Strona 14 z 26 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 260
  1. #131
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez sir_emak Zobacz posta
    Zapewniam, że nie są to stare dane. Jeżeli chodzi o konkrety to kumpel pracuje w Radomiu w PODGiK-u jako geodeta od pół roku.
    akurat podales dane z gazety wyborczej z przed 2 lat...

  2. #132
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a co mi za roznica, czy gra czy przeglada gazety?

  3. #133
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    a co mi za roznica, czy gra czy przeglada gazety?
    A jest różnica, jeśli zamiast grać lub przeglądać gazety może znaleźć sobie do roboty coś, co ma do zrobienia jego dział/departament/zespół/cokolwiek i w ten sposób usprawnić pracę całego działu?

  4. #134
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Przecież 800 to nawet nie najniższa krajowa!! W budżecie poniżej najniższej krajowej? Te dane są tak aktualne jak Giertych i Lepper w rządzie.

  5. #135
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    akurat podales dane z gazety wyborczej z przed 2 lat...
    Z gazety wyborczej są stare. Mówiąc, ze dane nie są stare miałem na myśli informacje o koledze.

  6. #136
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A jest różnica, jeśli zamiast grać lub przeglądać gazety może znaleźć sobie do roboty coś, co ma do zrobienia jego dział/departament/zespół/cokolwiek i w ten sposób usprawnić pracę całego działu?
    kiedy pozostale 9 osob bedzie czytac gazety? it doesnt works

  7. #137
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    a co mi za roznica, czy gra czy przeglada gazety?
    wiesz ty akceptujesz player, przez ktorego placisz(jeden z powodow), twoim zdaniem taak wysokie podatki wiec czytanie gazety jest welug ciebie pozyteczna sprawa?, na ktora placisz z przyjemnoscia podatki

  8. #138
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez sir_emak Zobacz posta
    Z gazety wyborczej są stare. Mówiąc, ze dane nie są stare miałem na myśli informacje o koledze.
    a mozliwe, ze kolega placi jalomuzne kierownikowi, ze otrzymal ta prace?..wydaje sie byc mozliwe, jezeli czytanie gazet, granie w pokera, dlubanie w nosie jest normalka
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 26-01-2010 o 15:43

  9. #139
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    kiedy pozostale 9 osob bedzie czytac gazety? it doesnt works
    Chcesz mi powiedzieć, że u tego gościa w pracy już naprawdę nic nie można zrobić? Już wszystko na tip-top zrobione? Ten urząd na pewno jest w naszym kraju??? Zresztą czwarty raz mówię - jeśli wszystko jest na gites zrobione, to jaki jest problem spytać kierownika o możliwość poopierdalania się?

    Tu wypływa ważna kwestia - wydaje mi się, nie wiem, nigdy nie pracowałem w budżetówce, że tam pojedynczy pracownicy mają w dupie efekt pracy całości placówki. Jesli ja skończe swoją pracę, to rozglądam się czy ktoś z zespołu nie jest przeładowany i nie możnaby czegoś z niego zdjąć i wziąć sobie. Tak samo bywa że w wirze roboty nagle ktoś pyta, czy nie mógłby sobie wziąć jakiegoś mojego zadania. Dlaczego? Dlatego, że nam zależy na ostatecznym efekcie, na który pracujemy wszyscy. W tym co pisze aster aż razi podejście - odwaliłem swoje, resztę mam w dupie.

  10. #140
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    krolewicz, game tworza gracze. jezeli gracze tworza swoj game na koszta wszystkich i ty twierdzisz, ze to ok, to ja nie rozumiem tego.przeciez ci gracze nie pozwola nawet greenhorns normalnie sie zachowywac, bo to ich system zepsuje, na co nie moga pozwolic.
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 26-01-2010 o 15:55