kase, troche pogram i robie cashout

    ps2. Pokerstars sie grubo reklamuje w anglii a np taki full tilt nie specjalnie, ale na sky sports leci Poker Million ichniejszy.

    ps3. Przybywa 30% ludzi rocznie w pokerowniahc? zajebiscie, tylko sie cieszyc

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    dlaczego zakladasz, ze gracze na dealu maja mniejsze bb/100 niz Ty? deal daje dodatkowe, powiedzmy 2bb/100 a w zamian za to izi moge zrezygnowac z instant withdrawal... nie mam takich wymagan jak jdx

    EDIT: ubiegles mnie woland
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 27-01-2010 o 13:31

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Ok Woland nie mowie ze nie ale roznica jest taka ze mam kase kiedy potrzebuje , w sumie mozna trzymac czesc srodkow na netku ale ja jednak jak jdx wole kupic chlep za rogiem 20gr drozej niz smigac pol miasta , ciesze sie gra i moim glownym celem jest przechodzic na wyzsze stawki z powodu skilla i 4ptbb na NL100 czy 200 np a nie 2ptbb dodatkowe z rakeback ale za to grajac slabiej , nie mowie ze tego nie mozna laczyc ale jednak glownym wyznacznikiem stawek na jakich moge grac jest winrate a nie rakeback . Mozesz miec ta srednia pensje prze rok i utrzymywac taki poziom i ok bedziesz happy a ja w rok np przejde 3 limity do gory

    Ok bo odbiegam od tematu . Jestem wygodnickim gosciem i zalezy mi na bezpieczenstwie i pewnosci ze z moimi pieniedzmi wszystko jest ok i moge z nimi zrobic co chce . Zreszta z tymi dealami ostatnio robi sie nie ciekawie @ Victor Chandler .

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    przeciez to, ze jestem na dealu ma sie nijak do tego jaka gre prezentuje i przeciez logiczne to jest, ze grajac bez deala trace... a przeciez ipoker to zaden krzak, a 48h jest bez kitu akceptowalne...

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    Ok bo odbiegam od tematu . Jestem wygodnickim gosciem i zalezy mi na bezpieczenstwie i pewnosci ze z moimi pieniedzmi wszystko jest ok i moge z nimi zrobic co chce . Zreszta z tymi dealami ostatnio robi sie nie ciekawie @ Victor Chandler .
    Fakt, tego nikt PS nie odbierze - stabilności i pewnej przyszłości. Nie ukrywam, że kilka razy już miałem nutkę emocji na jakiś roomach powiedzmy nie z czołówki rankingów.

    To że rakeback zabija chęć uczenia się to, przynajmniej w moim przypadku, chyba prawda. Aczkolwiek naprawdę nie jestem pewien, czy gdyby teraz wszystkie roomy zniknęły i zostałby tylko PS bez rakebacku, to ja bym się nagle do książek rzucił. Grałbym swoje, winrate może podniósł minimalnie.

    Ja akurat w tej chwili mam bardzo konkretny cel jeśli chodzi o pokera - jak najszybsze spłacenie kredytu samochodowego. Dlatego mnie interesuje kasa w tej chwili, a nie potencjalna, którą być może zarobię jak się poduczę, ale w sumie nie wiadomo. Gram, robię ile robię z gry, ze dwa razy tyle dostaję z rakebacku i osiągam swój cel. Zupełnie nie mam ambicji piąć się po stawkach, dopóki ten cel realizuję na swoich aktualnych.

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Pojscie do Alberta po jablko tez by bylo akceptowalne i postanie w kolejce 5 min rzecz w tym, ze nie o to w tym chodzi
    Ale kiedys (nie wiem kto w jakim wieku ani nic) Wam sie zmieni to studenckie podejscie

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    jdx krótko mówiąc płaci kilkaset-kilka tysięcy (zależy ile gra) dolarow miesiecznie za insta cashout-y , well done sir!